Autor Zpráva
mimochodec
Profil
Hledám hosting pro poněkud náročnější projekt. Už to pár let funguje, je tam kolem 6000 návštěv denně, kolem 300 GB dat, asi 3 GB databáze. Ještě to trochu poroste, ale mělo by se to vejít do 500 GB a 5 GB. Majitel webu není spokojen se spolehlivostí, další komplikací jsou roboti, kteří stahují ve velkém a když se někdy sejdou dva najednou, jsou schopni web položit.

Psal jsem si se supportem wedosu a savany. Savana dostatečně silné řešení nemá, wedos má, ale už to není úplně zanedbatelná částka a stojí mi za to poptat se ještě tady.


Ještě dodatek. Dá se o tom mluvit jako o vědeckém projektu. Vůbec by nebylo od věci, kdyby to pod křídla vzala nějaká ochotná VŠ. Tahle sféra je ale mimo můj běžný dosah, takže neznám možnosti.
Alphard
Profil
mimochodec:
Vůbec by nebylo od věci, kdyby to pod křídla vzala nějaká ochotná VŠ.
To bys musel trochu upřesnit, o co jde.
mimochodec
Profil
Alphard:
To bys musel trochu upřesnit, o co jde.

To můžu někde bokem. Ten web není můj, tak se o tom nechci nějak moc šířit. Týká se to přírodních věd. V profilu tvůj mail nevidím, já tam svůj mám, tak jestli myslíš, že by tě to zajímalo, budu rád, když napíšeš, díky.
Veronika
Profil
Dobrý den,
jsem z greenhousingu.cz, specializujeme se na pronájem levných, ale vždy spolehlivých dedikovaných a managed serverů a služby s tím související (serverhosting, serverhousing,rackhousing) pokud by jste měl zájem mohu vám emailem zaslat naše brožury, ze kterých si můžete udělat o našich poskytovaných službách obrázek a když budete mít zájem, stačí mi zaslat specifikaci poptávky a já vám vytvořím cenovou nabídku podle které se můžete rozhodnout.

0