Autor Zpráva
Stomas
Profil
Čus... Mám menší problém se zobrazováním reklamy na http://www.stomas.wz.cz/ ... nehodnoťte prosím stránku jako takovou, bylo to jenom tak, učím se vytvářet kódy (v exploreru se mi stránka nezobrazuje správně!)... Potřeboval bych tu reklamu hodit dolů pod divy, ale kvůli absolutnímu pozicování mě to nechce poslouchat... nevíte, jak to udělat, aby to bylo dole a ne vedle hlavičky nahoře? Dík
Stomas
Profil
Tady není nikdo kdo by jsi s tím nevěděl rady ;-) ???
Joker
Profil
Stomas
Tohle se dá udělat v nastavení v administraci WZ. Reklama může být buď na titulní stránce nahoře, nebo na každé stránce dole. Reklamní lišta výměnou za zvětšení prostoru musí být tuším na každé stránce nahoře.
Měsíček
Profil
"učím se vytvářet kódy "

Neučíš .. jen plácáš do své stránky to co tě napadne, stejně jako pejsek a kočička ingredience na svůj dort.

Co prosímtě tohle? To už jsi něják rychle přešel na XML:

<class id="p">
..."Text"...
</class>


Aby jsi mohl mít reklamu dole, musíš si vše nastavit v administraci WZ .. dá se to sice udělat i manuálně, ale je to podvod a vzhledem k tomu, že WZ poskytuje zdarma tak je to podvod o to ošklivější - takže jdi na to přirozenou cestou - smiř se s tím, že budeš muset mít reklamu dole na všech stránkách.

A jestli tě můžu poprosit celé to smaž a začni od znova a tentokrát nemíchej párek s meruňkou.
Bubák
Profil
Máš chybně zanořené seznamy, pokud zanořuješ <ul> musíš jej vnořit do <li> správně se to dělá nějak takto:
<ul>
    <li>11</li>
    <li>12<ul>
            <li>21</li>
            <li>11</li>
        </ul>
    </li>
    <li>13</li>
    <li>14</li>
</ul>

V administraci nastavíš zobrazování reklamy na všech stránkách dole a upravíš patičku:
<div id="sp">
<br>
Copyright &copy; 2008, 
<a href="http://www.stomas.wz.cz/" title="stomas.wz.cz">
Stomas
</a>
|
<a href=#top title="Nahoru">
Nahoru
</a>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
</div>
Stomas
Profil
Díky... zkusil jsem něco trošku jiného, protože to šlo do strany, ale tím jsem to nevyřešil, je to sice už dole, ale pořád je to vpravo :-(... Mohl by se někdo podívat ještě na kód a říct mi co s tím? Moc dík
Měsíček
Profil
Začni od znova a teď už střízlivý ... tahle stránka je opravdu udělaná špatně a zatraceně špatně se ti s ní bude pracovat, pak v ní neuděláš to co chceš a budeš stejně donucenej začít od znova nebo s tím prásknout. Dělej stránku jen z toho čemu rozumíš, ostatní nechej tak a tímto způsobem se pomalu zdokonaluj.
Stomas
Profil
JJ... Dík, ale já tohle stejně nebudu používat, bylo to jen tak, pak ji vymažu... spíš by mě zajímalo, jak tam tu reklamu vložit tak, jak potřebuju... Jde mi právě o zkušenosti s pozicováním té reklamy, když budu absolutně pozicovat...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0