Autor Zpráva
Jergus
Profil
Dobrej,

čo se deje s arminem ? ma nejako vela výpadkov ??


chcel jsem ist na tento hosting ale ako pozeram tak nic...... vie mi niekto vysvetlit tie vypadky ?

dekuji ....

praju hezky den.

naschledanou
Gekon
Profil
Ano, dneska jsem se nad tím rozčiloval celý den. Už to snad vyřešil, ale bylo to fakt drsný.
Jergus
Profil
jj, chodievam na tvoj blog a dneska nesiel... tiez mi to bolo luto.... aj ja dufam, ze to vyriesil.... gekon neviem preco ti ide vecerom ovela pomalsie blog ako rano alebo v noci ? neviem preco ale je to tak.....
Gekon
Profil
Jergus
No, tak všeobecně je navečer větší zátěž než brzo ráno, ale tím to asi nebude. Nevím, ale štve mě to. Od května minulého roku jsem byl s Arminem spokojený, až poslední dva měsíce to takhle blbne.
Jergus
Profil
jj... aj ja som si to vsimol.... otazka je ze aka by bolo idealna nahrada.... ak by si mi gekon poradil tak by som bol velmi rad.... mne to nevadi ze to bude drahsie... ale nech to bude stabilne.... do 100Sk
Ghosting
Profil
Hlavní problém byl na doméně nothx.cz, který je vyřešen.
Script cyklik a dělal problém delší dobu teď by mělo být vše v pořádku.
Za 30kč za měsíc nemůžeš čekat zázraky, navíc chyba nebyla na straně server ale způsoobil ji jeden klient, který evidentně testuje své scripty "na ostro".
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jergus: Ahoj Oli, tak ako si napriklad ty spustil na svojom webe linkchecker pre rapidshare linky a posielali to ludia krizom krazom na warez fora a potom si sa drzo vypytoval ako je mozne, ze server ide pomaly, tak nejak podobne aj iny klient spustil na webe nieco co nemal, bol to problematicky modul / plugin do wordpressu ktory viedol k totalnemu kolabsu. Bolo velmi tazke vypatrat ktora domena to ma na svedomi, nastastie vcera sa mi to podarilo a vsetko by malo byt uz v poriadku, za predpokladu ze nebude zase nejake individuum v domnienke ze na studentskom tarife za par korun prevadzkovat share servery, link checkery, cykliace skripty a podobne zalezitosti.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
armin
Jojo, jeste ze u nas uz ty weby bezi pod separatnimi uzivateli, takze nekoho takoveho najit je ted mnohem jednodussi.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Michal666: jj, ja vim, pres mod_suphp akorat tam je zase nevyhoda ze je to dost vyrazne pomale. Trochu lepe na tom je mpm-peruser, ale taky to nelze srovnavat s vypocetnim vykonem klasicke instalace / kompilace, kdy je php "sdileno".
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
armin
Nene mame mpm-itk.

0