Autor Zpráva
grilled_chicken
Profil
Teraz som si tak vsimol novy hosting www.kapusta.cz
Co na nich hovorite ?
Hostujete u nich niekto ?
VENCA
Profil *
tk jsem se na to kouknul a vypada to velmi dobře a super originální web, ale pripadaji mi ty cen strasne nizke na to co sluzba obnasi, jako za cca. 350 korun/rok porídíte cz domenu s hostingem 500MB php+mysql neomezene databazi atd... a za cca. 500 1000MB php mysql atd.... je to hodne dobry

mozna ze to vyuziji, ted jsem si objednal domenu CZ za 320,- tk ze bych to rovnou koupil i s hostingem ? no uvidim

taky bych se rad zeptal jestli nekdo nema zkusenosti prosím dekuji
banancz
Hosting banan.cz
Profil
kapusta.cz = station.cz

podívej se do kontaktů, stejná jména :-)
Dalibor Kouřil
Profil
No spíše to vypadá na emigraci a osamostatnění adminů station.cz... Ale možná by Kraja mohl napsat bližší informace, pokud jsou veřejné.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
provozovatel kapusty, marmot jan jenik

mimo jiné se zabývá pájkami http://www.marmot.cz/ :-)

tož to bude asi odborník v oboru webhostingu
grimword
Profil
a co jako? to ze ma nekdo jine zajmy nez hosting,html,php atd. tak znamena, ze nemuze poskytovat kvalitni sluzby?! to jenom ti nejvetsi zoufalci povazuji jenom tyto veci za stred celeho vesmiru a nicim, vubec nicim jinym se nezabyvaji (btw podivej se z okna - uz je leto a sviti dokonce slunicko)
grilled_chicken
Profil
banancz
ako som uz pisal v inom threade, najprv sa pozeraj na seba. Z "nenapadnej" kolaboracie 10gb.sk a banan.cz je mi uz zle, rovnako ako z tvojho pomlouvania konkurencie.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
banancz

Mozna sis spatne precetl pozici toho cloveka. On je tam psany jako provozovatel, tzn. ten co do toho dava penioze a ne ten kdo na tom dela. Uz se nad sebou konecne zamysli a prestan tu vsechny pomlouvat a vynaset svoje "jedinecne" sluzby do nebes. Az tak zhave to s nimi neni.
mjdj
Profil
1. Provozovatel se nerovná admin a právce projektu.
2. což se tyče adminu Pavel škoda ten už na stationu nepracuje dobrých pul roku.
2. Jakub krčma pracuje na stationu u krajy u mě a dělal i pro neomezená webhostign prostě ten pracuje skoro všude.
3. Patrik Humpolec pracuje pouze pro nás.


4: tím že pomlouváte konkurenci ukazujete jaký vlastně jste :)
připojuji pár fotek z webu jak vypadají nebo vypadaly vaše servery.

— Moderátor (S): Smazáno. Proč sem posíláš fotky serverů banánu? Předmětem diskuse je webhosting Kapusta.cz. —
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
abych to trosku specifikoval (vramci toho, co mi dovoluji smlouvy o mlcenlivosti atd)
1) station je nasim zakaznikem, pro ktereho outsourcujeme techsupport (stejne jako pro nekolik dalsich hostingu)
2) pavel skoda pro nas nedela od prosince tohoto roku, proc ho ze stationu nikdo nesundal nevim, ale upravime to, diky za info
3) pokud vim, tak kolega krcma pro kapustu zajistuje spravu serveru, stejne jako ja pro nekolik dalsich
4) station nema cokoli spolecneho s hostingem kapusta, stejne jako dalsi nasi zakaznici (mezi ktere patri treba taky tady jmenovany neomezeny-webhosting.cz) nemaji nic spolecneho mezi sebou - resp. maji mezi sebou spolecneho napr. tolik, jako casablanca a general registry se stationem a bananem - oboji jsou dodavatele pro tyto dva hostingy. nic jineho spolecneho nemaji (nebo o tom nevim, ale pevne doufam, ze ne :) )


5) ze to provozuje nekdo kdo mimo jine prodava pajky (no a co, vzdyt je to na nej jen papirove napsane?) je myslim uplne jedno a takovou narazku muze snad napsat jedine banan
6) tem serverum v casablance bude urcite bezvadne, jestli ten rack takhle narvete zvrchu dolu... krome toho, ze pochybuju, ze by casablanca vubec nasmlouvala takovy odber proudu. muzete zverejnit cisla, kolik serveru mate v brne a v bratislave? do obou serveroven mam pristup, takze se rad mrknu - akorad, nevim proc, jsem v brne zadny plny rack vasich stroju na kterych by byly vase loga nevidel, ale mozna uz jste je na ne prestali lepit, nebo jsem spatne koukal.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
v brne www.banan.cz ma servery, ale oznaceni cislem ID, mozna je to lepsi, aby si zase nejaky dement, nefotil testovaci server a pak to ukazoval, zde zde hostuje pulka sveta :-)
Sythes
Profil
a jaké máte tedy, zkušenosti, protože zatím se tu akorát hádáte s bananem kterej není zrovna oblíbenej a jen pomlouvá

0