Autor Zpráva
marzeus
Profil
Hledám pro mne ten správný webhosting ... tudiž jsem narazil na něco co tu ještě není (jestli se mýlím, prosím pošlete odkaz)

Myslím si (a myslím že myslím správně), že by bylo zajímavé zavést zde tabulku přímého porovnání všech v ČR dostupných programů neboli tarifů. Mohlo by to obsahovat informace o nabídce služeb k patřičnému tarifu všech hostingových subjektů. trafic, dostupnost atd.... (Docela mě otiž s*r** věčné emotionální výbuchy v tomto fóru. Tohle je věc která podle mého názoru vyžaduje pro splnění své základní informativní funkce podobu "ano-ne" a né nějaké "ale víš, to jekoby .........", to ať potom zůstane ve fóru a necpe se do základů věci).

Byl by možný i výpis podle zadaných parametrů...

Zápis by mohly provádět hostingy sami za sebe (nebo-li byla by špatná reklama kdyby v ceníku bylo něco jiného než v této databázi - tohle by mohlo třeba vést ke špatnému hodnocení třba v tomto fóru, blabla......), také samy aktualizovat.

Přímé přehledné porovnání by vytvořilo zajimavější konkurenční boj, to by mělo lepší dopad na nás (spoň v mém případě) co se týče ceny vs. služba. (Potenciál takovéto databáze je myslím velký).

Jsem si dobře vědom utospistického nádechu této myšlenky, a věřím že někdo kdo je skušenější v tomto oboru, bude vědět co namítnout .... sem s tím!!!!!!! Jenom please chladně a konstruktivně, děkuji. ....MM ;-)
Chamurappi
Profil
Příště, prosím, nepiš celý název tématu velkými písmeny. Ale je hezké, že sis mě hned sám přivolal :-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
marzeus: neco takoveho uz existuje, nevzpomenu si na nazev. Je to domena 2. radu, tusim .cztko. Lze tam dokonce vyhledavat ze chci hosting s php, mailem a postgre databazi, atd... coz je mozna pro nekoho vhodne.

Srovnani parametru - bez na http://mereni.kyblsoft.cz - tam je nejkomplexnejsi seznam hostingu v CR+SK (lze filtrovat) a jsou tam prime odkazy na weby, tudiz srovnani parametru zvladne kazdy. Pokud vim, vetsinou hostingy nabizi vice hostingovych programu, u nekterych spolecnosti (bohuzel vetsiny) se i programy lisi parametricky. Tudiz nejsem si jist, zda by sla vubec nejaka tabulka sestavit pro vice jak 1 hosting => ztracelo by to pak prehlednost a tim padem i smysl. Navic aby si to hosteri sami spravovali, tak jako prvni co by 90% z nich udelalo, tak by vypsali parametry nejdrazsiho programu co nabizi a cenu by uvedli od nejlevnejsiho programu ve stylu "tiskova chyba".

Ja se divim ze se porad resi takoveto zakladni veci. Pokud vim, hosting lze poridit i na dobu kratsi nez 12 mesicu, takze co takhle koupit na par mesicu tu, par mesicu tam, a par mesicu nekde jinde a pak se rozhodnout? V zadnem pripade se nenechat zlakat zkusebnim provozem, ten slouzi pouze na nalakani klientu, jelikoz se nabizi na "cistem serveru", cest vyjimkam. A nerekl bych ze se v soucasne dobe ceny hostingu pohybuji v zavratnych sumach. Takoveto odzkouseni si muze dovolit i student bez prijmu, kdyz jednou vynecha hospodu.
libol
Profil
Něco takového - i s hledáním existuje - http://www.hormart.cz/hledani.asp - osobně se mi to moc nelíbí - ani záběr, ani výsledky, ani rozsah parametrů, ale existuje
Mastodont
Profil
www.hostingy.cz
Martin
Profil
Nějaké odkazy na seznamy hostigů najdeš také na http://mozek.cz/info/cesti-provozovatele-hostingu
Homer19
Profil
Tu by to stejne nepomohlo, je tu konkurencni boj. Rekne se banan.cz zveda telefon, tak je to spatne, rekne se banan.cz je ***** je to dobre. Pak tu prijde hofy, chvilku dela ze radi vsem a pak vtira zde svuj trapny hosting. Mezi nimi nejaky slovak armin tu nabizi SIX pro ceske klienty.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Homera19:
Ptám se znovu: Proč jedeš přes anonymizér?
habendorf
Profil
Proč jedeš přes anonymizér?

Asi nechce odhalit svou pravou identitu. Třeba je to Homer .
Railbot
Profil
Homer19
Mezi nimi nejaky slovak armin tu nabizi SIX pro ceske klienty.
Máš snad něco proti našim bratia Slovákům? Něco se ti nezdá, že nabízí služby na českém trhu? Copak, že nám to leží tak v žaludku, Radovane? :)
Homer19
Profil
SIX pro ceske klienty je trosku nesmyl, nemyslite ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na marzea:
Ten katalog, na který si armin nemohl vzpomenout, je údajně na adrese http://www.jaknahosting.cz.

Reaguji na Homera19:
Já si myslím, že „nesmyl“ je sloveso a se SIXem nemá nic společného.
Neodpovídáš na otázku, nevyjadřuješ se k tématu a píšeš bez diakritiky. Už tady bylo dva dny ticho => zamykám.

Kolega armin dodatečně pocítil nepřekonatelné nutkání zareagovat na nevěrohodného Homera19 — a ostře s ním nesouhlasí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0