Autor Zpráva
direct
Profil
Protože předchozí diskuze byla uzavřena, nicméně můžu nabídnout zkušenosti s tímto hostingem, zakládám nové vlákno.

Používáme hosting na ebola.cz asi 4 měsíce k naší naprosté spokojenosti (www.cas-zn.cz). Dostupnost a odezva je výborná, služby také. Velice se mi líbí vstřícný postup administrátorů ebola.cz, konkrétně: Měli jsme část stránek vytvářenou ještě někdy kdysi dávno pod Windows (hosting byl u forpsi na počítači s Win), kde nebyly dodrženy velká/malá písmena, protože Win se tímto nezalamují. Při přechodu nám zdarma a velice rychle (v řádu hodin) upravily dotčené stránky (jako že s tím musela být docela práce, protože se to tenkrát práskalo do kódu jednou tak, podruhé naopak, jednou tam bylo třeba .HTML, podruhé .Html nebo .html, to stejné s názvy souborů a jejich odkazování). Samozřejmě také převedli celou prezentaci na své servery, ale to se ani nemusí zmiňovat, je to dnes zřejmě už samozřejmost. Také nebyl z jejich strany problém přizpůsobit určité části webmailu našim požadavkům (i toto v podstatě okamžitě a bez dalších financí).

Tyto služby využíváme především pro mailové schránky a interní databázi a samozřejmě malou prezentaci firmy, nicméně nevidím žádný problém v nastavených limitních velikostech, jak se na to upozorňovalo v předchozí diskuzi. Spíše naopak, byli jsme zvyklí na podstatně menší hodnoty. Každopádně nám bylo, už při prvních jednání, nabídnuto upravení parametrů dle skutečných požadavků, což je podle mě to nejlepší - vymodelovat si nastavení podle toho, co opravdu potřebuji.

Shrnutí: jako uživatel hostingu ebola.cz jsem spokojený a nemám výhrad.
DoubleThink
Profil *
Uživatel direct má stejnou IP jako Dalibor Kouřil a Dalibor Kouřil má stejné jméno jako provozovatel hostingu ebola.
Takže Dalibore, gratuluji, dostáváš se mezi smetánku našich webhostingových spamerů. Výraz ebola.cz je tímto zakázán.

Jenom na okraj - pojmenovat společnost podle nejhorší infekční nemoci, jakou kdy lidstvo poznalo, může jen naprostý idiot. Pravda, co se dá dělat, když rakovina.cz už byla obsazena...
Morasino
Profil
DoubleThink
A proc to s bananem trvalo tak dlouho?

Jenom na okraj - pojmenovat společnost podle nejhorší infekční nemoci, jakou kdy lidstvo poznalo, může jen naprostý idiot. Pravda, co se dá dělat, když rakovina.cz už byla obsazena...
Taky si myslim, ze je to hnus.
Joker
Profil
No když koukám, jaké všechny názvy jsou schopné si dát hostingové firmy, říkám si, že máme opravdu velké štěstí, že doména prujem.cz je obsazená :-)
...ale Ebola jako název firmy, to je přece jen trochu moc.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
nyní zbývá už jen mor.cz :-D
Upgrade: už je také registrována.
Str4wberry
Profil
Reakce na Morasina:
A proc to s bananem trvalo tak dlouho?
Asi proto, že banán nepsal zkušenosti se svým hostingem ze stejné IP.
curdto
Profil
-radši nic-
Dalibor Kouřil
Profil
Jenom na okraj - pojmenovat společnost podle nejhorší infekční nemoci, jakou kdy lidstvo poznalo, může jen naprostý idiot. Pravda, co se dá dělat, když rakovina.cz už byla obsazena...

Vážený "Moderátor"e žádám omluvu za urážku uvedenou v tomto fóru. Z uvedené věty je zřejmé, že je určena mé osobě.

Co se týká IP adres, bohužel u svého připojení si svou veřejnou IP adresu nemohu zvolit. Netuším tedy jestli na stejné IP adrese jsou další stovky nebo tisíce připojených uživatelů přes Wifi síť.
DoubleThink
Profil *
Netuším tedy jestli na stejné IP adrese jsou další stovky nebo tisíce připojených uživatelů přes Wifi síť.
Nejsou to stovky ani tisíce. Jste to jen vy dva. A uživatel direct napsal jenom tento jeden topic. Připouštím možnost omylu, v tom případě připiš ban na vrub mojí škodolibé zvůli.

Z uvedené věty je zřejmé, že je určena mé osobě.
To je skutečně nepříjemné, takhle jsem to samozřejmě nemyslel.
Whispere
Profil
„Jenom na okraj - pojmenovat společnost podle nejhorší infekční nemoci, jakou kdy lidstvo poznalo, může jen naprostý idiot. Pravda, co se dá dělat, když rakovina.cz už byla obsazena...“

Nezáleží na jméně společnosti, ale na službách, které nabízí. Chápu, že podle nemoci je to divné, ale určitě bych takového člověka nenazíval idiot.

PS: Podporu má ebola fakt super.
Joker
Profil
Whispere
Nezáleží na jméně společnosti, ale na službách, které nabízí.
No to není úplně pravda, záleží i na reputaci té společnosti. Viz nejmenovaný ovocný hosting... bez ohledu na kvalitu služeb mě od nich odradí už to, že bych vpodstatě podporoval spammery.

A pojmenovat firmu podle zákeřné infekční nemoci není zrovna dobrý začátek... a zařadit se do klubu těch, kdo si píší pod cizími jmény pochvalné příspěvky je ještě horší pokračování.
Whispere
Profil
JJ to vím, ale podpora je na Ebole podle mě dobrá, Ebola mi vyhovuje.
A když nekdo pise pochvalne prispevky tak at je pise. Ja mam kamose na Ebole a ten mi ji poradil.

Sice ten název není zrovna 2x nejhezší, ale co už. Pro mě jsou důležité služby. :-D

PS: Uživatele ovocného hostingu=zahrádkáři :-D
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Já myslim, že je to otázkou vkusu, jaký název firmy (nejen webhostingové) si její majitelé zvolí. V dnešní době je originalita nutností :)
Railbot
Profil
V dnešní době je originalita nutností
Říká se, že všeho moc škodí.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Jan Rippl
V dnešní době je originalita nutností
To je pravda. Vy mate servery v americe v pousti a nevite poradne kde a navic vas k nim ani armada nepusti, ze? :-P
antonis
Profil
Hezky den,

nebot zde jsem zacinal , kdyz jsem hledal web hosting a shanel reference, rad bych se ted vyjadril k ******* . Objednal jsem si program EBOLA BASIC na 3 mesice na zkousku. Penize jsem platil vkladem na ucet u Unicredit bank. Delalo to nejakych 200 kc + 55 kc za vklad na ucet.

Pouzivam Joomlu na programovani a musim podotknout, ze technicka podpora ******* je skvela a pohotova, zamestnanci jsou obetavi a jsem si vedom, ze uz pro mne udelali mnohem vice, nez je obsazeno v castce 200 kc na 3 mesice. Nejen, ze mi ochotne pomohli upravit soubory htaccess , zaroven mi i nastavili NAME servery u meho poskytovatele ACTIVE 24 . Jejich servis je poskytovan i o pulnoci. Musim vyzdvihnout skvelou podporu po celou dobu tvorby mych www. stranek.

Kocian Pavel
Technicky reditel
Alba solar

0