Autor Zpráva
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Zdravim, dnes v noci jsme provedli zmeny u nasich tarifu.

1. maji vice MB
2. kazdy klient ziskava kazdym rokem vernostni MB a to i zpetne
3. jiz padly 3 pevne kvoty na web,db,email. Kazdy zakaznik si jiz muze libovolne nastavit misto dle potreby
4. vsechny programy vyssi nez S500 maji v cene jiz provoz 2 a vice domen, S3000 jich ma 20.

Pro ty, co neznaji, tak www.savana.cz
Mike8748
Profil
ad bod 3, jde udelat email.schranka vetsi nez 50mb?
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Mike8748 ano, 50 MB je jen u programu S500, ale lze rozsirit i na 20000 MB/email pri extremu u programu S3000 + Mailbox PLUS
Mike8748
Profil
hmm, tak nic. tak nejak jsem doufal ze Mailbox+ zrusite taky. nevadi
Railbot
Profil
A já si vždy myslel, že fórum i toto je na pokládání dotazů a ne publikování PR zpráv. Kdyby tady každý hosting postaval své bláboly tak tu nebude nic jiného.
Mike8748
Profil
>> A já si vždy myslel, že fórum i toto je na pokládání dotazů a ne publikování PR zpráv
a proc je jich tu teda plno? viz. vlakna o novym n1ce, free hostingu yx, sablonovaci system pro lamy,...
Railbot
Profil
Mike8748
To je právě ono, proč je jich tu plno a berou místo dotazům a řešení problémů...místo toho si zde majielé hostingů udělali agitační centrum.
Dero
Profil
Hofy: Zamykám a žádám, aby se zde už zprávy podobného zaměření nevyskytovaly.

a proc je jich tu teda plno? viz. vlakna o novym n1ce, free hostingu yx, sablonovaci system pro lamy,...

Mike8748: Moderátorů je málo, aktivní jsou snad dva, tři. Těžko se to tu hlídá v tak malém počtu. Omlouváme se. Kdykoliv se můžete obrátit na mé ICQ#, pokud zde v diskusi narazíte na příspěvek, který sem rozhodně nepatří.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0