Autor Zpráva
banancz
Hosting banan.cz
Profil
Rád bych upozornil, že jsme ukončili vývoj největšího seznamu open source systémů - http://www.opensourcehosting.cz/ . U každého je návod na instalaci a ukázka. Všechny systémy u nás garantujeme.

Kdyby jste měli návrh na nějaký další co tam chybí, určitě po napsání emailu na podpora@opensourcehosting.cz , tak jej určitě doplníme
jablon
Profil
a proc pouzivate toto forum? to zverejni na webu bananu a ne tady, uz jsi pekne trapnej
Jardanet
Profil
jablon

Opravdu nevím, co je na tom trapného? Když pominu reklamu, kterou si tímto banancz dělá, tak to není špatné. Mnoho lidí tyto open source systémy uvidí v praxi před úpravou, kterou si následně uživatelé dělají a budou vědět co je čeká. Je to můj osobní názor, který nemusí korespondovat s názory ostatních (doufám, že toto vysvětlení stačí k nevytvoření dalšího OT vlákna).
banancz
Hosting banan.cz
Profil
využil jsem http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 416

hlavně bodu : pokud přicházíte na trh se skutečně vyjímečnou službou , což si myslím že toto je
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: V podstate vyjimecna sluzba je i to, ze v potravinach lze koupit mliko, i kdyz se nejedna o mlekarnu, ale o prodejnu potravin.

Za vyjimecnou sluzbu bych pokladal to, ze si v adminu domeny vyberu konkretni RS/CMS, vyberu si slozku na sve domene, a kliknu na tlacitko "instaluj" a o nic se nestaram, vse se udela samo.
Vsak, pokud je banan skutecne tak skvely a vyjimecny, nevidim nejmensi problem v tom, aby jste tento napad zrealizovali. Ukazte co ve Vas vezi! A ne jen davat k dispozici scrshoty + linky (a prosim pozor!) na download z bananu, ne z webu autora!!! Pochybuji ze hlidate vydani novych verzi, takze ty navody jsou vesmes k nicemu.
Oleg
Profil
banancz

diky za projekt, dlouho jsem vahal zda dela pro uzivatele tolik ukazek. ted jim muzu ukazat jak to funguje a presvedcit je o to, ze je muzu hostovat u sebe :)

je to takova mala napoveda open source CMS atp :) jim dam ukazku a oni se rozhodnou co jim bude vyhovovat nejvice a pak jim tu aplikaci nainstaluji :)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
2 :armin
Za vyjimecnou sluzbu bych pokladal to, ze si v adminu domeny vyberu konkretni RS/CMS, vyberu si slozku na sve domene, a kliknu na tlacitko "instaluj" a o nic se nestaram, vse se udela samo.

budu tě muset armin zklamat, ale dokonce toto podporujem u několika nejžádanějších projektů , to je smůla co, hold nabízíme toho opravdu hodně :-)
Railbot
Profil
banancz
Radovane, s tím psaným projevem něco udělej. Být na tvém místě, tak se hodně stydím jakkoli vyjadřovat. Žák druhého stupně základní školy by tě strčil do kapsy.
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: tak proc se to dozvidam (a x dalsich lidi) az ted? To mas napsat jako prvni! A ne odkaz na nakej web kde jsou navody klikni sem, nahraj to tam, nastav to a ne to,...

Ach jo... :)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
proč jsem tu dal http://www.opensourcehosting.cz/

1/ okolo 100 návodů a ukázek open source systémů
2/ všechny podporujeme
3/ a ty nejčastější, mají i instaci na kliknutí tlačítka v administraci
4/ a u ostatních v případě že člověk nechce číst návod na instalaci, instalaci za výhodnou cenu provedeme
AlešD
Profil
banancz
Na rozdíl od ostatních se mě tenhle projekt docela líbí, půjde do oblíbených. Věci ke zlepšení bych však viděl. Napsal jsem příspěvek do diskuze o Vanille a opravě zobrazování češtiny. Při vkládání příspěvku mě dožralo jednak značně nenápadné políčko s nutností napsat "banan.cz" a potom na mě vybafla ohavná reklama na totéž, no fuj! Naštěstí to za chvíli samovolně zmizelo. Nemučte prosím uživatele.

Railbot
:-))
banancz
Hosting banan.cz
Profil
AlešD:
ohledně vanilly napište dotaz do fora na www.owebu.cz , naší technici mají za ukol otázky tam podané řešit
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: Kurnik a ja byl v tom ze to delate zdarma, hehe a to upozorneni na expiraci... no comment

Oleg
Profil
armin

hah :D zdarma za poplatek

0