Autor Zpráva
Vicka
Profil
Moderátor Chamurappi: Utrženo z Rozházených IFRAMŮ.

Zdravím již podruhé,
doufám, že i tentokrát mi pomůžete. :-)

SWEB.cz chce měnit svůj hosting. Nelíbí se mi například reklama, kterou chtějí umístít na stránky a další a další.
Pravděpodobně bych chtěl přejít na placený hosting s doménou. Nevyznám se v tom. Co je nejlepší a zároveň nejlevnější ? Jak začít ? Kde jsou nějaký informace polopatě, abych se v tom neztratil. Mám zkušenost s hostingem na swebu a wz.cz , ale to je asi uplně něco jiného.

Doufám, že se tu najde někdo, kdo rád pomůže.
Případně Vám mnohokrát děkuji.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Dobrý den,

to hodně záleží, co potřebujete - hostingové nabídky mohou být hodně různé. Zkuste napsat něco víc o stránkách, pro které webhosting hledáte. Jde hlavně o tyhle věci:
- co stránky potřebují ke svému běhu - PHP, MySQL, nějakou specifickou verzi nebo nějaká rozšíření?
- kolik diskového prostoru Váš web potřebuje?
- jakou přibližně má web návštěvnost?
ninja
Profil
Vicka: za cenu 800-1300 Kc rocne dostanete hosting i s domenou, ktery vam bude na 99% vyhovovat. Nabidka je siroka, staci si vybrat firmu. Na zdejsim webu naleznete mnoho diskuzi o hostingu, snad vam to pomuze s volbou.
zebra11
Profil
Doporučuju: http://www.klenot.cz/ (u něj mám hosting já) nebo http://www.gigaserver.cz/ - ten je lepší kyž nejste moc náročný na prostor...
hosting51
Profil
Dobrý den,

záleží na Vaši požadavcích, pokud nevyužíváte PHP/MySQL a chcete hosting pro statické stránky a e-mail, nabízíme tarif s 250 MB prostorem (Statický 250) za 19,- Kč / měsíc.

Pokud byste měl zájem o hosting pro dynamický hostingový tarif s podporou PHP a MySQL, nabízíme tarif Na rozjezd za cenu 99,- Kč / měsíc. Pokud byste u nás na www.hosting51.cz objednávali dynamický hostingový tarif, nabídneme Vám mimořádně registraci CZ domény k hostingu zdarma, budete-li nás kontaktovat na e-mail info@hosting51.cz s odkazem na tuto naši nabídku.

Děkujeme.

Ondřej Bělohlávek
Hosting 51

0