Autor Zpráva
kopredi
Profil *
třeba od 2zaří 2008 v 18:00 narozen a jak dlouho žeje 0 dnu 0 hodine a naky minuty a sekundy a pořád by to nabyhalo nevi o nejakym scriptu nebo hmlt kodu nebo neco ???
kletely
Profil
kopredi
No skús: http://www.jaknaweb.com/script-ukazka/37/odpocitavani-do-urciteho-data
kopredi
Profil *
BYCH potřeboval opak odpočítáváni OD určitěho data nee DO určitěho data
kopredi
Profil *
tak co nevite nekdo otom nekde sem to vyděl na naky strance měli tam jako sví ditě a kolik mu už je let ale nikde sem nemohl sehnad nakej java script nebo neco takoviho :,-(
jakubroz
Profil
sezenes ho na tý stránce kde si to viděl.
kopredi
Profil *
Nojo ale už nevim kde to bylo
Bubák
Profil
BYCH potřeboval opak odpočítáváni OD určitěho data nee DO určitěho data
Na to stačí drobná úprava odpočítavacího scriptu.
kopredi
Profil *
A jak udělal bys to nak diki
Mistr
Profil
kopredi
A jak udělal bys to nak
Inspiruj se na http://www.sweb.cz/JavaScriptLibrary/files/date%20and%20time/date/coun t_up.html
kopredi
Profil *
Nojo ale jak stoho mám udělar měsice a roky dny tak to už jsem nak změnil diki ale jak stoho mám udělat měsice a roky ?
Tomasds
Profil
kopredi
Zkus přestat psát jako zfetovaná opice po lobotomii a možná ti někdo poradí.
martasisko
Profil
Zdravím. Hledal jsem tady na fóru a dlouho googlil a nikde to pořád nenalézám. Nejsem žádný programátor, takže si to nedokážu přetvořit. Mohl bych někoho poprosit?
Jde přesně o to co potřeboval ten divně píšící pán:D. Tudíž odpočet OD data.
_es
Profil
martasisko:
Jde přesně o to co potřeboval ten divně píšící pán:D. Tudíž odpočet OD data.
Ide presne o matematiku základnej školy. To nie si schopný pochopiť rozdiel dvoch čísel a jednoducho si upraviť jeden z mnohých skriptov na tejto diskusii?
Alebo si len lenivý sa na chvíľu zamyslieť nad nejakým veľmi jednoduchým skriptom s odpočítavaním DO dátumu a jednoducho si ho upraviť na odpočítavanie OD dátumu?
martasisko
Profil
_es:
Asi prostě nejsem chytrý jako ty a spoustu těch příkazů nechápu. Děkuji pěkně za urážku.
Darker
Profil
Tyhle dva linky ti třeba pomůžou:
1
2
Keeehi
Profil
martasisko:
Kódy zde na diskusi mají tu nádhernou vlastnost, že jsou z nich udělané odkazy na příslušné stránky, kde jsou vysvětleny, takže když nějakému "příkazu" nerozumíš, klikni na něj a přečti si co to dělá. předem upozorňuji, že to bude anglicky. Jestli anglicky neumíš, je to tvůj problém. Rádi ti poradíme, když si s něčím nebudeš vědět rady, ale nejsme tu od toho, abychom dělali celou práci za tebe.

Darker:
Ten druhý je asi trochu vedle. Jsme v kategorii Javascript.
_es
Profil
martasisko:
Děkuji pěkně za urážku.
Keby si to namiesto ako urážku, zobral ako pokus o hrubý návod, tak by si to už možno mal.
Môžeš vyjsť s tohoto skriptu.
Zdá sa mi neslušné podceňovať tvoju inteligenciu a predpokladať, že nie si schopný si ten skript upraviť a písať ti, ktorý presne riadok tam treba zmeniť.
martasisko
Profil
Když mě poprosíte abych vám postavil dům a já vám řeknu jak je to jednochý, udělejte si to sami - kopat díry umíte, beton a maltu namícháte, cihle k sobě dávat umíte. Asi vám ta stavba bude taky trvat 10 let a pak to celý spadne...
Keeehi
Profil
martasisko:
To ano, ale vy taky nebudete stavět dům zadarmo.

PS: Dům by spadnout neměl. K postavení potřebujete povolení ke stavbě a to dostanete, až Vám plány na stavbu zkontrolují. Dále je na stavbě stavební dozor, který hlídá, zda se staví tak jak se má, atd. Je to poněkud zjednodušené, ale přibližně to takto je.
yFang
Profil
martasisko:
Je rozdíl, když něco pro někoho děláš z dobré vůle, nebo za peníze. Pochybuji, že stavíš domy zadarmo.
Jinak je to tak těžké to si to najít? http://cs.lmgtfy.com/?q=javascript+count+up
martasisko
Profil
Aha, takže takhle :)
Keeehi
Profil
martasisko:
Rádi Vám (zadarmo) pomůžeme, když tam budete mít chybu a nebudete vědět kde, nebo vám poradíme, to ale neznamená, že všechno uděláme za Vás. Bez vlastní snahy to nepůjde.
martasisko
Profil
Keeehi:
Dům by spadnout neměl. K postavení potřebujete povolení ke stavbě a to dostanete, až Vám plány na stavbu zkontrolují. Dále je na stavbě stavební dozor, který hlídá, zda se staví tak jak se má, atd. Je to poněkud zjednodušené, ale přibližně to takto je.

To bylo přirovnání...
Keeehi
Profil
martasisko:
To bylo přirovnání…
Špatné, když programujete, tak to že je něco špatně vidíte většinou hned a ne až na konci.
martasisko
Profil
Nemyslel jsem to tak do hloubky, ale to je jedno. Díky za pomoc kluci už to mám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0