Autor Zpráva
K4N3C
Profil
Zdravim,
chci se zeptat jake mate zkusennosti s timhle poskytovatelem? Sem skoro rok na pipni.cz a mam s nimi porad nejake problemy, tak bych chtel prejit jinam.. A uz mirim k me druhe otazce a to, jak probiha prechod od jednoho k jinemu poskytovateli. Placenou domenu mam teprv prvnim rokem. Uz sem nasel, ze je tam formular na prechod, kdyz uz vlastnim domenu. A tam jen zadam nejake udaje a domenu a novy poskytovatel to zaridi? A jsou treba stranky nejakou dobu nefunkcni, kdyz probiha prechod? Omlouvam se za tenhle hroznej roman a predem diky za odpovedi.
WertriK
Profil *
Na pipni hostuji take a vim jake to tam je [ubohe], s hostingemzdarma.cz zkusenosti nemam ale s tim dalsim bych mohl poradit [snad].

Domena se vetsinou registruje u nejakeho registratora, pokud jsi si domenu registroval pri zrizovani hostingu na pipni, budes mit nejspis jako registratora forpsi.cz.
Jakmile budes mit novy hosting [registrace + popr. platba], prihlasis na forpsi.cz do administrace a zmenis si dns servry na takove jake ma tvuj novy poskytovatel hostingu [vetsinou je ma nekde napsane a nemusis o ne zadat] u pipni je to dn1.pipni.cz a dns2.pipni.cz. Nahrajes stranky na novy server a je to.

btw. nejspis z pipni taky budu e-migrovat sice jeste presne nevim kam, ale free uz to nejspis nebude ....
Marcus Flintus
Profil *
já nemám žádné zkušenosti, nicméně budu si kupovat doménu, a tak jsem se rozhlížel po hostingu. o pipni mě řikal kámoš, to nepadalo v úvahu. ze všech hostingů vyšel nejlépe ******* a station.cz -> ale kuli jedněm stránkám, kerá navštěvuju, kerý sou na ****** a kerý maj mrtě moc výpadků budu volit station.cz, takže tady je odkaz, pokud chceš:
http://station.cz/webhosting
Marcus Flintus
Profil *
hehe jakto, že ***** .cz mi to hvězdičkuje? =D *****.cz
Marcus Flintus
Profil *
napíšu to jako kód:
banan.cz
Timy
Profil
já zase neporadím s druhou částí, ale hostingzdarma mohu doporučit, jsou přátelští a je to docela spolehlivý hosting, za půl roku jsem zaregistroval jeden větší výpadek.
Timy
Profil
Marcus Flintus
protože toto spojení je všeobecně (nejen na zdejším fóru :-)) považováno za spam.
hans
Profil *
Zdravim, u Hostingzdarma.cz jsem byl téměř rok a po počátečním nadšení jsem dost vychladnul. Hejno výpadků a problémů s FTP připojením koncem loňského roku mne silně naštvalo. Pak se to na pár měsíců dalo do pořádku až v lednu začali vypadávat statistiky a teď v březnu je dělali dokonce obden a někdy ani to ne. Dost jsem byl zklamán a utekl jsem k Hostuju.cz. Zatím maximální spokojenost.

Jinak o serióznosti a spolehlivosti webhostingu svědčí i (jako jedne z mnoha parametrů) jeho přístupnost. Podívejte se na měření přístupnosti jednotlivých poskytovatelů a koukněte kde je v tabulce třeba Webzdarma, Pipni, (žluté podlouhlé ovoce :) ) a nebo onen Hostingzdarma.

Tolik moje zkušenosti a nyní sídlím zde - Fotohans.net
K4N3C
Profil
Diky moc vam vsem a vyslovne dekuji WertKovi, ktery mi to krasne objasnil.. :)
A jeste dotaz: Kdyz si u forpsi.cz prepisu ty DNS, zaplatim treba Hostingzdarma a u forpsi mi vyprsi to zaplaceni na rok co sem mel, tak co bude s tou domenou? Ta se mi nejak zahadne prevede k hostinguzdarma nebo budu platit forpsi domenu a hostinguzdarma hosting (i kdyz je to v tomhle pripade kravina, kdyz je zdarma :) )?
Diky moc a snad je to alespon trochu pochopitelny..
hans
Profil *
pokud budes prechazet k Hostinguzdarma pozaduji prevedeni domeny pod jejich registratora, takze na forpsi neprepisuj pri objednavce na Hostinguzdarma uved ze jiz mas domenu a zadas o jeji prevedeni, oni poslou echo na forpsi a odtam ti prijde e-mail ktery musis potvrdit, ze s prevodem jinam souhlasis a zaroven s tim musis pri prevodu uhradit poplatek na prodlouzeni platnosti o 1 rok

Mozna to zni dost slozite, ale niceho se neboj, v e-mailech ktere dostanes je vse podrobne popsano co a jak delat.

S tim zdarma je to jen reklamni trik cenu za hosting zaplatis v poplatku za prodlouzeni domeny (ted to nevim presne ale u Forpsi za .NET je tusim 290,- a u Hostingzdarma nejak kolem 450,-).
K4N3C
Profil
hans
Diky diky.. A to prodlouzeni na dalsi rok platim teda forpsi nebo hostingu zdarma? Z toho co pises mi nejak vrta v hlave jestli nahodou nemusim platit forpsi za dalsi rok a jeste 449,- hostinguzdarma?
Jinak to "zdarma" mi je samozrejme jasny, ale i tak mi tech 499,- na rok prijde docela fajn cena.
hans
Profil *
Platis jen Hostinguzdarma v te cene je prave prodlouzeni platnosti domeny o 1 rok, u Forpsi zmizis z evidence a nadale s nimi nebudes mit nic spolecneho.

BTW: minulych 14 dni jsem absolvoval presne opacny pochod :-). V kazdem pripade Ti preji at jsi spokojen s volbou, statistiky by pry uz mely fungovat.

viz diskuze
K4N3C
Profil
OK tak to je fajn.. Tys prechazel k pipni??? Jestli ano tak preju pevne nervy a dostatek trpelivosti :) Takze jaky je tvuj nazor na hostingzdarma? Co presne se ti tam nelibilo a s cim si byl nespokojeny? Stale hledam co nejlepsi hosting, takze pro hostingzdarma nejsem 100% rozhodnuty..
hans
Profil *
proboha k Pipni-chcipni neee to by byla hrozna blbost, Forpsi pusobi jako registrator domen a obraci se na nej vice webhostingu ja jsem u Hostuju.cz - jak jsem psal vyse, co se mi nelibilo take viz vyse a uvedena diskuze - vice cti :-)
esemeska
Profil
hehe jakto, že ***** .cz mi to hvězdičkuje? =D *****.cz
to je vtip nebo pravda?
*******
esemeska
Profil
lol vazne:) zkuste napsat
*****.cz
*****.cz ...co treba jen *****
esemeska
Profil
jakoze mi to hvezdickuje i jako kod? [url=#]banan[/url]
K4N3C
Profil
A to tu musis takhle spamovat..tohle slovo je centurovano na vice diskusnich forech ne jen tady... :) Takze proste www.tozlutedlouhezahnuteovoce.cz :D
Sasha2002
Profil *
Hostingzdarma.cz ti mohu doporučit po několikaleté zkušenosti. Služby a spolehlivost ohodně převyšuje cenu. A také jsem převáděl doménu z PIPNI k HZtku a vše proběhlo bez problému. Ke všemu tě navede návod v emailech, které dostaneš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0