Autor Zpráva
adams
Profil
Plánuju si pořídit hosting a uvažuju o Station.cz, máte s ním někdo zkušenosti? Nebo neznáte jiný levný? Chci levný hosting tak 50 kč/měs. dík moc
Akacko
Profil
adams
Kdyz jsem daval jedny stranky na station, tak to bylo docela rychle. Ale kamosovi se stranky nekdy hodne dlouho nacitaji.
Nox
Profil
OneBit Web-Optim mají 45Kč+19% sice u těch tarifů mají psaný často strašně z prostoru na maily a skoro nic na web,
ale stačí si říct a během pár minut je to přerozdělený jak si člověk řekne
Nebo Profitux, ti mají bohužel jen jeden typ hostingu a ten je až za 75Kč
banancz
Hosting banan.cz
Profil
nechcete zkusit www.banan.cz , dám vám hosting i doménu zdarma na testování na měsíc, jestli budete spokojen zaplatíte, napište mi na kaluza@banan.cz
grimword
Profil
:D :D :D kdyz jsem klikal na odkaz, tak jsem vubec necekal nabidku na testovaci domenu a hosting pro vyzkouseni zadarmo :D
Filips
Profil
ještě bych doporučil savanu. www.savana.cz ale ta je taky trošku dražší, ovšem služby jsou vynikající.
Tomasds
Profil
www.svethostingu.cz - 49kč/měsíc. Jsem u nich přes rok a nemám problém. A výše zmíněné rozdělení prostoru web/pošta si řeším sám.
Tomasds
Profil
nechci se hádat, ale podíval jsem se na savanu a vidím popis nejlevnější varianty za 60kč/měsíc

20x email
5x databáze
5x FTP

to všechno má (levnější) svethostingu bez jakéhokoliv omezení :)
na ovocnářství se dívat nebudu, nechci si kazit večer.
Dalibor Kouřil
Profil
můžete vyzkoušet Ebola.cz nejlevnější tarif za 39,- DPH se nepřipočítává, nejsme plátci
adams
Profil
dík moc za tipy, nejvíce se mi líbí ebola, ikdyž je škoda že tam je jenom těch 50 mb na mysql databázi, ale na můj web to snad bude stačit. mohli byste mi pls napsat uživatelské zkušenosti s tímto hostingem? jestli někdo máte? dík moc
Paja
Profil
Dalibor Kouřil
moc pěkný vzhled, uplně mě to tam láká hodit i svoje věci :-(
adams
napiš někomu z referencí eboly, oni ti řeknou jak to fičí či nefičí .. ALE!! doufám že se ale nerozhoduješ podle toho, jaký mají design stránek :-p
adams
Profil
neboj se, určitě ne :-D
Danburger
Profil
ahoj, já ti můžu doporučit http://neomezeny-webhosting.cz/, je sice nejdražší ze všem, ale podle mého nejkvalitnější ;) když tak si ho vyzkoušej na těch 14 dní a uvidíš
Gekon
Profil
adams
Za nějakých 30 Kč měsíce můžeš mít studentský hosting u Armin.sk, jenom tady z diskuse znám asi 10 lidí, co jsou u něj (a spokojení).
Morasino
Profil
Taky doporučuji armin.sk, výborná dostupnost, podpora, služby :)
Ghosting
Profil
Hostoval jsem u station.cz, zprvu vcelku dobrý ale potom začaly problémy s AW Stats a SSL, nevím jak to mají teď jestli už to daly dokupy. Tech pod. je také slabší, není to co bývávalo, je to asi tím že mají více klientů.
Ale jinak dostupnost dobrá a server taky svižný :-) já jsem u nich ocenil bezplatnou obnovu.
Jinak než si vybereš banán podívej se třeba na tento článek.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Akacko: pokud se nekomu pomalu nacitaji stranky, rad to osobne proverim, bud at napise na mail technicke podpory adresu, nebo muze primo me na muj mail zde a proverime to.

ghosting: pokud jste s necim konkretnim na stationu nebyl spokojen, docela rad bych vedel s cima pripadne to i zpetne proveril, chceme stale vylepsovat nase sluzby a feedback od uzivatelu je pri tom velmi dulezite stanovisko, muzete na mail co tu mam v infu. diky.

0