« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
quinux
Profil
Jirka12
například s joomlou, na jedný doméně jsem jí potřeboval, taky často problém u hostingů, není problém jim napsat

Jsem u http://www.onebit.cz a s joomlou jsem žádný problém neměl a ani jsem nikomu nemusel psát.

Co by mi vadilo u těch http://www.ceskeweby.cz je že tak trochu klamou:
Za každou minutu výpadku dostanete 1000 minut zdarma, ale Garance 100 % dostupnosti zahrnuje každou nedostupnost serveru, s výjimkou, je-li nedostupnost: * kratší jak 5 minut, způsobena nevyhnutnými technologickými postupy (restart služby, stroje a pod.), navíc Délka výpadku se počítá od nahlášení výpadku zákazníkem (e-mailem, telefonicky nebo přes ICQ) po odstranění problému.

Takže negarantují každou minutu a navíc když to nenahlásíš tak nemáš nic. Tohle považuji za tu největší sprosťárnu a celá ta jejich garance je jen jeden velký podvod. Když jsem hostoval u http://www.viux.com , tak při nedostupnosti jsem hlásit nic nemusel a oni sami přiznali, že prostě něco po***li a automaticky všem klientům rozeslali kupóny na slevu při další platbě.
Jirka12
Profil
Víš já neměl možnost to nikdy ještě vyzkoušet protože mi to prostě jede a neměl jsem žádný problém, ale třeba by se tak taky zachovali, ale nikde jsem nečetl o problémů s nimi, zku třeba někde na portálech hledat o všech těch webech co mají a nikdo si nestěžuje na to co mají domén, samozřejmě myslím i Slovenské portály tak proč tomu tak je asi jsou dobří v tom co dělají, ach jo když mě nejvíc štve že mi snad nikdo nevěří, já nejsem lhář a chtěl jsem se fakt jen podělit o to, že mám s jedním hostingem ty nejlepší zkušenosti, resgotroval jsem se dávno ještě na jejich webu na sk a prostě fajn
quinux
Profil
Jirka12
No asi těžko si všimneš jakéhokoliv výpadku, když si vlastními silani nějak nezajišťuješ monitoring. Nebo snad ve tři ráno zkoušíš jestli ti jede web?
DJ Miky
Profil
Jirka12
Ale my ti neříkáme, že jsi lhář, my jen píšeme fakta o tom hostingu...
Jirka12
Profil
Zatím jsem nic nepoužíval, ale teď jsem si dal monitoring-serveru.cz a uvidím jak to bude vypadat, tam si myslím, že je to objektivní nemyslíš?
Jirka12
Profil
Jasně fakta o hostingu, ale objektivní fakta asi ví člověk co ho používá, například Miky já se taky nedrásám do Tvojeho hostingu a taky bych ho třeba pomlouval, mě štve, že lidi co ten hosting neznají na něj nadávají, to je to samý jako děláte nějakou práci, nekdo na Vás nadává a nezná vás
Jirka12
Profil
Tak z jiného soudku a jaký máte názor tedy třeba na ******* když toto je podvod :-))))
Jirka12
Profil
aha vhvězdičkovalo se to tak myslím ovocný hosting :-)))))
quinux
Profil
Jirka12
No nevím co psali ostatní (jsem to všechno nečet), ale neříkám, že jsou opravdu špatní, ale prostě to co píšou (ohledně té garance) mě prostě štve, protože znám české podnikatele. Bál bych se toho, že ve chvíli kdy si všimneš nedostupnosti se stane nedostupné i to ICQ a telefon zvedat nikdo nebude. Navíc dejme tomu bude výpadek trvat hodinu, ale ty si toho všimneš třeba až v posledních 4 minutách, takže to nahlásíš a oni ti budou schopni lhát v tom, že žádný výpadek nebyl, že to byl jen ten "krátký" restart stroje. Ale to, že ti pak 10 klientů oznámí, že web nejel v té době je už nebude zajímat.

Prostě když klamou v jednom, tak klamou ve všem (i kdyby v tom ostatním neklamali)
quinux
Profil
Jirka12
No tak když vidíš, že se to vyhvězdičkovalo tak už je ti jasné jaký má tato diskuse na daný hosting názor. ;o)
Jirka12
Profil
No jako podle mě klamou a klamou, ale podpora fungovala a funguje, před mými dotazy se nikdy neskrývali a odpoví na všechno tak nevím, já jim věřím, jsem u nich 2 roky, ještě ze superweb... a prostě věřím jim
Jirka12
Profil
No vidíš a lidi je brou, většinou neodpovídají na dotazy, kašlou na lidi, mě tohle všechno strašně vadí, pak když zase já mám třeba dobrou zkušenost a chci jí předat dál, tak se tady se mnou spousta lidí hádá což mě taky štve. Já nevím proč, jinak ještě když to vezmeme tak u nich mohou lidi platit po měsíci, takže si asi nedovolí nějaké výstupy když se prostě po měsíci ten člověk může sebrat a jít jinam nemyslíš?
quinux
Profil
Jirka12
IMHO těch pár lidí provozující malé weby s návštěvností menší než malou je moc nevytrhne. Navíc je pravda, že jsou docela známí, především kvůli spamu,a le třeba v Ostravě mají rozmístěný ovocné vraky (nepojízdné dodávky) a tak lidi co nesledují žádné diskuse ani pořádně neví, že existuje něco jiného.
quinux
Profil
Jirka12
No jako podle mě klamou a klamou, ale podpora fungovala a funguje, před mými dotazy se nikdy neskrývali a odpoví na všechno tak nevím, já jim věřím, jsem u nich 2 roky, ještě ze superweb... a prostě věřím jim

Jak jsem psal, neříkám, že opravdu špatní jsou, ale kdybych se rozhodoval tak mě to co píšou na webu odradí.
Jirka12
Profil
Aha tak to jsem nevěděl, já měl u nich 2. domény pro firmy a bylo to děsný, jednou se mi stalo, že doména prostě nejela, cca rok zpět, pak jsem zjistil, že nedošlo k zaplacení prodloužení, takže to vypadalo, že prostě pánové zapomněli zaplatit za prodloužení mojí domény svému registrátorovi, za pár dní vše fungovalo, ale těch řečí co jsem si musel vyshlechnout skvělý. Proto jsem je taky převedl sem, dneska zde hostuji několik domén a jsem strašně moc spokojený, škoda že mi nikdo nevěří, možná je trošku zvláštní to s těmi 100% ale já jim za dva roky zkušeností věřím a proč ne, dejte vědět jak dlouho používáte vaše hostingy, 2 roky jsou myslím docela dost, aby jste věděli co a jak
quinux
Profil
Jirka12
No né, že ti nevěří, ale spíš jde o to, že jsi špatně začal. Nejen, že jsou to tvé první příspěvky, ale máš odkaz na ten hosting i v profilu což nesvedčí moc o tom, že by to nebyl pouze pokus o spam. ;o)
Jirka12
Profil
Aha a jde to změnit, název? Klidně ho změním
Jirka12
Profil
Pokud by to šlo prosím admina aby přejmenoval název fora, chci podat objektivní názor, nechci toto forum spamovat, prostě jen říci svůj názor. Klidně hí třeba pojmenujte na názor na jeden hosting mě je to fuk, nebo to radši smažte než abych nakonec byl jako spamař, já už radši budu mlčet
quinux
Profil
Jirka12
To už je teď jedno a navíc se to tu pěkně propralo, takže psát klidně dál můžeš ;o)
n0body
Profil *
jeste jsem nezazil tak zaryteho obhajce jednoho konkretniho hostingu. jestli se tim nezivite, mozna byste mel zacit ;). proste nechapu, proc se tolik certite, kdyz si nekdo dovoli okomentovat "ten nejskvelejsi hosting pod sluncem" :)
Jirka12
Profil
Ale jo já se nečertím, jen víte co já bych chtěl objektivní názor :-)) a víte co to mám psát jo furt mi to nejde, jsou to všechno lži když to není pravda :-))))
Jirka12
Profil
Víš co ale je fakt, že já když si za něčím stojím tak mě nepřeválcuješ ani parním válcem, zkušenost ze školy, věčně rodiče na koberečku :-)))))) ale to má asi víc lidí :-))
llook
Profil
Safe_mode může být na sdíleném hostingu vypnutý bezpečně, ale s vyšší zátěží systémových zdrojů. Vzhledem k tomu, že safe_mode lze nastavit jen v php.ini, tak by pro každý safe_mode=off web musel asi běžet zvlášť server (s nastaveným open_basedir), který by pak tím hlavním serverem byl forwardovaný na portu 80 (protože nemůžou dva různé procesy používat stejný port).

Opravte mě někdo, jestli se pletu.
Petr Benešovský
Profil
Dobrý večer,

safe_mode lze nastavit i mimo php.ini - není tedy nutné spouštět pro vypnutý safe_mode více serverů. Vypnutí safe_mode však v žádném případě nemůže nahradit pouze nastavení direktivy open_basedir.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
jirista
Profil
jezis, zase jeden, co si tu podporuje hosting. Proc bys tady cely vecer odpovidal na kazdou otazku a vedel tolik o vlastním hostingu? Jestli se pletu, tak sorry
Black
Profil *
Jirka12: ty sis dobr enabehl covece. Klasicke promo jednoho zoufaleho dealera, ktery si mysli, z eudela diru do sveta s drahym hostingem, za kterym nestoji reference, ktere by tu cenu podporili. Takze dle meho nemas sanci.

Jinak na www.savana.cz je php safem mod zapnuty a mambo a joomlove tam instalovat jdou, holt kdyz se neco umi, tak to jde. Kdyz se nic neumi, vypina se safe mod a tak se zvysuje riziko hacknuti serveru. Ono to proste jde, kdyz se chce ze starny hostingu obejit.
zimmi
Profil
Interpunkce, interpunkce, interpunkce, prosím. Kdo to po vás má luštit?
Jirka12
Profil
Tak a dost, nevim co tady zase melete že jsem dealer, říkám že to není pravda, jinak na ovoci jde joomla instalovat taky ale jak běží, jin vám kdo jste tady napsaly název jiného hostingu taky jste dealeři a jak bych asi vydělával, no nic, asi se stále nesmí psát nikde vlastní názor
Jirka12
Profil
Jo a jinak se mi líbí jak každej tady chválí svůj hosting ale jen já dělám promo, prohlašuju, že hosting ceskeweby nevlastním a ani pro ně nedělám, je mi fuk co si kdo myslíte, spíše si myslím, že vy kdo tady pomlouváte makáte pro ostatní často dosti nechutný hostingy a jako co že vím o svém hostingu? Vy když nikam jdete hostovat tak si ten hosting neověříte co umí? No nevadí, víte co aspoň se do mě nenavážejte OK? Řešte objektivní věci, kdo a jak si dělá reklamu kde spamuje, zkuste hledat teda mě jak spamuju s cesk.weby podle mě asi nic nenajdete a že jsem to napsal tady, tak pardon, ale pár lidí tady taky psalo o svém hostingu takže pohov pánové, odkud jste Vy? z active? Ignum........
zimmi
Profil
Jirka12: Nešlo by ty posty slučovat do jednoho? Zahltíš diskusi (vpravo nahoře máš tlačítko změnit).
« 1 2 3 4 5 6 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0