Autor Zpráva
KareL2
Profil *
vsiml jsem si ze je to ted v mode, jak je to s rychlosti?rikam si ze se muze vse vyrazne zrychlit paklize se funkce inicializuje az kdyz bude potrebovat.ze nemusi byt "zaznamenavana" mezi funkce pri nabehu.Je to tak?tedy jake to ma vyhody.
kdyby nahodou nevedelo se o cem je rec tak o necem podobnem:
var x={0:function(a){window.alert(a);},1:function(){x[0]("jau")},2:functio n(){x[0]("how")}};
nebo cemkoliv jinem
diky za radu :)
peta
Profil *
"ze je to ted v mode"
ehm? to se pouziva preci od jakziva pro konstrukci objektu.
var x={};
je vytvoreni objektu, uplne totez jako
var x=new Object();
Takovym objektem je treba (asociativni pole, funkce) Math

var Math = new Object(
'abs': function(a){...},
'cos': function(a){...},
'sin': function(a){...},
'acos': function(a){...}
...
);

Jak to myslis v mode?
peta
Profil *
KareL2
jeste teda pro objekty lze pouzit konstruktory nebo this

function xxx(a,b,c)
{
this.ahoj = a
this.aloha = b+c
this.papa="papa";
}

var sss=new xxx("xxx","yyy","z")
KareL2
Profil *
ja tim myslel, je v mode davat do {} funkce.proto se ptam v cem takova funkce ma vyhody a nevyhody ponevadz me to zajma a nevim to jiste.
jinak ze se p={}; pouziva odjakziva jsem nevedel ale zacal jsem to pouzivat az pred mesicem kdyz jsem to nekde videl ve zdrojacich.Ale asi to tak je..
peta
Profil *
KareL2 Ja o tom vim, ale taky to pouzivam asi mesic, kdy jsem potreboval asociativni pole. Tak ti oznamuji novinku, ze jestli pouzivas treba MATH, tak to pouziva, ani o tom nevis :)

Nevyhoda je podle mne jasne, dkyz potrebujes danou funkci volat vicenasobne a za predpohkledu opozdene deklarace, lze predpokladat casove zpozdeni.
Kdybych v tomto pouzival Math.sin , Math.cos , tak se nacekas... U mne to teda bezi celkem plynule.
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/efekty/vlocky/vlocky7zap.htm
KareL2
Profil *
uzasne udelane,
pouzivam toto na zobrazeni poctu kusu dane polozky a funguje mi to dobre.v gkq mam ulozene id produktu takze vim kolik jich tam je a zaroven muzu ovlivnovat strankovani vnitrne kdyz jinde pouziji split a [x-y]
var gko={

0:function(){for(x in gkq["nk"]){
a=gko[2](gkq["bk"][x]);d.getElementById(x).innerHTML=(b=gko[2](gkq["nk "][x]))==0?a:(a==0?b:b+a);}},
1:function(a){for(x in gkq["nk"]){
d.getElementById(x).innerHTML=gko[2](gkq[a==0?"nk":"bk"][x]);}},
2:function(f){return f.substr(0,1)!="#"?f.indexOf("|")+2:0;}};

No tak diky za radu, jen me zarazily seznamacke zdrojaky kde na tohle ted dost vsazi asi pro tu rychlost nabehu stranky.
KareL2
Profil *
Aby to spatne nevyznelo :D, tim uzasne udalena jsem myslel ty vlocky
KareL2
Profil *
takhle je to spravne:
var gko={0:function(){for(x in gkq["nk"]){a=gko[2](gkq["bk"][x]);d.getElementById(x).innerHTML=((b=gk o[2](gkq["nk"][x]))||a)==0?(a==0?b:a):a+b;}},1:function(a){for(x in gkq["nk"]){d.getElementById(x).innerHTML=gko[2](gkq[a==0?"nk":"bk"][x] );}},2:function(f){return f.substr(0,1)=="#"?0:((c=f.indexOf("|"))==-1?1:c);}};

peta
Profil *
KareL2
Ja mam radeji usporadani pekne pod sebou. Jednoradkove zalezitosti delam vyjimecne.
S tou rychlosti to mozne je, netestoval jsem, navrhni nejaky jednoduchy script, ktery se bude cyklem opakovat, udelej to ve 2 variantach a muzem testovat :)

Neco jako jsem si kdysi hral s Fredem
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/efekty/
[TXT] grafy.htm
[TXT] grafy0.htm
[TXT] grafy1.htm
[TXT] grafy2.htm
Kde vlastne slo o to zkusit, ktera cesta je rychlejsi pro generovani.
(musis ale vypnout winamp, icq a podobne zateze, jinak nedostanes spravne vysledky)
peta
Profil *
Treba zrovna u tech grafu se pouziva Math, zajimave srovnani by bylo, vygenerovat tabulku sinu, kosinu a pouzit hodnotu z tabulky ne z Math. Akorat, ze samotne vygenerovani je tak pro 600 prvku asi 200ms, nicka, kdyz se to zobrazuje 2 dalsi sekundy
KareL2
Profil *
Myslim ze ty setiny radeji oželim :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0