Autor Zpráva
numero
Profil
Zdarec, jaké máte zkušenosti s www.gigaserver.cz? Díky
Coolman
Profil *
Kdyz si prectes par vlaken tady, tak zjistis, ze jsou velmi solidni. Ted jsem jim na ICQ psal par dotazu, odpovidaji ihned, jsou vstricni. Asi tam taky pujdu.
numero
Profil
Diky - ja je taky mam na ICQ a vsechno v pohode, okamzite odpovi a kdyz nevi tak zjisti. Nic pro ne neni problem!! Dokonce muzu smerovat vic domen na jeden hosting uplne zdarma (bavili jsme se o trech domenach) resp. v cene domen.
A cena 50Kc/mesic (nejsou platici dph takze tolik skutecne budu platit) je uplne super.
morce
Profil *
numero
proc se zde ptas, kdyz si na to po par hodinach odpovis :D
JohnyWTR
Profil *
Já u nich hostuji a super. Teď prý plánuji akci doména .info na 2 měsíce zdarma a k ní zdarma hosting se 100MB. Bude to prý však omezený.
Paja
Profil *
Já na gigaserver přešla před pár dny, ale zatím jsem moc spokojená, podporu jsem od registrace nepotřebovala, neb vše běží jak má, jakmile mi v lednu skončí hosting další domény, tak šup sem taky. A ta akce by mě vcelku zajímala, neb mám vplánu zrovna nový projekt na info doméně, takže díky za informaci:o)
mindhunter
Profil
.. no .. není všechno zlato co se třpytí .. aneb zařadte do svého slovníčku též slovo DOSTUPNOST.
Paja
Profil *
Na dostupnost si stěžovat nemůžu, právě naopak:o)
Dobias
Profil *
Zdravim vsechny,nevim jake mate zkusenosti,ale vcera jsem se ptal na par otazek,ale doposud jsem nedostal zadnou odpoved,tak si nepredstavuju solidni jednani...,za to treba ***** na ktery tady hodne lidi nadava,nebo savana reagovala do par hodin,tak se rozhoduju u savana jsem chtel mit dve domeny a u jedne je nutne vypnout safe mod,coz neumoznuji,jestli vite nekdo o slusnem hostingu,cena neni upne nejdulezitejsi,tak budu velice rad a date vedet,me pozadavky jsou tedy 2x domena u jedne potrebuju vypnout safe mod,celkova velikost pro obe domeny 2000-3000Mb,minimalne 3 databaze s neomezenou veikosti.Dekuji.S pozdravem P.Dobias.
Bart
Profil *
DOBIAS: proč potřebuje svypnout safe mod? To zase používáš nějakou open source sračku co? Mimo to, ono to často funguje i se safe modem, ikdyž to jako nemá fungovat. Doporučuji si to po různu otestovat a pak uvidíš. Ja osobně bych na hosting, kde povolují saf emode off nešel, nebo proč si mylíš, že webhostingy mají vyhrazené servery na safe mode off a pak k nim píší, že negarantují dostupnost atd? Po pravdě, většinou stačí script opravit pár zásahy a už maká i se safe modem.
Bart
Profil *
JohnyWTR: víš, musíš číst mezi řádky, proč tuto akci budou nabízet. To se tak nějak sešli ti dva studentící a jeden řekl druhému. "Hele, nějak nám to nejde, nikdo k nám nechce!" Tak druhej nato "OK, nedáme jim tedy hosting zadarmo? To by mohlo zabrat" A už jsme u toho. Na hostingy, co dávají něco zadarmo, nebo dumpingově, nato také pozor, většinou to jsou "huraaaaa" akce, které jsou východiskem z celkové paniky provozovatele, že se jim zákaznící neregistrují s placeným hostingem. Jasně, že to zabere, ale najendou bud ena jejich stařičkem železe o 500 webů zdarma navíc a jestlipak to to želízko staré utáhne. A neboj, oni z těch ZDARMA hostingů určitě zainvestují 70-100 tisic na nový server, aby to bylo ok. Tohle si ale oni neuvědomují, jde jim o kvantitu.
Dobias
Profil *
pouzivam tento http://phpatm.free.fr/ upload manager,jestli poradis jak na to budu moc rad,ja jsem to testoval i vypnutym a neslo to...
Bart
Profil *
No tak ten ti bez safe modu nepůjde, protože to je file transfer manažer a ten potřebuje mít možnost pohybovat se po serveru svobodně, třeba srkze něj jde mazat i data cizích účtů na hostingu :) A naco pak ho potřebuješ?
Dobias
Profil *
ja vim ze to neni bezpecny,proto jsem chtel jeste jednu domenu a na ni mit tento upload,je to satelitni upload,ale jak jsem psal jestli vis o nejakem jinem,tak ho klidne vymenim za tento,co se tyka bezpecnosti,tak me o tuto domenu ani tak moc nejde,spis je to takove skladiste souboru...,ale bylo by fajn to mit vsechno pod jednim uctem,jestli tato domena bude na jinem serveru,tak to je me celkem jedno...
Bart
Profil *
ee počkej, jsem si to pročetl a o safe modu tam není ani zmínka, to musí fungovat!
Dobias
Profil *
fakt ot nejde... http://sonyjxx.membres.jexiste.org/phpbb/viewtopic.php?t=2713
Dobias
Profil *
tak ted jsem dostal od nich odpoved a pujdu do toho,urcite budu referovat....
Hofy
Profil *
Zdravim, tak mi to nedalo a zkusil jsem to dat k sobe na savanu a ono to jde http://test.microgames.cz/a/
pavel1978
Profil
fakt tak to nevim me to neslo,ale dik za tuto zajimavou informaci,jinak jsem docela v rozpacich,ted jsem na giga... a mam vypadek :-( uz pul hodiny....
Inpocasi
Profil
Nikde jsem v jejich nabídce nenašel denní zálohování dat (někdy je poměrně důležité)
morce
Profil
Inpocasi
ja jsem to teda nasel hned :D

www.gigaserver.cz/zaloha-vasich-dat

I přesto, že u nás jsou Vaše ftp prostory včetně databazí a emailů zalohovány každý den, někdy je dobré mít zálohu na CD či DVD k některému datu. Například v den, kdy spoušťíte web.
Inpocasi
Profil
Aha, tak to se omlouvám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0