Autor Zpráva
Doom4
Profil *
Dobry den mam dotaz :D zajimalo by me jak vytvroti pohyblivy layout vezmeme v potaz ze sem si stranky udelal v Adobe photoshopu narezal a ono se mi to rozclenilo do tabulek vsechno je v pohode akorat tabulka s obsahem kam se pomoci PHP nacita obsah jakmile presahne hranici , tak se vsechny obrazky z kterych se web sklada uplne rozhodi :-((((( nevite jak udelat ten pohyblivy layout ktery se prizpusobuje delce obsahu , nebo textu :-(
Filips
Profil
ty to nemáš v css? Ale v obrázcích?

Filips
WertriK
Profil *
Filips
Ma to v tabulce a v bunkach ma pozadi (ten rozrezany obrazek) jenze kdyz se mu nacte delsi dokument tak se tabulka rozjede a obrazky(pozadi) na sebe nenavazuji ...
Doom4
Dej sem adresu na ty stranky, jinak to [asi] nepujde.
bojars
Profil
Ma to v tabulce a v bunkach ma pozadi (ten rozrezany obrazek) jenze kdyz se mu nacte delsi dokument tak se tabulka rozjede a obrazky(pozadi) na sebe nenavazuji ...

Táto veta je fakt až na jeden detail:

Tie obrázky nie sú pozadím buniek tabuľky ale sú vložené do buniek tabuľky. PHOTOSHOP to tak robieva.
Keby boli pozadím tabuľky je to limitované iba výškou bunky s takým obrázkom... v prípade, že sa jedná o bunku s väčším objemom textového obsahu, ako sa do nej vmestí, bude treba použiť <iframe>, alebo overflow...
Doom4
Profil *
odkaz na stranky je tady http://xchatteplice.wz.cz/ konkretne je to pripad pro zadavani novinek pres administracni rozhrani ktere jsem vytvoril v php , musel jsem to smazat protoze se to rozjizdelo :-((((
Doom4
Profil *
To bojars: pouziti iframe nebo overflow mam sice dobre zkusenosti ale umim aplikovat jen na html a css, newim jak to udelat v php :-( navic je to zastaraly zpusob a i po vlozeni iframe se mi to rozjede cely
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0