Autor Zpráva
pyty
Profil
na odosielanie mailov vyuzivam jednoduchy primityvny php script :
<? if ( Mail("deathmans.club@atlas.sk", $predmet, $zprava . "\n\n\n" . $poznamka, "From: " . $mail_odesilatele) )

echo "<p class=big align=center>OK, Váš mail bol úspešne odoslaný !!!</p><p align=center><a target=\"_self\" href=mail.htm>Späť</a></p>";
else echo "<p class=big align=center>Mail sa (neviem prečo) nepodarilo odoslať !!!</p><p align=center><a target=\"_self\" href=mail.htm>Späť</a></p>"; ?></code>


kym som bol na wz.cz tak mi to v pohode odosielalo a ked som presiel na site.cz tak to vobec nefunguje. PResne ten isty script, nic som nemenil. A nie je to len tento jeden script. Nefunguje ani odosielanie noviniek na mail stiahnute z jaknaweb.com . Neviete preco ? je nieco zle v kod, alebo na servery ? pisal som im aj mail, ale nic. ani mi neodpisali..... Neexistuje este nejaky iny PHP prikaz na odosielanie mailov ?
wwwirtuoz
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/hosting.html
Funkce mail

Funkce mail() v PHP umí ze skriptů odesílat maily. Není všude nainstalovaná a zcela funkční (zejména bývá špatně nastavená na hosting‍u na Windowsech). Budete-li potřebovat automatické mailování (třeba newslettery), tak se na tuhle funkci nezapomeňte zeptat a domluvit ji. Na některých hostinzích je povoleno ze skriptů mailovat pouze sobě (resp. na jednu adresu). Je to asi kvůli tomu, abyste neodesílali spam.


takze to asi maju vypnute... :-(
Marek Bureš
Profil *
Na www.site.cz mail nepodporují, tedy už asi 14 dní by měli, ale technická podpora s mnou asi nemluví, už se mi 14 dní neozvali a to jim píšu skoro denně, protože jim pořád něco padá...
Anonymní
Profil *
Pryč ze site.cz!!! Myslím, že by nebylo od věci se obrátit na sdružení na ochranu spotřebitele, neboť poskytované služby prakticky vůbec nefungují a zejména nefunguje helpdesk! Dokonce pro jistotu zrušily i fórum podpory uživatelů (respektive nejdříve zamkli kategorie podpora hostingu a pak ho zrušily celé, neboť nespokojení hostující si vylévali zlost v kategoriích "html" "php" a zejména "mysql":-)

Zkrátka jsem odtamtud rychle zmizel a tech pět stovek jsou utopený náklady:-(
Anonymní
Profil *
Mimochodem o funkci mail už na začátku února tvrdili, že je funkční...máme duben - s tím aprílem si trochu pospíšili a pravděpodobně u nich platí celoročně:-)
redy
Profil *
Technická podpora ze Site.cz již s nikým nekomunikuje a server je pro praktické použití nefunkční. Je to od nich sviňárna, že sice slibují okamžité řešení problémů, ale kašlou naprosto na všechno. Natož aby chodil mail. A to je dnes 15.2.2006 !
harry
Profil *
souhlasim s tim obracenim se na sdruzeni pro ochranu spotrebitelu, osobne jsem si pred tydnem predplatil na dalsi obdobi hostingy u site.cz a jaktak koukam, od 15.2. server poradne jeste nesel a nikdo se o to nestara.
nilet
Profil *
jo jo taky jsem si předplatil a nic nefunguje
Reddy
Profil *
Me mela pred 5 mesici uz skoncit smlouva a hosting mi vziti ale porad ho mam a je 100% funkcni takze to mam zadarmo O.O

Účet předplacen do:

01.05.2006
Měsíc před tímto datumem Vás budeme kontaktovat s nabídkou na prodloužení předplatného na další období.

Stale mi jede a nic neplatim :P
Neddy
Profil
Taky jsem zde narazil na problémy - nefungující funkce mail(), nefungující technická podpora (ani helpdesk, faktury, správce - prostě nikdo nikdy neodpověděl na jakkýkoliv dotaz), výpadky. Hold se budu muset porozhlédnout po dražším hostingu jinde.
Zde jsem viděl velmi dobrou cenu, v novinkách a informacích o Site.cz měli napsáno, že to v brzké době všechno zprovozní. Několik desítek měsíců pryč a stále se nic neděje. Jenže já si tam zaplatil normal hosting za 500 Kč a teď to jsou akorát vyhozený prachy.
Tak jestli po uplynutí doby to bude fungovat stále, tak to budu používat jako úložný soubor - oni nedodržují pravidla, tak proč bych měl i já :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0