Autor Zpráva
crooner
Profil *
Jak jsem se dočetl tak opera overflow nejspíše opravdu nepodporuje:(, ale nevíte jak to mám vytvořit když to opravdu nutně potřebuji?
Koukněte na http://www.crooner.wz.cz/html/index.php?id=guest a uvidíte:),ve všech běží jen v opeře ne:(
PS: barevně to nesedí je to ve v procesu:)
vertigo4
Profil
crooner
tak mě napadá to udělat iframem?
Joker
Profil
crooner
Předpokládám, že jde o tohle:
.rightcontainer {
(...)
overflow-x: hidden;
overflow-y: visible;
}

Mně to ale v Opeře zdá se funguje přesně podle toho zadání- tj. na ose X se to "usekne" a na ose Y "přeteče".
crooner
Profil *
to se omlouvám, ale má tam být overflow-y: scroll; na visible jsem to jen na chvili změnil, iframu se právě snažím vyhnout protože všude čtu, že se nedoporučuje.
crooner
Profil *
ted jsem na to koukal:), asi jsem si to spletl s framy, ktere se nedoporucuji, takže Vám děkuji za ujasnění
Bubák
Profil
Joker
Mně to ale v Opeře zdá se funguje přesně podle toho zadání
Ale Operu 9.50 beta má nainstalovanou málokdo.
crooner
Profil *
nj, jenže jsem si neuvědomil jednu věc, zkusil jsem vložit iframe vše se zadařilo až na pár nepřesností, ale nevětší průšvih je v tom,že mi to překryje pozadí:(
crooner
Profil *
ale to už nějak vymyslim...
crooner
Profil *
když už jsem to založil tak se zeptám ještě na jednu věc:), která se bude týkat opět iframe. Mám titulní stranu crooner.wz.cz, kde jsou flasha atd. (také ve vývoji), ale ostatní odkazy v menu už budou jen obrázky atd.tak jsem chtěl udělat to, že titulní strana bude stejná a ostatní už bude jedna strana s iframe, jenže vůbec nevím jak vyřešit odkazy s titulní strany, když každý iframe má jen jednu adresu a to www.crooner.wz.cz/html/index.php, dále nevím což je asi dost podobný problém jak změním title. doufám,že mě chápete
Bubák
Profil
overflow: auto; /* podporuje i Opera */
Nekomplikuješ to zbytečně?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0