Autor Zpráva
huzva
Profil
Jeho nabídka mi připadá docela slušná a levná, ale podle nabídky, nejsem schopen posoudit rychlost, dostupnost. Proto se ptám, jestli tady někdo nemáte zkušenost...
Říkám si, že když to je tak levné (výhodné), tak do toho půjde hodně lidí, a tím se to přetíží
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
huzva zvas si, zda nenajdes nekde treba i levnejsi, kde sice nabizeji mene prostoru, ale ten ty treba ani nepotrebujes. V dnesni dobe se kazdy hopni za GB a nakonec tam svihne usmudlanyho joomlu, ktery ma par MB :)
huzva
Profil
Hofy to já vim, co potřebuju, a o levnější mi taky ani tak nejde. Spíš potřebuju stabilitu a výkon, a takový ty věci jako neom. počet DB, e-mailů atd. V tom má dobrý parametry pipni.cz , ale to má často plný disky. Pak jsou tací, kteří jsou vysoce kvalitní, ale cena je (až moc) vysoká, vzhledem k nybízaným službám. Taky se mi docela líbí Web4U, tak nevim... (PS: nevíte jestli Web4U nabízí neom. počet DB)?
Chi prostě něco, co je prfi firma, ne nějací studenti, kteří prostě jen umí nakonfigovat server. Jde mi to, aby to bylo dostupné skoro pořád. Momentálně jsem u flyweb.cz a každý týden dohromady tak 30 minut výpadku a ve špičce to je pomalé
armin
Hosting armin.sk
Profil
huzva: co se tyce dostupnosti, tak kuk na http://mereni.kyblsoft.cz/ a udelej si sam nazor zda ti 367. misto z celkoveho poctu 453. hostingu postacuje ci nikoliv.

// edit
FlyWeb ktery ti nevyhovuje, je na 213. miste...
Mistr
Profil
huzva
http://www.profitux.cz/ - nelíbí? Pokud vím, hostuje tam kolega YoSarin.
huzva
Profil
nojo.. tak to vidim na ten web4u, ten má rozumnou nabídku, cenu i dostupnost... Akorát jestli tu je někdo, kdo tam je, aby mi sdělil, kolik je možno mít databází (nikde jsem to na jejich webu nevyčetl)
díky za rady
armin
Hosting armin.sk
Profil
huzva: kolik ti je let? Jsi student? Pokud jo, nechces vyuzit vyhod studenta? :)
huzva
Profil
armin: jsem student... Jaké mi z toho plnyou výhody?
Gekon
Profil
huzva
Hosting za 30 Kč. Můžu jen doporučit, jsem moc spokojený. Zatím jsem nezažil ani jeden výpadek, a s adminem (arminem) se dobře tlachá;)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Gekon: dekuji moc pekne :)

huzva: jestli chces, tak se podivej zde
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
huzva: co se tyce dostupnosti, tak kuk na http://mereni.kyblsoft.cz/ a udelej si sam nazor zda ti 367. misto z celkoveho poctu 453. hostingu postacuje ci nikoliv.

// edit
FlyWeb ktery ti nevyhovuje, je na 213. miste...


www.netznona.cz je na 184 miste :) A byla do konce minuleho roku na prvnim, ale pak se stehovali servery do nove serverovny :)
xHire
Profil
Schopní a zkušení si to umí zařídit tak, aby ani v takovém případě nebyl výpadek. :c) Pokud to ovšem je plánované - pokud člověka najednou vyhodí (což se asi jen tak nestane), tak to se potom nedá nic dělat. ;c)
Abych netlachal do větru - mám zkušenosti s Českým hostingem, kteří se stěhovali minimálně dvakrát - nikdo (ale hlavně já :c)) nezaznamenal ani ťuk. :-)
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
xHire
Při prvním stehování tam byl výpadek několik hodin, ale při druhém to bylo o dost lepší, protože jsme už vědeli jak to udělat s co nejmenším výpadkem :) Samozřejmě to děláme výhradně v nočních hodinách kdy je nejmenší provoz a zatím to vypadá pouze na jedno stěhování ročně :D
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Klasisky IP tunel
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Matěj Kloubek si kupte maringotku a mate klid ne? :)
xHire
Profil
Hofy
Přesně tak. :)

Matěj Kloubek
A neměli jste pak problémy se starými DNS záznamy v keších? (Předpokládám-li samozřejmě změnu IP adres.)
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Hofy
Taky jsme nad tím uvažovali. Možná se budeme specializovat na poradenství v oblasti stěhování celých serveroven :)

xHire
IP se samozřejmě měnily. Ve staré serverovně zůstal stroj, který dělal tunel ještě měsíc přávě kvůli keším. Problém tam nevznikl.
jumbo
Profil
SPATNE ZKUSENOSI

Mame s s nimi mam spatne zkusenosti, rozjizdeli jsme s nimi webovy projekt. Mimo meli jsme u nich jednu domenu a kdyz videli o jaky projekt se jedna zaregistrovali si nase domeny .eu, .net, .sk a .info. Pokud chcete delat seriozni praci, pak doporucuji se jim vyhnout. Pocitam ze znauziji i vase kody a statistiky.

Dejte si na to pozor.
Jarda
banancz
Hosting banan.cz
Profil
můžete vyzkoušet http://www.banan.cz

pokud mi napíšete nabídnu vám testovací doménu (2řádu) + hosting , poté co si služby vyzkoušíte, můžete objednat

popřípadě se domluvíme na individuálním řešení

kaluza@banan.cz
embee
Profil
doporucuju http://www.webhosting-c4.cz/ - nemam s nimi zadny prblem, vse bezi, pomer cena/vykon je slusny a dostupnost je 99,955%
Michal Ceé
Profil
Rád bych oficiálně za společnost Web4ce reagoval na příspěvek uživatele "jumbo".

- I když jsme realizovali více projektů, ani v jediném jsem neregistrovali domény na naši společnost
- Nejsme vlastníky žádné .sk domény
- Tento článek se objevuje na více fórech, ale ani v jediném příapdě autor bouhužel nereagoval na naši prosbu o jakou doménu, či projekt se jedná

Pokud má někdo o hostingu společnosti Web4ce s.r.o. pochybnosti, nabízíme 14 dní provozu zdarma na zkoušku. Můžete si tak otestovat, zda je náš hosting pro vás vhodnou alternativou. Navíc můžete registrovat zvlášť domény a zvlášť hosting, abyste nebyli vázáni a mohli případně s hostingem přejít ke konkurenci.
Oleg
Profil
Dobry den,

chci zastat web4ce.cz - hostovali jsme u nich v pocatcich projekt webber.cz (kdy nam banan po koupe maxsite zacal vypinat web kazdych 15 minut, s tim, ze strasne moc se zatezuje DB atd a pritom se nic zvlastniho nedelo, protoze jsme to optimalizovali jak jsme mohli - byli jsme nuceni prejit na web4ce.cz)

web4ce.cz nam plne vyhoveli. skvela dostupnost (s vyjimkou odstavek, ktere chapu - vetsinou 5-15 minut mesicne), vyborna podpora ochotna poradit na telefonu(i v noci), na ICQ nebo mailu.

s postupem casu kdy jsme zacali znacne zatezovat server (sam jsem pochopil, ze to tak dale nejde) load jsme zvedali na 50-80, velka zatez na DB a brutalne prenosy dat - jsme museli prejit na vlastni server.

dodnes na web4ce.cz hostujeme nekolik webu (projektu) - zatim zadne vypadky, zadne problemy a porad k dispozici podpora

za skoro dva roky hostovani, nedoslo ke kradezi kodu, domen a jinych veci.

je to opravdu jediny hosting, u kteryho hostujeme s radosti, protoze jako jedini plne vyhovuji narocnym pozadavkum, narocnym projektum

viva we4ce
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Oleg
za skoro dva roky hostovani, nedoslo ke kradezi kodu, domen a jinych veci.

Co to je za argument PROBOHA?! TO je snad NORMALNI NE?!
Oleg
Profil
Co to je za argument PROBOHA?! TO je snad NORMALNI NE?!

reakce na uzivatele jumbo

Hofy: ne, obcas to neni normalni

prosim, nebudeme zde znovu rozvadet diskusi o 50 prispevcich....
Trogar
Profil
To co robi "spolocnost" Web4ce.cz posledne dni je amaterizmus prveho stupna. Platim si najvyssi balicek business ktory momentalne stoji vyse 3500sk.

Zacalo to tym ze obcas mi stranka vypisala chybu Error 503 "Service Temporarily Unavailable" nevedel som co sa deje predpokladal som ze robia nejake zmeny po par dnoch sa to zobrazovalo castejsie tak som uplne nahodou siel pozriet ich web a co sa nedozviem ? Jednoducho obmedzili svoje sluzby bez upozornenia len tak. Zakaznici im nestali ani za to aby im poslali info mail. A osobne si myslim, ze konali protipravne! Ked si clovek objedna nejake sluzby za urcitych podmienok je nemyslitelne aby si ich oni po 3mes. zmenili ako sa im chce.
Napr. kupim si u mobilneho operatora pausal a po case mi obmedzia hovory. To sa nemoze stat.
Prepokladam ze po tom co zakaznici zistili co sa deje zvysili limit procesov zo 60 na 80 co je ale smiesne.


Dalsi sok prisiel pred chvilou. K balicku business mam limit prenesnych dat 2TB. Co mi vyhovovalo.
Teraz som zistil ze mi ho znizili na 1TB.

Urobte si obraz sami. Znamy mi odporucil ich dat na sud, ze on zazil nieco podobne a uspel.

0