Autor Zpráva
Argos
Profil
Dobrý den,
mám takovou ideu - umístit si všechny své weby na jeden hosting - tím případně ušetřit, ale také je poté jednodušší implementace vlastních skriptů, ve stejném prostředí teda
sháním hosting, který by vyhovoval následujícím požadavkům s přpadně co nejmenším omezením:
1. možnost přiřadit více doménových jmen k jednomu hostingu
2. velikost nabízeného prostoru 50-100 Gb - abych se hned nemusel ohlížet po něčem jiném (víc samozřejmě není překážkou)
3.Limit přenosu odpovídající dostatečně úložnému prostoru
4. Bez limitu na hits (viz servage.net )
5. PHP + MySQL je určitě podmínkou
6.pokud možno co nejlevnější - ale záleží na nabídce
7. co nejblíže české republice ale nebráním se hostingu zahraničnímu

tohle jsou snad hlavní požadavky - případně ještě doplním, když si vzpomenu
prozatím se mi líbily služby jako
dreamhost.com - avšak je to až moc daleko a dá se na ně nají jen málo zkušeností z Čech, také mi přijde divné že nabízejí 500Gb za takovou cenu - ať počítám jak počítám nemohlo by se jim to vyplatit - tedy prostor asi bude sdílený že? - mluví ale pro ně to že jsou 14. největší webhostéři na světě - což nebudou asi jen tak
servage.net - tohle by vyhovovalo absolutně - servery z německa - dobré ohlasy - akorát mě trochu děsí omezení hits na které se občas najde nějaká stížnost

u nás v čechách bohužel nevím o ničem co by se podobalo zmíněným službám za rozumnou cenu.
Děkuji za jakoukoliv radu (zároveň bych nechtěl aby se z tohoto topicu stal seznam refferal odkazů) - v případě doporučení bych prosil důvody proč k tomuto hostingu - případně vlastní zkušenosti + časoví období - jak dlouho u daného serveru hostujete.
Děkuji
grilled_chicken
Profil
bluehost.com
armin
Hosting armin.sk
Profil
Argos: sesty bod me opravdu pobavil :)

Nechces jit do prodejny Porsche a rict ze chces nejvykonnejsi model, maximalni vybavu a ze to chces v cenove relaci Fabie 1,2 H*vno To Pojede [HTP] :)
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Zkuste se podívat k nám na Flyweb.cz.

Jako základ by Vám mohl posloužit některý z FTP tarifů, případně i tarif Voyager, s tím, že nevyhovující parametry (počet domén, případně velikost prostoru) je možné upravit na míru Vašim potřebám.

Navíc připravujeme speciální tarify určené pro hosting větších počtů domén, takže prostor pro nalezení vhodných parametrů je skutečně veliký.
Argos
Profil
armin: ok, nemyslel jsem to asi až tak jak jsem napsal - bod měl možná spíš znít - v cenové relaci odpovídající nabízených službám - šlo mi jen o to vyloučit hostingy které sice vyhovují ale dal bych za ně třeba 3000 měsíčně, myslím že se dají najít i levnější

jirifogl: děkuji tohle zni zajimave kouknu na to ;-)

hosting ale zdaleka není ještě vybrán, má někdo návrh k porovnání?
Argos
Profil
----(omylem jsem to odeslal 2x)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Argos: V pohode, ja jen chtel rict ze proste vzdy - cena odpovida kvalite. Treba sezenes x spolecnosti, ktera ti nabidnou 50-100GB v cene 499,- mesicne. Proste lakava nabidka a neni co resit. Naopak druha stranka veci - staci si spocist skutecne naklady spolecnosti a zda je to realne, nabizet takove sluzby za takovy peniz. Je tu nekde treba jedno vlakno kde jsem s Railbotem resil jednu spolecnost a po banalni analyze jsme dosli k zaveru, ze je to nerealne. S tim uzce souvisi image spolecnosti a casova stabilita. Je totiz nejjednodussi nalakat klienty na obrovske kapacity za super vyhodnou cenu a v konecnem dusledku spolecnost ani webhostingem neni. No nebudu to tady resit, to je pod moji uroven, proste dej si pri vyberu bacha a nejlevnejsi nemusi v zadnem pripade znamenat nejlepsi volbu. Pokud mas "ve sprave" lukrativni weby, jejich provozovatele/majitele si potrpi na kvalitnim provozu, tak bych cenu moc neresil. Protoze si reknes klientovi o odpovidajici cenu a tim padem muzes poridit "drazsi" a kvalitnejsi uhostovani. Treba v bodu 1. pises ze chces uhostovat vice domen. Vis treba o tom, ze pri 40-50 domenach se ti vice vyplati vlastni dedikovany/managed server, na ten ti nikdo neleze (cizi projekty), mas k dispozici abnormalni vykon, konfigurace sluzeb bude takova jakou si reknes, a muzes sam nabizet vlastni webhostingove sluzby a vydelavat penizky bez toho abys pohnul prstem :)
peki
Profil
Toto som riesil tiez:
Mas 2 moznosti :
Ak chces volnost - za 3k/mesiac mas v pohodicke vlastny server myslim ze s dost dobrou konektivitou a mas tam to co chces .
Host monster, bluehost, z casti aj servage a hostingove spolocnosti ktore armin "zpochybnuje"
Ano, armin ma pravdu ze sa to mozno neda utiahnut (aj ked si nemyslim ze je to charita) ale budis, ale polozme si otazku :
Freemaily typu google, yahoo, hotmail, myslim ze yahoo ma unlimited , myslite ze sa mu to oplati ?
Aj tak vie ze 99% uzivatelov vyuzije tak mozno < 5% percento toho co moze (napr. na gmail, tam je to teraz ~6.3GB nemazem spravy a mam necele 1% plne) ...
Je to o imidzi , keby tam bolo x% ludi ktori by vyuzili ten priestor viac ako sa ocakava , uz by to take ruzove nebolo , teda hovorim to ze oni rataju s tym ze nikto to nevyuzije na plno a tak to trocha komercne nadstavia ...
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Nyní také umíme více domén na jednom hostingu, příplatek za jednu je +20 Kč s DPH měsíčně. Standardně nabízíme 2 GB, pokud byste chtěl 50 GB, udělali bychom vám cenu: Hosting Blueboard.cz

0