« 1 2 »
Autor Zpráva
marfig
Profil
Zacal jsem procitat cenik nahttp://www.cesky-hos ting.cz/cenik.html#domeny a chtel bych se zeptat, zaplatim 1000 Kc rocne za hosting (s tim vsim co tam slibuji) a jeste 1070 Kc za domenu .cz? Chapu spravne?
Mate s touto spolecnosti zkusenosti?
Diky Martin
Martin Kuželka
Profil
Ano, pochpil jsi to správně, 1000Kč stojí hosting a dalších 1070 stojí první rok doména .cz. Osobní zkušenosti s touto společností nemám, ale co vím, tak jsou jejich zákazníci velmi spokojeni.
Martin Kuželka
Profil
Za doménu .cz u nich nyní zaplatíš jenom 670Kč, mají nějakou akci.
Lišák
Profil *
u www.cesky-hosting.cz zaplatíš díky této akci zaplatíš
( 670 + 1000 ) * 1,19 = 1987

a TO MAJÍ AKCI


zato mojí oblíbení akci NEMAJÍ, ale zcela běžné ceny a za doménu .CZ a hosting na rok dáš 2000 KČ

TEDY TO SAMÉ

jen ale banán ti dá 4x více prostoru !!

ale mohu doporučit obě dvě společnosti, výhodnější je banan
ronnie
Profil
marfig: ja s nimi zkušenosti mám a mohu potvrdit i nyní to, co jsem tady psal už dávno, Český hosting je špička v oboru webhostingu, nemohl bych na ně říct jediné špatné slovo, pokud cokoli potřebuješ, dostaneš odpověď do několika minut (má zkušenost). Zkoušel jsem už více hostingu, ale cesky-hosting.cz je pro mě jednoznačný vítěz (návíc ta sleva na .cz je taky honě dobrá :)

To Lišák: Né každému záleží na ceně, důležitá je také kvalita, kterou zmiňovaný banan.cz nemá.
habendorf
Profil
Lišák: Ty jseš prostě M*A*G*O*R, to se jinak nedá říct.

Moderátoři: Fakt proti tomu nemůžete nic dělat?
thingwath
Profil
Co bys chtel delat... Neda se, jenom mazat, vsechno ostatni vzdycky obejde :-( Hlavne aby si z nej nevzali priklad dalsi, to by byl konec.
habendorf
Profil
thingwath: Třeba testovat jestli vkládané URL == www.ba***.cz a vyhazovat to. Nebo mazat ručně, jednou ho to musí přestat bavit. No, asi máš ale pravdu, bohužel.
mat
Profil
habendorf
Moderátoři: Fakt proti tomu nemůžete nic dělat?

- mohou, ale jen ti, kteří moderují vše, my, co moderujeme jen něco, můžeme akorát tak nadávat jako ty...:)

Lišák

- Český hosting je kvalitativně o několik tříd výš než tvůj oblíbený ovocný hosting - počínaje slušným jednáním majitelů (adminů), bleskovou podporou (mail, icq) a hlavně tím, čemu se říká důvěryhodnost...
ajvn
Profil *
Když jsem vybíral hosting, vybíral jsem podle tohoto fora a podle JPW. Lišákovy spamy a ostatní publicita kolem ovocného hostingu mě ovlivnila v tom, že jsem na ovoce ani nepomyslel :-) Takže Lišákova činnost je silně kontraproduktivní a až si to uvědomí, bude pokoj - řečeno s Cimrmanem "aspoň doufám"
Neo
Profil *
mi rovnez www.banan.cz pripada velice kvalitni a dobry, mate nekdo nejake padne argumenty proti

moje pro jsou:

OPRAVDU se tam dovolas
FUNGUJE technicka podpora, a diskuzni forum
opravdu NEJLEPSI cena !!
defakto vse co potrebujes od hostingu
ajvn
Profil *
tak jsem se splet :-(
Lišák
Profil *
nehodnote něco co neznáte !! JÁ TAM REÁLNĚ HOSTUJI
Martin Kuželka
Profil
A co tam, Lišáku, máš za web?
Lišák
Profil *
je v referencích :-), ale víc ti neřeknu :-), nenechám se pak někde kritizovat, že se ti nelíbí :-))
Fred
Profil
Lišák Už tu nevsír*j, ono najít tvoje stopy není zase tak těžký http://www.google.com/search?q=li%C5%A1%C3%A1k+banan.cz&btnG=Hledat&hl =cs
Fred
Profil
Kvíz pro ostatní. Kdopak to asi všude spamuje banány?
Martin Kuželka
Profil
Tipuju to na Štaflíka a Špagetku. Vyhraju něco?
Lišák
Profil *
Fred: no když myslíš, tvůj názor ti brát nebudu

Martin: přihořívá :-)))
Martin Kuželka
Profil
Doufám, že ten můj předchozí příspěvek nevypadá, že se banánů zastávám, protože tohle spamování mě pěkně sere.
Jana
Profil *
muzu vedet co mate proti bananum, ja rovnez jsem hostovala jinde, a pote jsem presla k banan.cz a opravdu spokojenost !!!!!!!!!!!!!!!!!
Martin
Profil
Chtělo by to nový moderátory :) Ty stávající nějak nestíhaj :(
Hanz
Profil
Jana
Možná že je, ale dobrý hosting na sebe nepotřebuje upozorňovat pomocí spamu!

Lišák
Děláš Bananu jen ostudu! Myslíš si že tím spamem děláš Bananu dobré jméno? Možná zvyšuješ pagerank a pozici ve vyhledávačích, ale co uživatelé?
Jo a nechápeš že když náhodou uživatel klikne na nějaký odkaz ve vyhledávači a zobrazí se mu stránky této diskuse a vše si přečte že se mu Banan zhnusí? Mi osobně se zhnusil.
ajvn
Profil *
a Jana?
ja rovnez jsem hostovala jinde
mi rovnez www.banban.cz
Hanz
Profil
ajvn
Pane bože tak to piš aspoň jako Lišák a né jako ajvn !
Lišák
Profil *
2 Hanz : já si za banánem stojím, a kdo zkusí banán, nebude litovat
Martin
Profil
Jana
Jaký tam máš web?

http://www.pixy.cz/pixylophone/2004_12_archiv.html#1102498890
Hanz
Profil
Lišák
Já ti ho neberu, ale musíš spamovat? Založ si tu jedno téma do kterého napiš jak je Banán super a perfektní (jen jeden příspěvek) a nech toho!
ajvn
Profil *
Hanz
To jsem byl já - upozornění na to, že lišák převtělen v Nea a Janu nemění svůj slovník: ja rovněž velmi spokojem a mi se to moc líbí :-)
Lišák
Profil *
2 Martin: to bylo hodně trapné :-))

2 Hanz: jasně jsem jana, petra, lucie, jsem majitel banánu a celá technická podpora :-)) a taky jsem ty, a ty o tom nevíš
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0