Autor Zpráva
BlueRain
Profil
Ahoj mám

......
<input type="text">
......

nevíte jak nastavit , aby tam šli napsat pouze čísla?
Leo
Profil
Jaka cisla? Leo
BlueRain
Profil
Jaka cisla? Leo
1,2,4,5,6,7,8,9,0
(mám to ten formulář má něco společnáho s ICQ ......tak proto potřebuju pouze čísla)
Taps
Profil
Podle mě se to nedá nastavit..ale můžeš to pak pomocí podmínky zkontrolovat - regulárních výrazů.
BlueRain
Profil
regulárních výrazů
Jak se to nastavuje?
BlueRain
Profil
regulárních výrazů
Jak se to nastavuje?
Taps
Profil
http://interval.cz/clanky/regularni-vyrazy-v-prikladech/
Mistr
Profil
BlueRain
A nebo zadanou hodnotu vynásobit jedičkou.
Alphard
Profil
Mistr
A nebo zadanou hodnotu vynásobit jedičkou.
k čemu to bude?
Mistr
Profil
Alphard
Myslím, že když to bude číslo, tak mu to řekne, že je to OK. Když ne, hodí mu to chybu. Ovšem nezapírám, že pomocí regulárních výrazů je to elegantnější.
sakalik
Profil *
ja by som pomocou onkeypress zistoval co ide to inputu a ak budu cisla tak to povolim ine zakazem priklad - http://www.w3schools.com/jsref/jsref_onkeypress.asp len treba tam zmenit numcheck = /d/ na numcheck = /D/
Senyx
Profil
sakalik: díky, ale takhle znemožním všechno kromě čísel, i delete a backspace (takže se pak nedá jednou zadaná hodnota opravit), dá se to nějakym jinym atributem povolit? díky
Senyx
Profil
ha, tak koukám že mazat to nejde jenom ve ff, opera i ie jsou dobrý... tak nevim?
sakalik
Profil
sakalik: díky, ale takhle znemožním všechno kromě čísel, i delete a backspace (takže se pak nedá jednou zadaná hodnota opravit), dá se to nějakym jinym atributem povolit? díky

treba este otestovat keynum a ak sa rovna 8 (backspace) tak vratit true a uz by to malo fungovat a delete mi ide
DoubleThink
Profil *
Co třeba
<input type="text" onkeyup="this.value = (isNaN(parseInt(this.value)) ? '' : parseInt(this.value))" />
sakalik
Profil
Co třeba

<input type="text" onkeyup="this.value = (isNaN(parseInt(this.value)) ? '' : parseInt(this.value))" />


na zaciatku som mal aj ja nieco taketo podobne ale je tam skaredy efekt ked sa tam zadavaju pismena = objavia sa a miznu = robi co ma ale vidno to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0