Autor Zpráva
whoisik
Profil
Zdravím všechny rád bych se s Vámi podělil se zkušenostmi s hostingem u forpsi.com a station.cz.

Začnu s forpsi.com

U "forpsycho" jsem měl tu čest hostovat cca. půl roku a mé zkušenosti?
+ V celku kvalitní zákaznická podpora. (Rychlost a kvalita odpovědí byla dobrá.)
+ Dobrá dostupnost serverů.
+Výborná administrace.

A teď mínusy.
- Neustálé problémy se souborem .htaccess
- Subdomény nešlapaly tak jak měli. (vlastně vůbec nešli)
- S každou prkotinou je musí člověk kontaktovat přes kontaktní formulář.
- Vysoká cena hostingu (o proti konkurenci station.cz)


A končím station.cz
U station hostuji už cca. 2 měsíc.
+ Tech. podpora-rychlost odpovědi přes ICQ cca do 10 s. (u forpsi to trvalo 10-20 minut)
+ Vcelku taky dobrá a přehledná administarce (a hlavně rychlá-nejsou tam xyx gifů.
+ Kvalitní statistiky přístupu na vyžádání ( viz. http://stats.letysmety.com/ )

Zápory.
- Defakto žádné :) zatím spokojen.

Verdik:
Můžu jednoznačně doporučit station.cz, mají výbornou podporu a hosting je levný, mají lidštější přístup k zákazníkům (to platí při komunikaci přes ICQ)
kiflik
Profil
Station.cz neznám, u forpsi je úroveň tech. podpory závislá od objednávky, tudíž ceny za hosting.
Kontaktní formulář je děsný, ale lze i icq a chat.
.htaccess - žádné problémy

Možnosti nastavení jsou hodně omezeny ze strany uživatele, o vše se musí žádat :-(
whoisik
Profil
Chybí podpora přepisu hlavičky pomocí URI, což u station.cz jde v poho.
DJ Miky
Profil
+ Tech. podpora-rychlost odpovědi přes ICQ cca do 10 s.

OT: Docela by mě zajímalo, jak si lze přečíst problém a odpovědět na něj do 10 sekund.
HajekJirka
Profil
Já dávám přednost stationu i když má občasné výpadky, ale za to má vše na co si vzpomenete a má opravdu příznívé ceny.
libol
Profil
Od station.cz mne odrazují zmíněné problémy se "švédským" kódováním http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=42 420&page=0#9 - a hlavně pravděpodobně nechuť s tím něco dělat.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
DJ Miky
PROMO PROMO PROMO. Tady se vazne neda nicemu a nikomu verit.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Zitra tu bude tema Station.cz Vs Active24 nebo tak neco. Zavani mi to "bananysmem"
armin
Hosting armin.sk
Profil
co mate proti svedstine? Ja si zivot bez svedskeho kodovani v mysql nedovenu ani predstavit. To se ve zdejsich krajich silene hodi, mit znakovou sadu uplne od veci a pro data s diakritikou totalne nepouzitelnou. Hehe, delam si prdel, samozrejme ze je to spatne nastavane, nejspis to ani neumi nastavit. A nebo to umi nastavit raz dva, ale zastavaji nazor ktery jsem zde zminil :)))
whoisik
Profil
OT: Docela by mě zajímalo, jak si lze přečíst problém a odpovědět na něj do 10 sekund.
Věr mi měl jsem problem s DNS zaznamy (nemeli je rezervovane pro moji domenu) a napsal jsem jim na ICQ a do 10s to pred nastavili.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
whoisik
Takže oni ti za 10 sekund nejen odepsali, ale dokonce i dns přenastavili, jo? Tam asi pracuje pan superman ;).
whoisik
Profil
Jako u blbečků fakt. Kroutim hlavou.
DJ Miky
Profil
Kroutim hlavou.
Jo, to my taky.

Ani bych se nedivil, kdyby ti za takovéto spamy něco dávali nebo kdybys s nimi přímo měl něco společného.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
DJ Miky
Co se divis, station je ten jediny spravny wephostink. Ostatni nemaji odpovedi pres ICQ do 10 sekund. V tom je opravdova sila kazdeho wephostinku. U webhostingu to je o necem jinem, opravdu.
whoisik
Profil
Ani bych se nedivil, kdyby ti za takovéto spamy něco dávali nebo kdybys s nimi přímo měl něco společného.

Heh, to jsem se zasmál. Už vidím jak sedím deno denně u PC a všude propaguju station.cz.
whoisik
Profil
Co se divis, station je ten jediny spravny wephostink. Ostatni nemaji odpovedi pres ICQ do 10 sekund. V tom je opravdova sila kazdeho wephostinku. U webhostingu to je o necem jinem, opravdu.

U forpsi nebyly schopný odpovědět na mail který jsem jim posílal před týdnem, u stastion mi odpověděli
ihned a to už o něčem vypovídá.
Mastodont
Profil
whoisik

Bobku, jediné čeho jsi dosáhnul, že jsem si do seznamu spamujících hostingů přidal station.cz. Nazdar.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil

Mastodont
Bobku, jediné čeho jsi dosáhnul, že jsem si do seznamu spamujících hostingů přidal station.cz. Nazdar.


Hehe. :-)
HajekJirka
Profil
Tak už si ho nedobírejte chudáčka.
Každý jsme nějací.

Třeby nemyslel 10sec, ale 10min a pokud neumí poznávat hodiny, tak to je potom těžké!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0