Autor Zpráva
nethor
Profil
Ahoj, přestaly se mi zobrazovat popisky u obrazku alt='popisek' i title='popisek' (u odkazu).
Nejde to v IE6 ani ve FF. Nevíte, čím to muze být? Vám se popisky zobrazují?
Gappa
Profil
Alt se zobrazí pouze v případě, že se obrázek nenačte, title po najetí nad objekt - a normálně se mi oba dva zobrazují.

Jestli nehraje roli použití apostrofů místo uvozovek - tj. alt="něco" title="něco"
Plaváček
Profil
nethor

Zvláštní, mě se stalo totéž u IE a taky jsem nepochopil, kde je zrada. Zatím jsem řešení neobjevil, pokud se někomu stalo něco podobného, nechť přispěje. Připomínám, že jsem nic nepáchal, mám standarní instalaci IE 6 na windows xp a ALT ani TITLE se mi prostě nezobrazují. Podezírám seznamáckou lištičku, ale její odinstalace nepřinesla žádný efekt.
nethor
Profil
seznamácka lištička to pp. nebude, tu jsem vubec neinstaloval.
Ja podezřívám aktualizaci AVG - nekdy kolem 12.10. 06 asi rozhodila AceHtml 5 (konkretne oznaceni slova pri dablclick)
- toho jsem si vsiml nejdriv, alt a title mohly zmizet priblizne ve stejne dobe (ale nevim).
Ty popisky mi driv zlobily jen pri spustenem testovani AVG.
quinux
Profil
Některým kolegům, se v IE 6 začaly rozsypávat designy či dokonce vidí jen bílé stránky (které před tím normálně fungovaly). Ve firefoxu je, ale všechno v pohodě. Obávám se, že MS zas vydal nějaký nepovedený update.
Plaváček
Profil
quinux

To ovšem neřeší mou nepříjemnou situaci, blbě se mi testují stránky. Ach jo :)
nethor
Profil
Teď koukam , že mi nejdou ani popisky u ikon v Corelu ... asi to neni v IE ale v systemu.
Plaváčku, nemaš nahodou taky AVG ?
Railbot
Profil
Přimlouval bych se za hledání chyby v systému, samotný prohlížeč za to nemůže a kdovíjak napsaný kód také ne.
Plaváček
Profil
nethor

Jo, taky mám AVG a právě zkouším možné nemožné. Bez výsledku.
filip186
Profil
Mě to jde v IE všechno normálně. (AVG nemám, mám NOD32 a Avast)
habendorf
Profil
IE i WIN z toho můžete vynechat, ty to nezpůsobují.

Zkuste jestli vám to dělá i na localhostu, výsledek by snad mohl něco napovědět (firewall?).
Kajman_
Profil *
Asi před týdnem mi volal jeden kolega, že se mu přestaly zobrazovat poznámky v té bublině (title) v ie, jiným to jde, tak taky záhada :-)
nethor
Profil
habendorf

Win a IE v tom sz. jede už proto, že se nechá nějakým prg. takhle rozhodit.
Nefunguje to nikde ani na localhost , ani přímo z disku - bez Apache.

Je to dost protivný, často jsem to používal při ladění scriptů.
habendorf
Profil
Win a IE v tom sz. jede už proto, že se nechá nějakým prg. takhle rozhodit.

Jistě. Ale myslím, že každý chápe, jak to bylo míněno.
YoSarin
Profil
AVG mám taky a title mi normálně funguje (ve FF i IE7 (IE6 mi po instalaci stand-alone packu IE7 všechny stránky otvírá do FF, tak u něj nevím...))
habendorf
Profil
YoSarin: IE6 mi po instalaci stand-alone packu IE7 všechny stránky otvírá do FF

Pokud ti to vadí, tak http://maciweb.net/blog/web/clanek.php?clanek=103
YoSarin
Profil
<OT>
habendorf
Super, díky moc - už jsem to jednou řešil, ale zapomněl jsem jak... :-)
</OT>
nethor
Profil
POPISKY FUNGUJÍ !!
Dneska mi AVG stáhlo nějako větší aktualizaci/záplatu a ty hranatý bubliny začaly zase fungovat.
Přestal i problem s akcí select.
Takže to měl asi na triku Grisoft (AVG).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0