Autor Zpráva
extremehany
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych vytvořit asi pomocí java skriptiu jednoduchý formulář, do
kterého by se vyplnilo pár údajů, které by se potom zobrazili pod formulářem
v tabulce.

Děkuji
peta
Profil
jakpsatweb - javascript - priklady
Joker
Profil
peta
Hmm, tak opět "dobrá rada nad zlato"
1. Pro informaci, tady se dají posílat i odkazy
2. Nějak tam žádný příklad zrovna na tohle nevidím

extremehany
Pokud se mají zobrazit po odeslání formuláře, tak to ani nemusí být Javascriptem.

Jinak je potřeba vždycky na nějakou akci převést políčko.value -> ten prvek, kam se to má vložit.
S čím konkrétně máte problém?
extremehany
Profil
No čau,
chodíme na volejbal a vždy se registrujeme kolik nás tam půjde, aby nás tam nedorazilo moc nebo málo. a dělá se to formou odesílání e-mailů všem, ¨včem je potom veliký zmatek, tak jsem to chtěl řešit touto metodou. ˇye by si každý zvolil jaké datum, napsal svoje jméno a kolik osob, což by se pak zobrazilo v tabulce pod formulářem nebo klidně pod nějakým odkazem "kolik nás dorazí" nebo něco podobného.

Jo a jinak PETA, ten příklad jksem tam opravdu nenašel a odkaz jsi taky mohl hodit, pokud to tam vidíš.
extremehany
Profil
Fakt nikdo neví ?
Kajman_
Profil *
Pomocí javasciptu si tu informaci mezi jednotlivými uživateli nezdělíte. Bude třeba např. php a ukládat ty data na server.
Bubák
Profil
peta
Jak psát web - Diskuse - Pravidla
peta
Profil
extremehany
Joker
Bubák
Predpokladal jsem, panove, ze priklady na jakpsatweb mate prolistovane nez napisete do fora. Vetsinu prikladu hodnotim stupnem slozitosti 1 nektere 2, u cookies i 3. Priklady k dotazu jsou cislo 1 a predpokladam, ze je zvladnou vsichni.

jakpsatweb.cz - javascript - priklady

'pomocí java skriptiu jednoduchý formulář, do kterého by se vyplnilo pár údajů'
Velmi mi to pripomina priklad na document write nebo innerHTML, kde pomoci javascriptu vypisi cokoliv, treba formular.

'do kterého by se vyplnilo pár údajů,'
Vyplneny formular lze take vypsat obema metodami.

'které by se potom zobrazili pod formulářem v tabulce.'
Ze by opet stejne metody?

Kdyby dotaz byl polozen srozumitelneji, dospeli bychom k odlisnemu reseni.
Kdy potrebuje mit na strance formular, ktery po vyplneni udaju prepise tyto udaje do tabulky pod nej.
Jenze to jsou opet metody write a innerHTML.
Precist udaje z formulare zase ukazuji priklady pod nadpisem Formulare na zminene strance.

Neco jsem vynechal, deti, nebo to neni jasne? :)
peta
Profil
Bubák
peta - Jak psát web - Diskuse - Pravidla
Joker - 1. Pro informaci, tady se dají posílat i odkazy

Závazná pravidla
- Jedine z techto pravidel porusuji a to, ze jako programator jsem zvykli psat bez diakritiky Bijte mne :)

Dobře míněné rady pro tazatele
- vetsinu techto pravidel porusuje vetsina tazajicich, ale kdyz na to upozornim, jsem hned kritizovan
Nicmene to jsou doporucene nikoliv zavazne pravidla.

Doporučení pro odpovídající
- to jsou take doporucene

Panove, chtelo by to trosku se zamyslet nad tim, koho a proc kritizujeme a precist si dana pravidla nez se jimi zacnu ohanet.
Bubák
Profil
Neco jsem vynechal, deti, nebo to neni jasne? :)
Ano, vynechal!!!

Panove, chtelo by to trosku se zamyslet nad tim, koho a proc kritizujeme a precist si dana pravidla nez se jimi zacnu ohanet.
Sám ses k porušení jednoho pravidla právě přiznal ;-)

Doporučení pro odpovídající
- to jsou take doporucene

Žádný zákon, vyhláška... nezakazuje prdět na veřejnosti. Pravidla slušného chování jsou jen doporučené. Ale já na veřejnosti neprdím!!!

Bijte mne :)
Děti nebiju.
Tomasds
Profil
peta
Pro tebe byla sepsána speciální pravidla. Důvodem bylo to, že nedodržuješ to, co je všem ostatním v této diskusi jasné a dělají to i bez explicitních pravidel, protože se prostě umějí chovat.


Doporučuji si podrobně pročíst toto: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=81650&foru m=18#20

v tomto případě pak zejména pravidla
(•) Odkazuješ-li, použij skutečný odkaz, ne slovní popis. Neodkazuj vůbec, pokud nevíš, co se na odkázané stránce píše.
(•) Prosím používej diakritiku.
patak
Profil *
jak se tvori promene?
patak
Profil *
Jak se používají proměné?
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/javascript/promenne.html

peta
jakpsatweb - javascript - priklady
Většině lidí jsou samotné příklady na nic, pokud neví, proč a jak to funguje. Často je hodnější je odkázat na článek a tazatel si už v článku odkaz na příklad(y) najde sám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0