Autor Zpráva
aRtFULL
Profil
Ahoj, tak si skladam stranku pomoci divu a najednou jsem se seknul na takove fatalite:

LINK


<div class="how_to">
</div>

spodni oranzovy blok se zobrazi jen v IE a ve FF nikoliv, cim to muze byt? Me nic nenapada, uz jsem toho vyzkousel dost a porad nic ...
quinux
Profil
Koukám na to a vidím dva rozdíly
FF: je to na střed a spodní levý šedý blok se neroztáhne na stejnou výšku jako spodní pravý oranžový
IE: zarovnáno doleva a spodní levý šedý se roztáhne na stejnou výšku jako spodní pravý oranžový
Jinak nevídím, že by se něco v FF nezobrazilo

PS. jestli jsi chtěl něco ukázat tak jsi na tom asi neměl dál pracovat (alespoň tak mi to připadá)
Juross
Profil
Mno já to vidím stejně jak quinux

jen taková zajímavost ze zdrojového kódu ;-)

<meta name="description" content="Hledáš sex? Tady jsi na správném místě." />
aRtFULL
Profil
Koukám na to a vidím dva rozdíly
FF: je to na střed a spodní levý šedý blok se neroztáhne na stejnou výšku jako spodní pravý oranžový
IE: zarovnáno doleva a spodní levý šedý se roztáhne na stejnou výšku jako spodní pravý oranžový
Jinak nevídím, že by se něco v FF nezobrazilo

PS. jestli jsi chtěl něco ukázat tak jsi na tom asi neměl dál pracovat (alespoň tak mi to připadá)


No presne tak, uz jsem ten problem vyresil, ale ted tam zase vzniknul druhy :D:D

FF: pravy oranzovy je tam kde ma byt - v pravo
IE: pravy oranzovy je tam kde nema byt - vlevo dole

:D:D:D
quinux
Profil
aRtFULL
IMHO když máš block_right a v něm search tak nechápu proč ten search znova floatuješ doleva?

Nevím o co se snažíš, ale myslím, že jsi to trochu překombinoval
aRtFULL
Profil
MHO když máš block_right a v něm search tak nechápu proč ten search znova floatuješ doleva?

Nevím o co se snažíš, ale myslím, že jsi to trochu překombinoval


I kdyz to floatnu doprava nic se nezmeni, akorad se to presune doprava dolu...
quinux
Profil
aRtFULL
A proč to vůbec floatuješ? prostě ho tam nech tak jak je.
aRtFULL
Profil
A proč to vůbec floatuješ? prostě ho tam nech tak jak je.

To nepomuze, stale to nejde. Uz to slo a bylo to tak stejne, ale za par minut se to rozhodilo, nechapu proc :o(
aRtFULL
Profil
uz OK. Zamenil jsem floatovani tech 2 elementu, proste amaterska chyba ...
Bubák
Profil
aRtFULL Konqueror (a asi Safari) s tím má problémy. Další stránka do sbírky těch, které se zobrazují různě i v prohlížečích zvládajících "test" Acid 2.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0