Autor Zpráva
Anna007
Profil
Nevíte někdo, jak správně zapsat
echo "<input type=submit value='".$polozka."' OnClick=\"window.opener.document.forms.sampleform.oznaceni[1].value='".$polozka."';\">";
, jedná se mi o to name políčka - oznaceni[1], když je to bez toho indexu [1], tak to funguje, ale takhle ne a navíc bych potřebovala, aby se tam vepsala hodnota z url adresy, jestli existuje v javascriptu něco jako v PHP $_GET["promenna"], to by bylo ideální. Má to sloužit k tomu, aby se doplnilo políčko (těch je oznaceni[1]...až oznaceni[20] ) ve formuláři kliknutím na tlačítko v dceřinném okně, kde se vypíše seznam položek z databáze. Omlouvám se za svojí blbost, ale javascript neumím a skoro vůbec nepoužívám, už to hledám několik dní a asi na to sama nepřijdu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Annu007:
Použij window.opener.document.forms.sampleform['oznaceni[1]'].value.
V JavaScriptu jsou objekt.vlastnost a objekt["vlastnost"] ekvivalentní zápisy, ten první vyžaduje syntakticky vyhovující identifikátor („[1]“ nemůže být součástí názvu proměnné), druhý nikoliv. Mohla bys tedy použít klidně i window["opener"]["document"]["forms"]["sampleform"]["oznaceni[1]"]["value"], ale to nevypadá moc hezky.
Anna007
Profil
Díky moc za radu, ani jedno sice samo o sobě nešlo, ale nakonec to funguje takhle :
echo "<input type=submit value='".$polozka."' size=5  OnClick=\"window['opener']['document']['forms']['sampleform']['oznaceni[1]']['value']='".$polozka."';\">";
:) I když teda jak říkáš, to nevypadá asi moc hezky, ale hlavně že to jde !!! Děkuju !!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Annu007:
ani jedno sice samo o sobě nešlo, ale nakonec to funguje takhle
Musí fungovat to, co jsem uvedl (v první větě).
Měsíček
Profil
Čili tak:

echo "<input type=\"submit\" value=\"".$polozka."\" size=\"5\"  OnClick=\"window.opener.document.forms.sampleform.['oznaceni[1]'].value='".$polozka."';\">";

:-)
peta
Profil
Měsíček
window.opener.document.forms.sampleform.['oznaceni[1]'].value
Tak to je silne prestlelene :) Za prve tam nema co delat ta tecka a za druhe nevim, zra di veme name='oznaceni[1]' .
Měsíček
Profil
Reaguji na peteho:

Kdepak nemá být tečka .. ['oznaceni[1]'].? To snad nemyslíš vážně :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Měsíčka:
Těsně za „sampleform“.
Anna007
Profil
Opravdu jsem všechno vyzkoušela a funguje jen to s těmi všemi závorkami, jak jsem psala v tom 3 příspěvku :) Tak tam mám asi chybu jinde - v tom formuláři to mám takhle
for ($kod=1;$kod<=17;$kod++): 
   echo  "<input class=\"zadani\" type=text size=25 name=oznaceni[$kod] value=\"";
   echo $_POST["oznaceni"][$kod];
   echo "\">" ;
   echo "<input class=zadani type=text size=1 value=\"F\" onclick=\"window.open('f.php?oznaceni=oznaceni[$kod]&c=cena[$kod]', 'win2', 'location=yes,status=no,width=600,height=500,screenX=600,screenY=200,s  crollbars=yes,resizable'); return false;\">";
endfor;

Mně je vcelku jedno, jak ten kód vypadá, nikdo to po mě nekontroluje, hlavně aby to fungovalo :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0