Autor Zpráva
Miky
Profil *
Ahoj měl bych prosím dotaz udělal jsem si layout ale mám nějaké problémy a tak bych chtěl poprosit zdali by mi někdo neporadil.
Za prvé jak udělat když mám na stránkách text, tak jak upravit layout abych viděl i zbytek textu, který teď nevidim a ještě tam plánuji text dodat.
A druhý dotaz na části stránek se mi změnilo písmo u textů Stránka byla naposledy aktualizována: 07/27/2008 20:08:46 a Stránku navrhl a styly opatřil -Miky-Copyright © 2008, ale vůbec nevím proč vždyť je tam nadefinované písmo jinné, ale toto se teprve stalo po dodání scriptu narozenin. Jelikož ta první stránka je založená na stejné šabloně.
Prosím zatím tyto stránky nehodnoťte jak někdo to už začal dělat stránky nejsou přístupné a vůbec nejsou hotové což je vidět i, ale někdo to asi nepochopil, že ankteta tam byla dána aby stránka nebyla úplně prázdná zatím.
Dik moc
ipek
Profil
V tom scriptu svatky.js máš <b>Svátek slaví<b> ... sice moc neznam javascript, ale to je asi text, který předáváš na výpis. Jestli chceš mít tučné jen to "Svátek slaví" musí být ten druhý tag bold uzavírací (</b>) ... <b>Svátek slaví</b>.
Miky
Profil *
No jenže právě by mělo bejt i to kdo má svátek to jméno tučně a když tam dám to ukončení tučného tak to sice dole zmizí to tučně, ale nemám tučné i jméno :( Jen mi je ale divný, vždyť v CSS je tam nadefinovaný nějakej typ písma, tak nevím proč to ovliňuje.
ipek
Profil
No to přesně nevím abych tu neplácal bláboly, ale značky v html možná přebíjí to nastavení v css (nebo v něm musíš mít nadefinováno že text má být "netučný"). Jinak jestli chceš mít i to jméno tučně, podívej se opět do svatky.js a úplně na konci je document.write("."); tak to přepíš na document.write(".</b>");. A u toho svátek slaví to druhe <b> odmaž.
Miky
Profil *
JJ dik moc ipeku to stačilo. A nevíš nahodou jak upravit ten první dotaz?
ipek
Profil
Ten první budeš muset rozvést nebo se mi ozvat na icq:318-128-104 a tam to pořešíme ... nepochopil jsem to totiž moc.
Miky
Profil *
No když se podíváš na stránku například tak vidíš, že ten seznam v prostředním okně jako je Herny Zábava a další ještě pokračuje dál a bude toho tam ještě víc, jenže jak jsou definovány jednotlivé části v CSS tak například jedno okno má velikost 75% a tak dále a tím se mi ten seznam neukáže všechen, ale poslední ukázanej kousek je Deskové, karetní a různé další hry-zdarma, ale když se podíváš pořádně vidíš, že tam ještě kousek vykukuje. A to ten seznam zatím není celej. Snad to poznáš z tohoto obrázku . Kde v červeně orámované části je vidět zbytek seznamu, který překrývá patička a pruh nad ní. Nevím jak to nejlíp vyřešit, aby to člověk viděl celé jelikož tam ještě přibudou sekce a odkazy. Dik moc snad to chápeš.
ipek
Profil
Jo už jsem pochopil ... do toho divu co jsou odkazy přidej vlastnost padding-bottom (např: padding-bottom: 10px;) kde těch 10px je výška patičky.
Miky
Profil *
Počkat ale vždyť přece výška patičky je definována v styly.css ne??
Miky
Profil *
A ke všemu ona tam neni jen patička tam je patička s tim stránku navrhl ta má asi velikost 10% a pak je tam ještě řádek s Stránka byla naposledy a tam má myslím 3% velikost.
Miky
Profil *
A ani když sem to doplnil do vlastností toho divu tak nic :( Neví někdo jak to vyřešit.Dik moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0