Autor Zpráva
jrm
Profil
Hledám webhosting pro www.elsaco.cz. Prošel jsem zdejší doporučení vč. odkazů (např. C4, Kapustu, Gigaserver, Forpsi atd.) a našel http://neomezeny-webhosting.cz/page-webhosting-unlimited. Jaké jsou vaše dnešní zkušenosti s "neomezeným" ? Dík za info.
Jindřich Radič
Profil
Zdravím,
jak jsem již zde několikrát psal, hostuji v U.S.A mám Unlimited... Pokud máte PayPal, a chcete platit přes něj, tak jim napište. Jinak embosovanou kartou lze taktéž platit...
Můžete hostovat neomezeně domén...
Mrkněte na www.probody.cz nebo www.dickgreasley.com (tam jsou i videa a v EBH s tím nemají problém)
Takže je to opravdový UNLIMITED!
jrm
Profil
Unlimited je název tarifu na neomezeném webhostingu.
Hledám hosting s dost dobrou administrací v češtině, na linuxu s apachem, php5, mysql5, cronem, prostorem pro web min. 2GB + desítky mailů a cca 1GB pro ně; v ceně kolem 100,- Kč/měsíc. Našel jsem www.onebit.cz a tarif WEB-PROFI. Má mít i dobrou dostupnost a konektivitu. Přidáte názor?
Jindřich Radič
Profil
Tak jim napište (OneBit) a chtějte 30 dní trial... Dokud nezkusíte, tak nebudete vědět. Za 100,- mesíčně se tady o Vás poperou :-).
jrm
Profil
:-D jj zkusím, ale chtěl jsem znát reference od cizích...
DrAtom
Profil
Neomezený přenos dat neexistuje, hostingové společnosti to ale tak uvádějí jednak protože se to blbě vysětluje především novým zákazníkům, t.j. začínajícím, a za další pokud by uvedli skutečný limit, tak by to část potencionálních zákazníků mohlo odradit a zřídíly by si hosting tam, kde uvádějí "neomezený" a tak to prostě uvádějí tak skoro všichni.
Pokud máte náročný web, velký traffic a chcete ušetřit, tak si musíte zřídit hosting v zahraničí, nejlépe v USA. Dřív sem hostoval na Isolu, na který si příliš nemohu stěžovat, řekl bych, že v Česku patří k těm lepším, ale jakmile sem měl traffic skoro 100GB měsíčně nastal problém a musel sem se stěhovat.
Dva roky jsem na http://certifiedhosting.com/34691.html a maximální spokojenost. Tehdy sem si zřídil plán insane s místem na disku 100GB, měsíčním limitem 1000GB, s hostováním až 100 domén 2 řádu na jednom účtu za 9,95USD/měsíc. Dnes už tedy uvádějí taky vše "nemozeně" což bude asi z důvodů jak sem již psal výše. Cena začíná na 4,95USD/měsíc. Nyní mám traffic skoro 300GB a valí to rychle a spolehlivě, a to tam mám více náročných aplikací na CPU. U nás by takový hosting vyšel zhruba na 3000Kč.
Hosting s vysokým limitem dat(třeba až 5000GB) nabízejí také Dreamhost, Godaddy, Servage a jiní, ale tam když máte velký traffic, či větší zátěž na CPU tak vás přesunou na pomalejší server. Ono i v Česku narazíte na podobné nabídky laciného hostingu s vysokými limity dat a prostoru, ale pozor, ti často jen přeprodávají zahraniční hosting.
xHire
Profil
DrAtom, Jindřich Radič
Jde vidět, že vaše zkušenosti jsou doopravdy věrohodné. Neříkám, že tam nemůžete hostovat, ale důvěru k postkytnutým tvrzením ohledně odkazovaných webhostingů rozhodně nemám. O tom, že porušujete pravidla, ani nemluvím! (Jeden přímo, druhý nepřímo, ale stejnou měrou.)
jrm
Profil
Tak zkušební provoz na ONEBITu je pro mne v podstatě nedostupný. Chtějí napřed zaplatit a pokud mi služby nebudou vyhovovat, tak po 14 dnech mohu odstoupit od smlouvy a peníze mi vrátí. To nepavužuji za šťastné řešení.
Zkouším na Světě Hostingu. Má s nimi někdo zkušenost? http://www.svethostingu.cz/webhosting/
Petr Benešovský
Profil
jrm
Dobrý den,

možnost otestovat služby ONEbit.cz po dobu 14 dnů s garancí vrácení peněžních prostředků je zavedena především z následujících důvodů:

- seriózní zájem ze strany klienta o webhostingové služby,
- s klientem nejednáme anonymně, účet je zřízen na konkrétní jméno/firmu a v případě, že se pro naše služby rozhodne, je již účet plně funkční. V opačném případě klientovi provedenou platbu jednoduše zašleme zpět na bankovní účet.

Je zřejmé, že tento systém nemusí vyhovovat každému, považujeme jej však za zcela korektní pro obě strany.


S přáním hezkého dne

Petr Benešovský
ONEbit.cz
Jindřich Radič
Profil
DrAtom, Jindřich Radič
Jde vidět, že vaše zkušenosti jsou doopravdy věrohodné. Neříkám, že tam nemůžete hostovat, ale důvěru k postkytnutým tvrzením ohledně odkazovaných webhostingů rozhodně nemám. O tom, že porušujete pravidla, ani nemluvím! (Jeden přímo, druhý nepřímo, ale stejnou měrou.)

2 xHire
Poradím Vám jednu službu, kde si můžete zjistit zdarma, že tam opravdu hostuji... www.domaintools.com
To jsem ale hodný, co Vy na to?
jrm
Profil
Petr Benešovský
Chci co nejjednodušeji vyzkoušet několik webhostingů a do konce měsíce si vybrat a převést www.elsaco.cz tam. Při představě, že bych měl každému nejprve zaplatit... A přesvědčovat každého, že mám seriózní zájem? Přece pokud nezaplatím, tak jsem odkázán jen omezenou dobu na zkušební provoz.
Je to škoda, vaše nabídka je jinak velmi zajímavá. Třeba se nad svou podmínkou zamyslíte, protože jen kvůli ní zkouším jinde. Možná nejsem sám.
xHire
Profil
Jindřich Radič
Nebudu se dohadovat. Je mi naprosto jedno, kde kdo hostuje. Co ovšem vyloženě nesnáším, je porušování daných pravidel. Pokud je strikně zakázán affiliate, tak je prostě zakázán. Když neumíte poradit přímo, bez okolků, tak si tu radu nechte, protože já vím, že radíte a pochvalné řeči vedete jenom proto, abyste se na tázajícím se, příp. jiném čtenáři, obohatil na provizi. A propos byl Váš první příspěvek absolutně mimo mísu.

Pokud si odmítáte ta pravidla přečíst, mohu z nich přímo tuto konkrétní pasáž citovat:
* Affiliate marketing není povolen.
Vkládání affiliate identifikátorů do odkazů je zakázáno. Uvedením takového identifikátoru dáváte jasně najevo, že má vaše informace nulovou hodnotu a vaše motivace diskutovat je založena na čistě finančním základu.


Ještě k těm domaintools. :-D Odkazy tohoto typu mi posílat nemusíte – pokud bych si ověřit kde hostujete, použiji utilitu `dig`, případně v kombinaci s `mtr`. Ale nemám toho zapotřebí.
Jindřich Radič
Profil
Co ovšem vyloženě nesnáším, je porušování daných pravidel. Pokud je strikně zakázán affiliate, tak je prostě zakázán.

Nevšimnul jsem si, že bych sem vložil linky, které obsahují affiliate kody.
Chtělo by to více pozornosti, než někoho křivě nařknete....
jrm
Profil
No popravdě řečeno, moc informací jsem se tu nedočkal, zkoušel jsem i na C4. Asi z 18 vytipovaných hostingů to tak na 3-4 zkusím a vyberu. Radši to tu zamknu.
jrm
Profil
A je to...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0