« 1 2 »
Autor Zpráva
rkomoras
Profil
Máte někdo zkušenosti s tímhle hostingem? Opravdu stačí zaplatit 150KČ ročně za doménu a 75Kč měsíčně za hosting? Žádné příplatky? Prosím poraďte.
Lexter
Profil
rkomoras
Opravdu stačí zaplatit 150KČ ročně za doménu a 75Kč měsíčně za hosting? Žádné příplatky?
Když je to tam napsané, tak asi ano. Otázkou je, co za těch pár šlupek dostaneš.
Mastodont
Profil
Banán.cz? Přečti si třeba:
http://www.lupa.cz/diskuse/436/
http://www.lupa.cz/diskuse/480/
http://webtrh.cz/2022-lupa-banan
rkomoras
Profil
Jenom mi to připadalo podezřele levný...
Zdeněk Košťál
Profil
Zkušenost s tímto hostingem mám velmi špatnou - neochotná podpora a "kvalita" služeb. S takovým jednáním jsem se u žádné jiné společnosti nesetkal. Doporučuji zvolit jakýkoli jiný hosting.

Jinak myslím si že vystupování majitele Banán.cz na internetu také mluví za své...
rkomoras
Profil
majitele Banán.cz
A to je ten Radovan, co tu o něm píšou?
Zdeněk Košťál
Profil
rkomoras
Ano.
Bubák
Profil
Ano, to je ten spamer a cenzrored.
Zdeněk Košťál Byls rychlejší ;-)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
rkomoras :

máme nonstop podporu - icq/email/tel
garanci dostupnosti
a opravdu vyhodne ceny a plno služeb zdarma co jinde rozhodně nejsou

abych vás přesvědčil že máme kvalitní služby nabídnu vám testovací doménu + hosting zdarma, stačí když mi napíšete na kaluza@banan.cz pošlu vám udaje
banancz
Hosting banan.cz
Profil
možná ještě :
http://www.banan.cz/cz/51#chip
http://www.banan.cz/cz/show/284#banan
M4jco
Profil
neuvedl kompletní nabídku našich služeb a také nehodnotil technickou podporu, kterou jako jediný ze zařazených webhostingů poskytujeme NONSTOP

Fíha NONSTOP podpora ktora je na internete tak 5 hodín denne...neohodnotil technickú podporu už len preto lebo sa bál napísať pravdu.

Banan.cz zařazen mezi nejžádanější poskytovatele webhostingu,

Niektorí ľudia ešte neboli poučení asi zo svojích chyb tak preto...
banancz
Hosting banan.cz
Profil
o tom že máme podporu opravdu nostop se rkomoras může přesvědčit sám a to tak, že kdykoliv kdy ho napadne bude podporu kontaktovat (email/tel/icq/osobně), třeba ve 4 ráno, 12dopoledne, či na silvestra v 23:40, aktuální technik je vždy uveden na uvodní stránce www.banan.cz

to že jsme byly uvedeni, mezi nejžádanější spočívá ve kvalitě a napríklad i díky tomu, že nabízíme množství služeb zdarma k hostingu, např http://www.banan.cz/cz/show/284#banan :-)

klientovi nabízím rovněž i možnost otestování služeb (stačí mi napsat na kaluza@banan.cz )
Joker
Profil
rkomoras
Máte někdo zkušenosti s tímhle hostingem?
Se samotnými službami ne, jejich "PR taktika", je pro mě dostatečné varování se od takové firmy držet dál. Slušná firma prostě tohle nemá zapotřebí.

Příklady toho, co se mi nelíbí:
- spam: snad netřeba rozvádět
- "virtuální pozitivní reference": zástupci(-e?) Banánu občas zveřejňují pod jinými jmény "nezávislé" testy, ze kterých "shodou okolností" vyjde vítězně Banán.
- lži: občas se vývojem diskuse ukáže, že příspěvky od Banánu obsahují nepravdivé informace.

Příklady snad všeho uvedeného se dají najít i tady, nebo viz odkazy, které psal Mastodont.
Railbot
Profil
- odpojování webu pokud má aslepoň trochu slušnou návštěvnost, následné výmluvy na přetěžvání serveru a redirect na hp banánu
loyza
Profil
No nevím, já hostuju jednu doménu na banánovi a musím říct, že jsem neměl nikdy žádný problém. Vše je naprosto v pořádku. Tak nevím, proč taková histerie okolo.
Je pravda, že jsem se zaregistroval aniž bych si o té firmě nebo o majiteli cokoliv zjistil, ale s hostingem jsem spokojen.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
Joker :
- spam: snad netřeba rozvádět

netuším co máte na mysli, ale my nespamujeme


- "virtuální pozitivní reference": zástupci(-e?) Banánu občas zveřejňují pod jinými jmény "nezávislé" testy, ze kterých "shodou okolností" vyjde vítězně Banán.

tak třeba do casopisu CHIP jsme si je asi nenapsali ze :-)

- lži: občas se vývojem diskuse ukáže, že příspěvky od Banánu obsahují nepravdivé informace.
jediný kdo lžete jste vy, nabízíme klientovi si naše služby zdarma otestovat, aby předešel lžím a fámům, které zde vedou lidi jako jste vy Joke
Chamurappi
Profil
Byly doby, kdy měla i tato diskuse slovo „banan“ na seznamu sprostých slov. Pomáhalo to. Teď má se stejnou infekcí problémy Lupa.

Reaguji na loyzu:
Tak nevím, proč taková histerie okolo.
Mně by vadilo, kdybych finančně podporoval spamera.

Reaguji na banancz:
netuším co máte na mysli, ale my nespamujeme
Děláš ostudu celému ovocnému druhu. Být banán, natřu se na zeleno a vydávám se za lusk.

Reaguji na rkomorase:
Ještě si přečti tohle.
Až ti bude připadat, že máš dost informací, zamkni tu.
rkomoras
Profil
Takže závěr...pořídit hosting se chystám asi do čtyř měsíců (možná přeháním). Nevím komu mám věřit, je tu spousta negativních ohlasů, ale na druhou stranu je Banán asi to nejlevnější co jsem našel. Myslím že mám ještě dost času na to se rozmyslet...
banancz
Hosting banan.cz
Profil
rkomorase : ok, můžete 4 měsíce u nás testovat zdarma, poskytnu vám hosting i doménu :-) , dělám maximum aby banan.cz byl zde nejlepší, email znáte :-)
rkomoras
Profil
Tak jsem to nemyslel, teprv ty stránky začínám dělat, nejdřív budou do dvou týdnů.
Dranel
Profil
rkomoras
Jestli mi ještě dovolíš jednu připomínku:

..ale na druhou stranu je Banán asi to nejlevnější co jsem našel...
To je možná pravda, ale co jsem se dozvěděl já, tak u hostingů neplatíš za tolik za GB, jako za služby. Já hostuju u C4 webhostingu a jsem plně spokojen. Komunikuju s nima přes ICQ - sice tam nejsou 24/7 (ostatně jaký blázen by byl), ale mě to stačí. Když něco potřebuju, jednoduše poradí. Toť vše z mý strany. Rozhodni se sám.

PS: Tento post nebyl mířen proti Banan.cz, jelikož s jeho službami nemám zkušenosti a tím pádem jej nemůžu soudit.
Mastodont
Profil
rkomoras
Gigaserver je IMHO levnější a rozhodně tolik nespamuje.
Joker
Profil
banancz
jediný kdo lžete jste vy, nabízíme klientovi si naše služby zdarma otestovat, aby předešel lžím a fámům, které zde vedou lidi jako jste vy Joke
Mně se opravdu nezdá, že jsem se svým názorem jediný. Skoro bych řekl, že se svým názorem osamocen je tu někdo jiný ;-)

Mimochodem, další specifikum banánových diskusí: Banán obvykle ty, kdo vyjádří nějakou kritiku, což občas bývají i všichni ostatní účastníci diskuse, označuje za lháře. Bez ohledu na to, jaké důkazy jsou předloženy.

rkomoras
druhou stranu je Banán asi to nejlevnější co jsem našel.
Jinak nekritizuji služby Banánu (které neznám), jen naprosto nechutnou prezentaci jejich firmy navenek. Ovšem nejlevnější určitě není.
Počítám dobře, že to je za doménu a hosting 1050Kč za rok? To je spousta levnějších nabídek, například mě za letošek vyšel hosting a doména na méně než 800Kč.

Založte si tu téma, že chcete hosting plus parametry a budete jen zírat, jak se hostingové firmy o tu padesátikorunu měsíčně poperou ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na rkomorase:
Nevím komu mám věřit, je tu spousta negativních ohlasů
Jestli nevěříš spoustě negativních ohlasů, tak musíš věřit na obrovské spiknutí.

na druhou stranu je Banán asi to nejlevnější co jsem našel
Prohlédni si pozorně tu stránku CHIPu, kterou se Banán vytahuje.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Joker: a budete jen zírat, jak se hostingové firmy o tu padesátikorunu měsíčně poperou ;-)
Co ja vim, tak na uplne kazdej kazdickej prispevek (i kdyz se jedna o veci ktere prispivatel nenabizi) tu reaguje jen jeden clovek. Ja osobne s Jirkou [jirifogl] od flyweb.cz se tu snazime alespon pomahat lidem a diskutujeme vecne a ne jen kdyz se jedna o 50 korun. Opet tu nekdo prispiva a doporucuje se, jinak nic jineho ho nezajima, zkus hadat kdo to? :)

Chamurappi: Kdyz uz jsme u oskenovane stranky z casopisu... myslis ze ma banan.cz nejak domluvene zverejneni? Protoze to je trestne - prepublikovavat cizi veci (vystavovat oskenovane knizky, casopisy, texty) bez svoleni autora.
libol
Profil
Než za 75Kč měsíčně to určitě najdeš levnější. Nevím jestli ti někdo dá tolik giga prostoru, nicméně potřebuješ ho?
Nevěřím, že banán (a v tom NENÍ sám) dovolí více uživatelům provozovat web o velikosti 8GB za 75Kč měsíčně - dle mého názoru je to reklamní tah.
Takže bych se možná porozhlédl po někom, kdo stanovuje reálnější ceny, na mne to působí lépe - co zaplatím to dostanu.
quinux
Profil
libol
Nevěřím, že banán (a v tom NENÍ sám) dovolí více uživatelům provozovat web o velikosti 8GB za 75Kč měsíčně
Proč ne? ten prostor zaplní tak max. 10% uživatelů a zbytek se vleze do 100 MB, takže hosting tak jen láká na něco co vypadá dobře, ale přitom ví, že to využije málokdo.

banancz
máme nonstop podporu - icq/email/tel
A co z toho? Já využiji podporu hostingu tak 5x do roka a to jsou vždy jen dotazy, u kterých mi nevadí čekat několik hodin na odpověď. Nonstop podporu ocením jen v případě častých problémů s hostingem, ale to zase nemá cenu u takového hostingu zůstávat. Nemluvě o fatku, že v případě spadnutí serveru ta tvoje nonstop podpora je nonstop nedostupná.

garanci dostupnosti
Nekecej. to nemá žádný hosting u nás. Garance dostupnosti je, že pokud za měsíc není dodržena garantovaná dostupnost (např.99.8%), tak hosting automaticky poskytuje "odškodné". To co předvádí české hostingové společnosti, že pokud je výpadek, tak to musím nahlásit a teprve od té chvíle se začne počítat nedostupnost, je spíš hnus.

a opravdu vyhodne ceny a plno služeb zdarma co jinde rozhodně nejsou
Výhodné ceny má dnes kdekdo a nevím co je myšleno těmi službami, ale řekl bych, že většina z nich bude i jinde.
rkomoras
Profil
Tak díky za vaše názory, ještě se podívám jinam a rozhodnu se. (Ten Gigaserver taky neni špatnej, asi jsem hledal málo)
quinux
Profil
rkomoras
ghosting.cz, onebit.cz, savana.cz a nebo projdi jaknahosting.cz
libol
Profil
quinux
Proč ne? ten prostor zaplní tak max. 10% uživatelů a zbytek se vleze do 100 MB, takže hosting tak jen láká na něco co vypadá dobře, ale přitom ví, že to využije málokdo.
Tak já jsem nenapsal, že to nepovolí jednotlivci, ale ani 10% prezentací - prostě budou mít problémy s kapacitou (za co přikoupí?), ale jako větší problém vidím nákladnost přenosů
« 1 2 »

0