Autor Zpráva
mrazik
Profil *
dobry den,

chtel bych se zeptat, jak muzu zapnout postrani listu i kdys neni potreba ...
myslim tu napravo v celem prohlizeci ne overflow.

dekuji.
Bubák
Profil
body {overflow-y: scroll;}
Opera neumí (ani 9.5), IE, Firefox, Safari (zkoušel jsem 3.0 for win) ano, Konqueror nevím.
Meldo
Profil
Bubák
v IE6 aj 7 mi to v pripade potreby hadze az dva posuvniky...co s tym?
Manq
Profil
az dva posuvniky
Vertikální i horizontální? Udělat stránku takovým způsobem, aby horizontální nebyl potřeba.
mrazik
Profil *
nene, on mylsi asi 2 posuvniky, a z toho jeden je jako zobrazeny ale nevyuzitelny ..
Meldo
Profil
Manq
LOL.

mrazik
Ano, zobrazuje sa mi proste jeden klasicky a druhy "zasednuty". Oba sa nachadzaju v pravo.
Měsíček
Profil
Meldo co je na tomhle " Vertikální i horizontální? Udělat stránku takovým způsobem, aby horizontální nebyl potřeba. " za LOL?
Meldo
Profil
Měsíček
Udělat stránku takovým způsobem, aby horizontální nebyl potřeba.

Toto mi pride ako samozrejmost. Okrem toho som napsal: v IE6 aj 7 mi to v pripade potreby hadze az dva posuvniky...co s tym? T.j. pride mi to ako uplne zbytocny komentar a ten clovek si evidentne velmi slabo precital, co som napisal. Spravne to pravdepodobne pochopil mrazik.
Bubák
Profil
Meldo
v IE6 aj 7 mi to v pripade potreby hadze az dva posuvniky
Dlouho mi nebylo jasné, co tím myslíš, tak jsem to otestoval znova. Já jsem stránku otestoval v IE ve qirku, ty pravděpodobně používáš standardní režim.

co s tym?
html {overflow-y: scroll;}
Meldo
Profil
Jasne. Takto to funguje spravne. dik.
Manq
Profil
T.j. pride mi to ako uplne zbytocny komentar a ten clovek si evidentne velmi slabo precital, co som napisal.
Přečetl jsem si to důkladně, ale tvé popisovací metody byly bohužel velice špatné, protože jsem to nepochopil. Nepochopení z mé strany naznačovala i otázka Vertikální i horizontální?.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0