Autor Zpráva
epiik
Profil *
Dobry den,

mam problém, že se mi v ie7 ve formuláři pro heslo při zadání například size="30" zobrazuje velikost pole odlišně než ve všech jiných prohlížečích. Jedná se jen o type="password". Například u type="text" je velikost stejna s ostatnimi prohlizeci. Pokud máte tento problém jak ho řešíte ? Díky předem za rady.
Chuck
Profil
Definuj délku vstupního pole pomocí css. To je jistější, protože i kdybys toto vyřešil, jistotu mít nemůžeš.
<input type="password" name="" style="width: 300px;">
epiik
Profil *
No asi mi nic jinyho nezbude, ale koukal jsem na kody na jinych strankach (přihlášení google) a pouzivaji normalne size="30" a maji to prekvapive stejne ve vsech prohlizecich :-). Ale i tak dekuji.
epiik
Profil *
Chuck

tak width pomoci stylu mi to nebere vubec ...
epiik
Profil *
pardon bere, ale 30px neni size="30" :D
Mistr
Profil
epiik
Kolega Chuck Ti naznačoval, že délku je vhodnější nastavovat přes velikost políčka než přes počet znaků. Počet znaků můžeš omezit díky atributu maxlength.
Bubák
Profil
pouzivaji normalne size="30" a maji to prekvapive stejne ve vsech prohlizecich
Pravděpodobně používají přilinkovaný CSS soubor.
gagi
Profil
pokud můžu radit, tak místo px použí jednotku em, to vyřeší tvůj problém :)
panther
Profil
gagi:
pokud můžu radit, tak místo px použí jednotku em, to vyřeší tvůj problém :)
proč vytahuješ rok staré téma? Navíc s „radou“, která není pravdivá?
gagi
Profil
[#9] panther
-zaprve - nahodou jsem na to narazil a kdyz to bude hledt jeste nekdo nez epiik, tak mu rada muze pomoct
-zadruhe - je to pravda, pokud použiješ "em", tak to samozrejme neopovida size, ale kdyz najdes tu spravnou velikost, tak vysledek je stejnej, protoze se prizpusobi velikosti pisma.
panther
Profil
gagi:
tak znovu.

pokud můžu radit, tak místo px použí jednotku em
proč?

nahodou jsem na to narazil a kdyz to bude hledt jeste nekdo nez epiik, tak mu rada muze pomoct
řešení, jak nastavit šířku, bylo uvedeno hned ve druhém příspěvku [#2], jednotky a rozměry nechť si zvolí každý dle svého uvážení. Kvůli tomu jsi vůbec nemusel psát svůj příspěvek s nulovou přidanou hodnotou oproti těm předchozím.
gagi
Profil
[#11] panther
proč?? protože em se přizpůsobuje velikosti písma (podruhé)
...a co se týče hodnocení mých příspěvků, to nech laskavě na adminech, tuhle konverzaci nadále odmítám!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0