« 1 2 3 »
Autor Zpráva
jablon
Profil
taky si nedovedu predstavit co je to kvalitni reference u webhostingu
banancz
Hosting banan.cz
Profil
kvalitní reference, jsou firmy/osoby/instituce, které se považují za důležití a nedali by své stránky jen tak někam

reference nejsou nijak tajné
http://www.banan.cz/cz/50*reference
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: Uz to nemuzu vydrzet, tak tedy:

1) proc klienti bananu se obraceji s problemy s hostingem na me? Resim tady veci jako instalace cms, nastavovani databazi,... Proc se lidi obraci na me abych jim pomohl a jsou ochotni za tuto pomoc zaplatit. To je tak mizerna a neochotna podpora na bananu? Ja to myslim dobre s tebou, vim ze jsi shanel kdysi lidi na podporu, tak si udelej poradny poradek s nima. Radeji mej 2 lidi a dobre jim zaplat nez 10 lidi kteri to delaji s odporem. Hodne ti to kazi image.

2) proc phpmyadmin b12.banan.cz/phpmyadmin hodi po 58mi vetrinach could not find server, na podruhe mi to najelo (pripojen na sk kabelem s nonstop rychlosti 1536/256) za skvelych 42 vterin a to rychlosti 0,0 - 1,2 kB/s, stahovani databaze se rozjelo na zavratnych 6-8kB/s. Stalo se mi to 20.8.2007 v case kolem 20:00

3) proc na tak kvalitnim hostingu jako sam porad proklamujes ze banan je, nejede treba united nuke kdyz je 40 a vice online lidi? Haze to error hlasky ohledne pripojeni na db. Me neprinalezi semka vkladat historii z ICQ, ale obcas jsem sokovan co mi lidi co hostovali u bananu (a uz nehostuji) pisou za veci, a jsou doslova zarazeny ze jak je mozne ze jinde vse funguje a tak rychle.

Ja o kvalitach bananu dlouho nepochyboval, bohuzel na vlastni kuzi jsem mel tu cest se presvedcit jak to doopravdy s bananem je. Nemam nic proti tobe, v x vlaknach jsem te tady odporucoval (ano, netrpim syndromem ze doporucuji jen sebe jako nekdo na tomto foru), ale bohuzel uz tak asi neucinim, nakolik rady a doporuceni jsou od toho, aby lidem pomohli...
banancz
Hosting banan.cz
Profil
2: armin
1/ nikdo nevidím že by tvé číslo/email bylo uvedené v kontaktech http://www.banan.cz/cz/66*kontakt

u nás nikdo nedělá s odporem, a když jo, tak uděláme PAPA,

věř tomu že lidí je dost a můžu si vybírat, pro informaci, přišlo 35 lidí, zůstaly po měsíci dva, uplně špičkoví


2/ asi máš pomalý net, servery jsou nonstop (24/7) monitorovány, běží v kanceláři obrazovka se stavem serverů, v případě výpadku, z červená server a udělá PIIIP,

3/ jedou všechny opensouce, které máme zde http://www.opensourcehosting.cz/ , co říkáš je nesmysl, můžeš si prohlídnout že jede všechno, ke všemu máme ukázku, tedy tvé narážky jsou ubohé, zde je důkaz i php nuke jede http://unitednuke.opensourcehosting.cz/
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: V poradku, mel si dokola porad to same... ja to uz nebudu resit... v konecnem dusledku ja o klienty neprichazim. A pritom se neohanim kvalitnimi referencemi. Cele kouzlo je v tom ze mluvim pravdu a rozumim se tomu co provozuji => nejspis proto se na me obraci lidi, bez ohledu na to zda jsem uveden na kvalitni kontaktni strance bananu nebo ne. Inu, koupit domenu a nahazet tam scrshoty uzivatelum nestaci. Tak jak ty jsi se skvele predvedl zde v jednom vlakne ohledne svych dovednosti a projevil jsi se v plne krase, tak stejne tak x lidi nezajima jak co funguje, ale proste chteji aby to fungovalo. A proto ti ani nebudou cist nakej web s postupem jak na to. A jelikoz mluvim porad pravdu, tim padem se musim opravit, nejednalo se o 40 lidi, ale 20:

Censored, 21. 8. 2007 21:48 :
u bananu když web presahl orientacne online sledovanost nad 20 lidi tak klekl web
Censored, 21. 8. 2007 21:48 :
u tveho jsem ted mel 42 a vse fungovalo, tak ze to byla chyba bananu
ARMIN, 21. 8. 2007 21:49 :
:)
jablon
Profil
nevim kdo tady ma pomale pripojeni, ale soom.cz pred rokem hostoval u vas a ty vypadky databaze a hlaska 404 ktera se tam neustale objevovala kdyz byla spicka mluvi asi samo za sebe, ted jsou jinde a nemaji zadny problemi. tak s pravdou ven!
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
banancz jak bych mohl vypravet, jak lide migruji od nekud k nam. Ale budu ticho. Nechci Radovanka trapit. On tomu vazne veri, ze mu to jede.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
hofy3:

ano lidi migruje od různých hostingů na různé hostingy, jen bych chtěl upozornit že stále máme zhruba 12.místo v cz doménách a 6.té v generických, co se týče počtu :-)

někteří mají zkreslenou představu, narouzdíl od one-menshow, typu armin, hofy, máme kvalitní technické zázemí, dostatek kvalitních lidí na technickou podporu, kteří nemají problém pokryt 24/7
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
banancz tusil jsem, ze jsi prostoduchy, ale ted jiz to vim.
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: resi se tady co? Cena domeny od 1.10.2007 nebo personalni obsazeni te ktere spolecnosti. Inu topici se i stebla chyta :)

Ano je to tak, vsem je to trnem v oku ze jsem van men šov - t.j. jediny clovek. Duvod? Vse je racionalne nakonfigurovane, vse funguje, takrka zadne dotazy na podporu - bo neni potreba se na neco ptat. Takze nemam nejmensi duvod zamestnavat studenty nemajici zadny pristup na server aby mi delali podporu a vystupovat jako radoby velika spolecnost (zmurk zmurk pane Radovane Kaluzo, majitel bananu). Staci si polozit obycejnou otazku: kolik lidi treba jen na tomto foru melo vuci me nejake vyhrady co se tyce kvality / funkcnosti hostingu? A tedka tu samou otazku na banan... Staci si precist jen toto vlakno...

Vse je jen veci priorit. Takze tvrdit ze clovek sam o sobe je menecenny nez "velika" spolecnost zamestnavajici studenty aby resil porad nejake problemy s nefunkcnosti, mi prijde komicke a nemistne.
meebo5
Profil
ARMIN:

To co říká armin, svědčí o jeho amatérismu. I když servery konfiguroval bůh, lidi mají potřebu klást různé otázky. Když jsem si zřizoval hosting, i přesto že fungoval, potřeboval jsem se zeptat na problém co jsem měl na své stránce, jak se ukázalo, chyba byla na mé straně nikoliv hostingu. Ale potřeboval jsem tam zavolat, abych se ujistil. A jestli někteří to nabízejí 24/7, tak je to jen dobře !!

Vyvaroval bych se omezených amatérů typu armin , co tvrdí že není nutná tech. podpora, a dělají podporu někde a někdy jak to výjde prostě. .
armin
Hosting armin.sk
Profil
meebo5: Taky Vam preji hezky vecer pane "inkognito", akorat, neprijde Vam trapny si udelat novy ucet, napsat jeden nic nerikajici prispevek nekam a pak sem vychrlit ze sebe 3 souvisle vety davajici smysl asi jen Vam? Nemusim byt kouzelnik abych Vas odhalil - neustale v kazdem prispevku melete dokola podporu 24/7 a kvalitni reference... a asi jsem trefil hrebik po hlavicce co se tyce te absurdity velike spolecnosti, vidte pane Kaluzo.

Ja nepsal ze podpora neni potrebna!!! Me se taky lidi ptaji ze proc mu nejede web - bo umazl www adresar a nahral svuj web do rootu domeny a samozrejme ze nic nejede, nebo ze mu nejede kodovani v joomle, v united nuke, zapomel heslo do administrace,...

Ja tim chtel naznacit, ze pokud je klient rozumny, a prostuduje si web, nema s nicim problem. Psal jsem to v tom duchu, ze jelikoz mi dene nepise x stovek lidi ze zase nejede mailserver, ze neni misto na disku, nejede databaze, spadlo ftp,... NENI nutne, abych zamestnaval lidi jako jste treba i Vy, protoze me delani podpory NEVYTEZUJE ;) To je asi sokujici zprava pro Vas, vidte? Nejspis jsem Vas dostal do tranzu, ocekavam opet inteligentni prispevek, pokud mozno gramaticky spravne.
Ivorius
Profil
No já mám zkušenosti s non-stop podporou asi takovou, že pokud zavolám v sobotu ve 2 odpoledne, tak se najednou non-stop podpora vytratila. Ale ted nemluvím o bananu, tam jsem nikdy nehostoval.

Jinak by mě spíše zajímalo, jestli některý registrátor domén podporuje platbu kartou. Mám přichystaný seznam domén co chci v pondělí zakoupit, ale byl bych nerad, kdyby registrator čekal než mu přijdou peníze z banky a zatím mi to někdo vyfouknul.
Keilew
Profil
Ivorius
A sakra, tak to abych sebou hodil:) Kolik lidí má ještě podobný superdlouhý seznam?;) To bude zítra mazec...
meebo5
Profil
2 armin:
Klienti jsou různí, klient může být 50ti leté žena, která ti nebude číst FAQ co je na webu a zavolá ti. To se zde nezastávám banan.cz, jen říkám, že pokud to opravdu nabízí, tak klobou dolů.
armin
Hosting armin.sk
Profil
meebo5: dneska ve 3 hodiny byl na podpore nakej kluk (buhvi zda mu uz bylo 18), nikde nefiguroval v kontaktech na webu => to jen potvrzuje me slova. A ver tomu, ze student ktery to dela jako brigadu / dohodu o provedeni prace na beton nema pristup na server, takze ti nejspis nic neporadi. A pokud mu dali pristup na komplet server, tak je to opravdu profi reseni z jejich strany - aby si prohlizel me kody kde jakej spratek co se ma radeji ucit do skoly limity a integraly.

Takze jeste jednou suma sumarum:
1) ja nepsal nikdy ze podpora neni potrebna, psal jsem to v duchu ze me osobne to nijak nevytezuje => nemam duvod zamestnavat v teto oblasti lidi na vypomoc
2) zamestnavani studentu nepokladam za zaklad velike a uspesne spolecnosti
3) meebo5: poprosil bych verejnou omluvu za tvuj zdejsi prispevek, nakolik se nezaklada na zadne pravdive informaci

P.S.: Nenabizim sice nonstop podporu, ale kdokoliv se na me kdykoliv s cimkoliv obrati, tak mu pomuzu a zdarma, coz u bananu ktery ti imponuje je trosku jinak http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 546
Takze 50ti leta zena trpici nespavosti, ktera navic nebude schopna si nainstalovat redakcni system si muze pripravit 900Kc coz je myslim castka vetsi nez cena za rocni hosting a to nemluvim o vlastni zkusenosti kterou jsem zde vyse popsal - ohledne spolecnosti banan.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
aby si prohlizel me kody kde jakej spratek co se ma radeji ucit do skoly limity a integraly
Tak to snad abych bral i já trochu jako urážku (i když do školy od letoška už nechodím). Tvoje argumenty jsou opravdu někdy dost dementní. Jak to tady tak čtu, tak bych nešel hostovat ani k jednomu z vás. Že vás to furt baví se tu handrkovat o blbostech. Tím, že se tu hádáte, asi moc nových klientů nezískáte.
A to, co si účtuje banán, je snad jeho věc, nebo ne? Nebo tobě taky někdo blbě kecá do tvých ceníků? (P.S.: banán taky nemám rád. Ale že bych kvůli tomu nespal, to ne.)

Mimochodem jsem rád, že u sebe nemám ten hloupý popisek „Hosting...“ :).
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
djlj hehe :) jj ten popis to je podraz, ale jeste nevychytali vsechny usery, nekteri se tu vydavaji a vice lidi a chvali si to co psal pod svou pravodu indentitou. Tam bych dal treba "Mutant uctu BLABLA" atd.
armin
Hosting armin.sk
Profil
djlj: Nechapu co je na mych prispevcich dementniho. Kohokoliv cenik je mi ukradeny, ale kdyz tady nekdo operuje s tim ze je to super mit takovou podporu, tak jen at si je taky vedom, ze nekdo kdo ma podporu 12-14h dene mu to a tamto kdykoliv udela zdarma, jinde, kde je treba nonstop podpora za to plati silene penize = taxa cca. 900 Kc / 3 minuty.

To je nutne oznacovat prispevek za dementni kdyz nemas ani sajnu o co jde? Ja v x vlaknech doporucil banan.cz a aj savana.cz, kdybych byl dement tak budu doporucovat sam sebe a mlit porad dokola to same a zavadet klienty. Ale asi tento styl jednani preferujes.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
armin
Prosím povšimni si, že to, že některé tvé argumenty (prosím neplést s příspěvky) jsou dementní, se váže k první větě, kterou jsem napsal, a k odcitovanému textu.
armin
Hosting armin.sk
Profil
djlj: A co je na tom dementniho? Kdyz 2 mesice pracujes na necem a pak bez tveho vedomi si to muze jakykoliv student zkopirovat? Ano je to extrem, ale ta sance zde je. Skoda ze jsem v noci neudelal scrshot, tomu klukovi mohlo byt max. 16-17 let. Ale toto nikam nevede.

Ja ti taky nepsal treba do prispevku http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=29873&foru m=28&page=-1 ze to je dementni dotaz. Mas mit hosting u me a reknu ti zdarma jak se to dela ;) Od toho je prece podpora, ze poradi klientum ne?
Keilew
Profil
Musíme djlj prásknout moderátorům:)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Keilew: Coze? On je taky hoster? Pro me za me at je cokoliv, ale prave jsem to mel na jazyku - at se zepta na podpore sveho hostingu ze treba jak se da vytahnout z databaze 1 sql dotazem pocet vsech zaznamu + limitovat je :)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
armin
Vzhledem k tomu, že má asi nějakou smlouvu, tak to tam třeba bude mít uvedené, že s těmi daty například nemůže nijak manipulovat. Navíc zkopírovat si to může klidně i padesátiletej ;). Myslím, že mi můžeš dát za pravdu, když řeknu, že dneska i 17letej může mít víc vědomostí než třeba 27letej. Mně bylo před rokem „jen“ 18 a měl jsem ssh přístup k serverům hostingu. Jsem podle tebe „kde jakej spratek co se ma radeji ucit do skoly limity a integraly“?

Keilew
Asi jsem se neměl prozrazovat :).

armin
Ty máš problémy. Dneska to už dávno vím. Co jen nevím, je to, proč to sem taháš.


Koukám, že jsem se taky zamotal do té „hádky“. Pokračujte nyní již zase beze mě.
armin
Hosting armin.sk
Profil
djlj: jak to resi banan smluvne me nezajima. Rekneme ze jsi tam na podpore ty, jen tak nahodou mrknes na me kody a vidis jak se dela treba 1 sql dotazem to, ze vytahnes pocet zaznamu + limitujes vypis. Kod kopirovat nemusis, ale "inspirujes se". Staci?

Ja problemy nemam... mit problemy, tak nonstop spravuji stroje bo by porad padali a klienti me bombardovali dotazama... taky koncim, nikam to nevede jak uz jsem jiz napsal x prispevku zp5.
Keilew
Profil
djlj
zajímavý, jak to dokážeš tak obratně tutlat:) Ale je fakt, že já bych ten hosting taky nedoporučoval, muehehe:)))
Vzkaz pro pomalejší: to byl pokus o vtip!
Vzkaz pro pitomce: to byl pokus o vtip!
Vzkaz pro banány: blíží se vopice!:)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
na technické podpoře nezaměstnáváme brigádníky, ale lidi, kteří u nás pracujou dlouhodobě, a mají možnost ovládat servery , to že některé jména ještě nejsou na webu www.banan.cz , je tím, že nedávno se tým rozšiřoval o velký počet pracovníků, starající se o naše klienty

během října, doplníme veškeré kontakty

přesto bych chtěl upozornit, že my jako jeden z největších hostingů lidí v noci uživíme, běžně lidi volají ve tři ráno a pokládání z 80ti procent otázky, které jsou dostupné ve FAQ/nápovědě
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
banancz to je moc prima, ze si tam vsichni pokecate i v noci. To zavidim.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
hofy3:
u www.banan.cz má klient maximální komfort, i kdyby v noci zavolal jeden člověk, tak tam u nás někdo bude, my si klientů natolik ceníme
jirista
Profil
Nebo to je kompenzace za špatné služby.. :-D
« 1 2 3 »

0