Autor Zpráva
marvays
Profil
Dobrý den. Máte někdo tip na webhosting pro maďarský web? Stavět a spravovat ho budu já z moravy, prodej zboží a správa produktů bude ze slovenska a prodávat se bude v maďarsku :) Nevím jestli existuje nějaký vícejazyčný hosting, který funguje u nás i v maďarsku? Přinejhorším bych to rozjel aspoň na slovenském . . . to už není tak daleko a domluvím se :)
weroro
Profil
Osobne nepoznám multijazyčný (cháp, že si vieš prepnúť jazyk stránky) hosting. Spoločnosť WebSupport má ale svoje služby v SR, ČR aj v HU. Sú to ale samostatné weby s doménami danej krajiny.
Na websupport cz uplne dole v pätičke sú odkazy na ostatné krajiny.
Tomášeek
Profil
weroro:
Osobne nepoznám multijazyčný (cháp, že si vieš prepnúť jazyk stránky) hosting.
K čemu by ot bylo dobré? Záleží na umístění serveru/ů, ne jakým jazykem mluví web webhostera.

marvays:
Maďarsko je geograficky poměrně blízko, s rychlostí by neměl být výrazný problém. Není ale problém si to zkusit proměřit. Geograficky blízký hosting s mizernou konektivitou bude horší než vzdálenější hosting s dobrou konektivitou, atd. Pak jsou ještě možnosti typu AWS, atd.
marvays
Profil
Tomášeek:
ne jakým jazykem mluví web webhostera
no, zrovna v případě maďarska si myslím, že je to poměrně důležité :)

Maďarsko je geograficky poměrně blízko
to jsem si myslel, jen sem potřeboval znát názory zkušenějších. Udělám to u blueboard. Tam mi zvládnou i .hu doménu.
Keeehi
Profil
marvays:
Tam mi zvládnou i .hu doménu.
To zvládne téměř kdokoli. Jestli nějaký hosting nezvládne libovolnou ccTLD, není třeba o něm uvažovat, jelikož to moc kvalitní hosting nebude.
Jan Horak
Hosting g-hosting.cz
Profil
Keeehi:
Jestli nějaký hosting nezvládne libovolnou ccTLD, není třeba o něm uvažovat, jelikož to moc kvalitní hosting nebude.

to je dost silný a nepravdivý tvrzení :) Právěže drtivá většina hostingů širokou nabídku ccTLD neřeší kvůli komplikovanosti registrace mnohých z nich.

0