Autor Zpráva
jan888
Profil
Chtěl jsem hosting u banan.cz, ale na www.jakpsatweb.cz/katalog/hosting-php.html jsem si přečetl:

banan.cz (75 Kč) - osobně varuji, jsou to masivní spammeři na diskusi

jak to mám chápat, vůbec té větě nerozumím, před čím mě varujete a o jaké diskusi mluvíte? Děkuji.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Dej si vyhledat banan.cz a precti si par prispevku pak pochopis.
Joker
Profil
jan888
Yuhů myslel právě tuhle diskusi. Ale Banán spamuje na kdekteré diskusi, kde se objeví něco na téma webhosting.
Nejspíš se o tom za nějakou chvíli přesvědčíte ;-)

Co jsem zatím viděl na diskusích já osobně:
- Zrovna na téhle diskusi kdosi poslal několik "nezávislých" testů, kde "náhodou" vždycky zvítězil Banán. Přitom je podezření hraničící s jistotou, že to poslal někdo z Banánu pod cizí přezdívkou.
- Několikrát se objevilo opět podezření hraničící s jistotou, že někteří "spokojení uživatelé" obhajující Banán jsou ve skutečnosti jen Banán pod různými přezdívkami.
- Pamatuju si tu nejméně jeden případ, kdy tu Banán někomu slíbil hosting zdarma a následně to nesplnil.

Samozřejmě to nic neříká o kvalitě jejich služeb jako takových, ale já osobně bych před firmou používající takovéhle praktiky taky varoval.
Bubák
Profil
Možná to to pomůže ve výběru, i když tam dgx nikoho nejmenoval:
http://latrine.dgx.cz/jak-vybrat-spravny-web-hosting
curdto
Profil
Už jen to, že Banán shazuje ostaní hostingy, bych to nebral. Např. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=78 352#7 Přitom Kapusta.cz vypadá docela slibně :)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
jan888:
dle mého názoru www.banan.cz patří ke špičce, má nonstop podporu, opravdu zajímavé ceny a garanci dostupnosti

pokud máte pochybnosti, rád vám nabídku testovací doménu i hosting, napiste mi na kaluza@banan.cz
Railbot
Profil
banancz
Kdy se dočkáme stejného názoru i od někoho jiného krom tebe Radovane?
banancz
Hosting banan.cz
Profil
dělali jsme anketu mezi klienty banan.cz, 91 procent by banan.cz volilo znova, tož asi tak :-)
Railbot
Profil
banancz
Věřím jen těm statistikám (a anketám), které si sám zfalšuju. (W.CH.) Takže asi tak. Nějaké reálné názory by to chtělo.
fandaa
Profil
Já jsem zvolil Banán.cz jako hosting pro svého zákazníka, který je nyní nadmíru spokojen.
V dnešní době spamuje každý, takže bych to neviděl zas až tak hrozně.

Co se týče mě, mě se banán docela zamlouvá.
Railbot
Profil
V dnešní době spamuje každý, takže bych to neviděl zas až tak hrozně.
Jaký jiný webhosting například?
fandaa
Profil
Railbot
Je pravda, že seriózní webhosting by neměl spamovat. Příklady nemám.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
V dnešní době spamuje každý, takže bych to neviděl zas až tak hrozně.
No ja tu teda nespamuji, neprijde mi to jako nejlepsi cesta jak ziskat zakaznika.

dělali jsme anketu mezi klienty banan.cz, 91 procent by banan.cz volilo znova, tož asi tak :-)
A kolik lidi ti na tu anketu odpovedelo? A jake meli moznosti? Byla tam vubec nejaka negativni moznost odpovedi? U tve ankety by me to ani neprekvapilo :-)
fandaa
Profil
Michal666
V dnešní době spamuje každý, takže bych to neviděl zas až tak hrozně.
No ja tu teda nespamuji, neprijde mi to jako nejlepsi cesta jak ziskat zakaznika.

Oji, překlep. Téměř každý.

dělali jsme anketu mezi klienty banan.cz, 91 procent by banan.cz volilo znova, tož asi tak :-)
A kolik lidi ti na tu anketu odpovedelo? A jake meli moznosti? Byla tam vubec nejaka negativni moznost odpovedi? U tve ankety by me to ani neprekvapilo :-)

Docela jsem se i pobavil. :-D

banancz
Po shledénutí tohoto odkazu jsem zcela změnil názor na tento webhosting.
Chamurappi
Profil
Mám chuť zamknout. Stává se tu z toho klasické hostingové hašteření.

Reaguji na jana888:
o jaké diskusi mluvíte?
Viz třeba tady.

Reaguji na banancz:
91 procent by banan.cz volilo znova
Takže máš 9 % uživatelů, kteří více či méně litují svého rozhodnutí hostovat u tebe. Každý desátý zákazník se cítí oklamán tvojí „reklamní kampaní“ (spamem a všudypřítomným „nej“). To mi nepřipadá jako dobrá vizitka.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
9% klientů zjistí, že třeba nepotřebují 8GB, a nebo že chcou vyzkoušet něco jiného, a třeba ani by příště nekupovali doménu, ale pouze by jim stačil freehosting na subdoméně

snažíme se klientům vyhovět, možná čísla hovoří za spokojenost klientů http://domeny.lupa.cz/webhosteri/zebricek/?type=m&mode=web&month2=7&ye ar2=2008&x=336&y=43 :-)
vertigo4
Profil
banancz
No ohánět se anketou, kdy nevíme, jak zněla přesně otázka, kolik bylo možných odpovědí a jaké ty možné odpovědi byly, kolik lidí odpovědělo atd. je ubohé.

Jinak nemám s hostingem Banan.cz přímé zkušenosti, takže nemohu kritizovat ani pochválit. Ale i když odečtu mnoho subjektivních a zaujatých názorů proti tobě a hostingu Banan.cz, stále mi zbude hromada důvodů, proč u tebe nehostovat.
Str4wberry
Profil
Reakce na bananacz:
Vrať se, prosím, k tématu: „banan.cz (75 Kč) - osobně varuji, jsou to masivní spammeři na diskusi“

dle mého názoru www.banan.cz patří ke špičce
Promiň, ale na to se Tě nikdo neptal. A o tom, že jsi masivní spammer na diskusích se snad ani nemusíme bavit, co říkáš?


Reakce na jana888:
jak to mám chápat, vůbec té větě nerozumím, před čím mě varujete a o jaké diskusi mluvíte? Děkuji.
To už teď snad víš. Ale pro Tebe (jako budoucího zákazníka banánu) nevidím důvod, proč by Tě to mělo znepokojovat.
jan888
Profil
Aha, už je mi to jasné, děkuji za vysvětlení, klidně to tady můžete zamknout.

osobně varuji, jsou to masivní spammeři na diskusi
Mě tam zmátla ta předložka "na", jsem si to vysvětloval tak, že až budu diskutovat s nějakou banan technickou podporou, tak mě budou nějak spamovat, a přišlo mi to divné. Spíš bych tam čekal předložku "v" a třeba i odkaz na diskuse.jakpsatweb.cz

banan mi radil jeden známý, ovšem teď už ho nechci ani náhodou. Hostingů je na výběr spousta, a když se tu někdo vzteká jako banan, tak to vůbec nevzbuzuje důvěru. Ačkoliv třeba ten hosting nemusejí mít špatný, nevím. Ale nehodlám to osobně testovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0