Autor Zpráva
Danburger
Profil
Zdravím, chtěl bych se zeptat, když si vybíráté webhosting, tak jaké jsou pro Vás nejdůležitější faktory při výběru?
kletely
Profil
Danburger
-cena
-veľkost kvôta
-kvalita
-tafic
-či má PHP a MySQL
atd.
Timy
Profil
— Dostupnost a rychlost webu. Na jednom hostingu je běžná odezva třeba dvě sekundy, což mě prudí. (Tzn., že web se začne vykreslovat nejdříve po této době.) To zase ale často zjistím, až když si ten hosting objednám…
— Spolehlivá podpora, která odepíše co nejdříve.
— Samozřejmě cena.
— Taky dost pomohou reference, naposledy jsem objednával tojeono.cz zčásti kvůli referencím — hostují Hulánův blog a LaTrine a nepamatuji si, že bych někdy viděl nějaký delší výpadek nebo jiný problém.
— Pak asi už nic extra důležitého. PHP a MySQL má prakticky každý, nějaký prostor taky dostanu a já žádné gigabajty nepotřebuju. Nebral bych hosting s nějakým velmi omezujícícm trafficem, ale to taky většinou nebývá problém.
Dranel
Profil
Danburger
- kvalita serveru (jednou jsem něco zacyklik a úplně v pohodě - nic se neděje)
- cena cca do 1500/rok
- velikost prostoru
- online podpora, která je ochotná i poradit
- neomezeně (omezeno jen prostorem) subdomén, emailů, ftp účtů atd.

Hostuju u C4 Webhostingu.
honzalunek
Profil
dostupnost , zalohovani , web management
hostuju u sebe a pak u savana.cz
Joker
Profil
Danburger
3. cena (logicky čím levnější, tím lépe)
2. reference a zkušenosti ostatních (raději dražší hosting, se kterým mají všichni dobré zkušenosti, než levnější, který je problémový. A hosting, který se navenek prezentuje stylem Banánu bych nebral vůbec :) )
1. nabízené služby (levný hosting se skvělými referencemi je mi na nic, pokud nenabízí to, co chci na webu používat)
Dranel
Profil
Joker to napsal pěkně. Toho se drž, Danburgeri.
vertigo4
Profil
Danburger
zkusil jsem jeden, toho se držím a nemám potřebu měnit...
Ghosting
Profil
kvalita serveru (jednou jsem něco zacyklik a úplně v pohodě - nic se neděje)
Když už jsi na to narazil. Co když napíšu script, ktery zacne cyklit (omylme), a vytizi to server na max.--> Podpora ho musi manualne ukoncit, nebo smazat. Je to dobre reseni, nebo je lepsi hosting ktery ten script ukonci automaticky po nejakem case.
Dranel
Profil
Ghosting
Vždy je nějaký maximální čas. Tuším 30 sekund. Pak se script násilně ukončí. Nebo se mýlím?
Ghosting
Profil
Mě ho tenkrát podpora musela ukončit - násilně. Jiný je to třeba u forpsi.com, kde se ukončí po 30s sám, ale jsou některé problémy s instalací tuším že ZenCartu, kde to asi script nestihne
Gekon
Profil
Dostupnost, rychlost, spolehlivost, kvalitní podpora. Diskový prostor neřeším, bohatě by mi stačilo 100MB.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
důležitá bude i rychlost reakce podpory

0