Autor Zpráva
Joska
Profil
station.cz - tenhle hosting mě zaujal nízkými cenami a kvantitou služeb. ale kvantita se většinou = kvalita. Jaké máte s tímto hostingem zkušenosti - doporučii byste mi spíše jiný cenově adekvátní hosting???
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Predem rikam, ze jsem majitel jineho hostingu, ale sice to uplne nesouvisi se stationem, ale osobne bychs i daval pozor na "nejlevnejsi hostingy v CR" a urcit ebych se jich zeptal, jak to spocitali, ze jsou nejlevnejsi. Protoze "nejlevnejsich" hostingu, co to o sobe rikaji najdu pres googla za 5 minut asi 10. A POZOR jeste na jedno oblibene slovicko "hostingu" (to uz vubec nemyslim station ci nejaky konkretni hostingy) a to slovicko je "PROFESIONALNI" a pak je v boxu v housing centru jeden stary desktop s 20ti domenami.
Mistr
Profil
Protoze "nejlevnejsich" hostingu, co to o sobe rikaji
Jojo, souhlasím. Mám s tím své zkušenosti například při výběru mobilních telefonů. Společnosti, co o sobě tvrdí, že jsou nejlevnější na trhu/v České republice/ve městě apod., patří s cenami obvykle naopak mezi ty nejdražší.
smajli
Profil
Joska
ono je to těžké se tady ptát na hosting, ten kdo tam hostuje je spokojenej, jako třeba já, ten kdo tam nikdy účet neměl asi nebude ten pravý kdo by o tom něco věděl, nejlepší by byl ten kdo z nějakého důvodu z hosting opustil.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
a proto rikam, z eje nejlepsi vyuzit demo hostingu a clovek proste zjisti sam jak se veci maji.
jenda69
Profil
Já o station taky uvažuju (už skoro kupuju) a to jejich demo jsem zkusil (otestuj.net).. Jen se v něm bohužel nemůžu dostat na ftp, pořád to píše "421 Home directory not available - aborting" :(
smajli
Profil
a založil jsi ftp účet v administraci?
jenda69
Profil
smajli: jj, ale už je to v pořádku. Psal jsem jim na podporu a nakonec jsme zjistili, že chyba byla u nich ;)
Ivori
Profil
Na Stationu už hostuji něco přes rok a rád bych vám popsal jeho situaci (jinak neptejte se proč tam pořád jsem). Station začínal jako klasický garážový hosting, díky nízkým cenám se vyšplhal poměrně vysoko i když pořád spadá do kategorie menších hostingů. Ze začátku FTP i stránky šlapaly rychle, ale bylo to kompenzování absencí důležitých služeb. Potom přišli poměrně časté výpadky FTP, db apod. V poslední době jsem je ale moc nezaznamenal. Přístup administrátorů mi přijde veli neprofesionální a troufám si říci že jejich znalosti jsou na hranici obyčejného zprovoznění serveru. Měl jsem tam problém s db, když jsem jim popsal na můj vkus triviální problém nebyly mi schopni poradit. Rád bych také upozornil na to, že tam je nějak divně nastavená MySQL. Příklad: nainstalujete si např. WordPress, ten sice nainstalujete ale v db se mu automaticky nastaví nějaké švédské kodovaní, pokud se pokusíte o změnu, nic se něděje. Pokud oslovíte adminy, nic neudělají. Tento problém se vyskytuje u většiny fór, RS apod. Instalace na jakýkoli jiný hosting mi šla bez problému, nevím co tam s tou db mají. Pro mě je to zásadní problém a u nich jsem neviděl ochotu jej řešit. Celý hosting mi přijde takový amatérský. Takže pro příště Station rozhodně NE.
Kato
Profil
No vidis to - ja jsem zase u Stationu nekdy od cervna 2006 a zatim spokojenost (az na jednu chybku v Mime Magic). A tedka jsem tam zridil dalsi web...
Takze jak vidis - nazory na tento hosting jsou dosti rozporuplne...
alois
Profil
S tím švédským kódováním to mohu potvrdit .... To se, ale pokud se dobře pamatuji dalo řešit tím, že se při tvorbě tabulky k jednotlivým textovým sloupcům to kódování napsalo.

a proto rikam, z eje nejlepsi vyuzit demo hostingu a clovek proste zjisti sam jak se veci maji.
Ovšem za mírný poplatek ......
whoisik
Profil
WordPress, ten sice nainstalujete ale v db se mu automaticky nastaví nějaké švédské kodovaní, pokud se pokusíte o změnu, nic se něděje. Pokud oslovíte adminy, nic neudělají. Tento problém se vyskytuje u většiny fór, RS apod. Instalace na jakýkoli jiný hosting mi šla bez problému, nevím co tam s tou db mají. Pro mě je to zásadní problém a u nich jsem neviděl ochotu jej řešit. Celý hosting mi přijde takový amatérský. Takže pro příště Station rozhodně NE.


Ma RS a pod. se využívá safe_mod off tudíž station.09
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
whoisik
jestli me neco stve, tak je to spamovani jako ze jsi spokojeny zakaznik. Tohle mi opravdu nevoni a typuji to na jedno jmeno z kontaktu na stationu.
koudi
Profil
jestli me neco stve, tak je to spamovani jako ze jsi spokojeny zakaznik. Tohle mi opravdu nevoni a typuji to na jedno jmeno z kontaktu na stationu.
Hm, každý z příspěvků tohoto uživatele obsahuje alespoň jednou slovo station :). Takže buď je a) opravdu velice spokojen b) chce station ublížit (např. dostan ban jako tenkrát ovocný hosting) c) je to opravdu někdo od nich.
Tipuju c) :).


Nicméně já (mimojiné) u station jsem a jsem spokojen.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0