« 1 2
Autor Zpráva
izsak
Profil
oktam.
Ako som napísal: sú dokonalý a ešte k tomu pokrokový.
thingwath
Profil *
Vidíte... a já vůl se patlám s 2.0.52 :-) Každopádně PHP5 se viditelně nekoná, v žádné podobě...
Spikee
Profil
izsak:
Pokrok nezastavíš :-)
Honx
Profil *
cha cha, super lama Radovan uz ma plne zuby kritiku tak maze nektere debaty na owebu a z nekterych IP zakazuje vkladani prispevku...
fakt si myslis, ze tohle ti zachrani povest?
izsak
Profil
TÁ voľnosť internetu, ktorá umožnila a stále umožňuje posielať owebu SPAM teraz jeho veľkému big-bossovi vadí a snaží sa obmedzovať slobodu internetu?

Ale poviem Vám, že ho naozaj obdivujem: nedokončené štúdium na Liverpoole, momentálne stále študuje (inde), súčasne upravuje stránky banan.cz, bannuje IP na owebu, aby sa zbavil kritiky, agituje za svoj hosting: to všetko v jednom čase a v jednej osobe: taká dokonalosť.
Radovan
Profil *
1/ nikoho neblokuji
2/ PHP 5 stále považuji za nestabilní záležitost a hlavně komerční tah, některých konkurentů, na své testovací síti si už PHP5 testuji další dobu
Radovan
Profil *
1/ v Liverpoolu jsem studium dokončil s perfektními výsledky
2/ stipko jsem měl poslední 3 roky, dokud jsem se nezačal věnovat program. komerčna
3/ patřím ke špičce, je mi líto, že některým to nedá spát :-))
thingwath
Profil *
Radovan: Ten komerční tah je, když dojde na vývoj v PHP, docela příjemná věc. Při dokonalosti bánánového hostingu (nějaká souvislost s banánovou republikou? :-)) by nebyl problém mít jak verzi 4 tak 5, že?
joza
Profil *
špičce čeho?
Radovan
Profil *
PHP 5 považuji za nestabilní záležitost, není problém upgratovat to ihned, hodlám nepodlehnout komerčnímu tlaku
thingwath
Profil *
Radovan: Kvůli komerčnímu tlaku pro mě tedy banán nepřipadá jako hosting v úvahu :-) Myslel jsem provoz PHP 4 a 5 paralelně, ale to by asi bylo pod komerčním tlakem, tak nic, no.
Honx
Profil *
jo tak ty me neblokujes? zajimave, v tom pripade se ti tedy asi pos... tvuj server (coz je nepravdepodone, jsi prece spicka). protoze jak jinak je podle tebe mozne, ze jednak zmizely nejake debaty a hlavne ze kdyz chci neco vlozit do debaty tak se mi zobrazi prazdna stranka (ve zdrojaku je jen <!--zapsání do knihy--> ) na adrese http://www.owebu.cz/insert.php?zapis

opravdu me zajima tvoje vysvetleni ;-)
Radovan
Profil *
2 Honx :
1/ jak se do lesa volá, tak se ozývá
2/ neblokuju tě
3/ banánové servery šlapou jak hodinky, asi máš chybu u sebe
4/ vůbec mě to nemrzí, že máš něco s PC
Honx
Profil *
hele, ty bys mel jit do politiky. protoze takhle otevrene lhat, tebe je na internetu skoda...
joza
Profil *
hele, ty bys mel jit do politiky. protoze takhle otevrene lhat, tebe je na internetu skoda...
tak veru!
Radovan
Profil *
dvěma klientům nešla pošta, volali kvůli toho dokonce, jeden pozdě v noci, po dvaceti minutách jsme zjistili, že mají zakázané jak port 25 tak 26

hledej chybu u sebe, a nehledej jen šanci jak pošpinit okolí :-)
izsak
Profil
To all
Práva vidíme, aký je Radovan odborník:
3/ banánové servery šlapou jak hodinky, asi máš chybu u sebe
Ako všetci vieme, skripty PHP sú generované na serveri a klientský počítač (presnejšie prehliadač) okrem GET a POST dát ich nemôže nijako ovplyniť. Napriek tomu Radovan tvrdí, že chyba je na Honx-ovom PC, pričom chyba je evidentne v skriptoch na švajčiarskych banana serveroch.
Radovan, si neskutočný odborník.
habendorf
Profil
To all: chlapi, že nejdete radši na pivko...
izsak
Profil
dvěma klientům nešla pošta, volali kvůli toho dokonce, jeden pozdě v noci, po dvaceti minutách jsme zjistili, že mají zakázané jak port 25 tak 26
Odborník Radovan by mal vedieť, že HTTP beží na porte 80.

Počuj Honx, nemáš ho blokovaný? :-D
thingwath
Profil *
iszak: Nene, beztak má Honx někde nějaký zrádný proxy server, kterým chce očernit dobré jméno pokrokového banánového (souvislosti s banánovou republikou se nemůžu zbavit :-)) hostingu, hanba... ;-)
Radovan
Profil *
2 izsak
to byl jen příklad, příklad toho, že někdy je chyba opravdu u klienta
izsak
Profil
Radovan
Prečítaj si, čo som napísal o server-side skriptoch, potom si naštuduj problematiku, potom zacni kecať niečo o chybe na strane klienta a potom reaguj k veci. Porty 25,26 sú absolútny off-topic.

Odborník, ako si ty, by sa nemal dopustiť tekejto zlej analýzy chyby a peknému faux pas.
thingwath
Profil *
Radovan: To se musí zákazníci hrnout, když jim (aniž víte co se děje) vynadáte, že chyba je u nich.

Taky jsem spoustu lidí poslal do háje s tím, že jsou to idioti a je to špatně u nich, než jsem si všiml chyby u sebe. Bylo to někdy docela trapné, takže si na to snažím raději dávat pozor.
Radovan
Profil *
klintům nikdy nevynadáme, klientů si vážíme, a oni se k nám rovněž poté chovají hezky
Honx
Profil *
izsak - nech ho. on si stejne bude placat co chce, ja ho sleduju (a studuju ;-) uz delsi dobu a ignorovani jasne reality mu opravdu nedela nejmensi problem :-)

jasne bananovniku, chyba je urcite u me. muj pocitac se zblaznil a najednou a po odeslani formulare zpusobi ZASTAVENI SKRIPTU insert.php NA JEHO SERVERU a neulozeni debaty a nasledne nepresmerovani zpet do fora.

tak si rikam, nemel bych si radsi preinstalovat pocitac? co myslis radovanku, kdyz mi dela takovehle veci tak to asi musi byt PORADNE rozbity, co? porad mi prosim, ja tomu totiz vubec nerozumim a o tobe jsem slysel ze jsi nejvetsi odbornik pres internet v republice!
izsak
Profil
Honx
Trošku sa rozptyľujem počas prepisovania programu na stužkovú. Táto diskusia bola perfektná príležitosť vymeniť si názory a zistiť, že Radovan nie je schopný konštruktívnej diskusie.

Dopíšem článok (menšia reklama: http://www.izsak.net/weblog/ ;-)), na túto diskusiu sa vykašlem a s bananom a ojebom (sry za výraz, ale nedalo mi to) som skončil.
Radovan predviedol svoje odborné znalosti vynikajúco a budem sa mať na čo odkazovať to svojeho blogu :-)

Dobrú noc všetkým, diskusia bola zaujímavá, možno Radovan sa mohol viacej držať témy ;-) a neodbiehať od veci k inej, na ktorej sa znovu popálil a tak ďalej.....
Bochi
Profil *
1/ v Liverpoolu jsem studium dokončil s perfektními výsledky
2/ stipko jsem měl poslední 3 roky, dokud jsem se nezačal věnovat program. komerčna
3/ patřím ke špičce, je mi líto, že některým to nedá spát :-))


Samochvála smrdí. Ve vašem případě primo zatuchá, jako každé větší množství humusu, které už delší dobu někde leží. A věřte mi, že to ode mě není žádný projev závisti, opravdu nevidím nic, co bych vám měl závidět.

Můj osobní názor je, že možná nejste hloupý a snad i trochu rozumíte svému oboru, ale v lepších výsledcích vám brání přílišné šlendriánství, povrchnost a hrr-hrr snaha o rychlý efekt (čehož jedním z dokladů jsou vaše spamerské aktivity, parazitní odkazy atd.). Mám pocit, že kdybyste věnoval ještě pár let poctivému ničím nerozptylovaném studiu (je trochu zarážející, že jste v Liverpoolu jakožto skvělý student (jak sám tvrdíte) nakonec vyletěl - že byste neodolal vůni peněz?), trochu dospěl (odborně i sociálně) a až pak se vrhl do soukolí businessu (a i v něm se držel jen svého kopyta, a dělal jednu věc pořádně místo deseti jen tak šmrdly-šmrdly), pak byste možná měl úspěch.
Vy jste to však, bohužel pro vás, vzal za dosti špatný konec a teď už se v tom stále víc plácáte, ve snaze obhájit sám sebe a své předchozí chyby a pochybné kroky, takže to jde od desíti k pěti. Je to možná škoda, protože jinak můžete být docela schopný jedinec, v současné chvíli to však vypadá, že se snažíte překročit svůj stín, jenže se vám to jaksi nedaří, což nemáte sílu akceptovat, tak kopete nožkama kolem sebe a taháte si tričko. Vaše škoda.
Roj
Profil *
No koukam jako blazen :-)
Dozvedel jsem se, z v Livrpulu muze vystudovat kdejakej vul :-) Zajimava informace. To sou veci...
Yuhů
Profil
Tak jsme si to pověděli a je čas udělat Liverpoolu Pá Pá. Myslím, že vše podstatné bylo řečeno, děkuji za příspěvky. Zavíráme.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0