Autor Zpráva
BrBman
Profil *
Zdarec lidi,
hele, potřeboval bych fakt poradit.

Mám formulář v divu a potřebuju ho zobrazit po kliknutí na odkazy (klasickej onclick). V tom by problém ani nebyl, ale potřebuju ten formulář absolutně pozicovaný tak, že po kliknutí na odkaz se zobrazí v pozici Y okno (absolutně pozicovanej div).

Odkazů bude několik pod sebou. Okno je stejné, jen se bude měnit jeho Y pozice, kerá se nastaví jen po
kliknutí a již při změně pozice myšítka se nemění (aby šlo přejet do tohoto okna myší a vyplnit v tomto okně formulář).


JS zas tak neovladam :o) takže pokud víte jak na to, či kde k tomu něco najdu, plspls postnite

_____
HL&HF BrBmaN
peta
Profil
http://www.volny.cz/peter.mlich/jpw/
Co se jinam nevešlo
Živé vyhledávání
tam se napr absolutne pozicuje. A delej, cti, nez to chuj smaze :)
DoubleThink
Profil *
Existuje nějaký rozumný důvod, proč na (tentokrát už svoji) stránku nedáš přímý odkaz? Takový?
Jeden mě napadá hned, chceš nasrat Chamurappiho, ale to není rozumný.
peta
Profil
DoubleThink
chamurapi mi to prave maze, at tam odkaz dam nebo ne :) Takze ta hlaska je na miste. Kdyz si nepospisi, tak to smaze a nebude mit nic. Navic mne to samozrejme urazi, ze si dam praci s odpovedi a on ji celou smaze.

Rozdil od jakpsatweb a meho odkazu je v tom, ze stranku jakpsatweb najde z diskuse.jakpsatweb.cz kdezto moji ze jmena peta asi tezko.
Kdo neni schopen vydedukovat z diskuse odkaz na jakpsatweb tu nema, co delat. Jakoukoliv radu mu das, tak si s ni neporadi, kdyz nezvladne ani to nejjednodussi mysleni.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
chamurapi mi to prave maze, at tam odkaz dam nebo ne :)
Máš pravdu, že o tom, jestli bude tvůj příspěvek smazán, tohle nerozhoduje.

Kdo neni schopen vydedukovat z diskuse odkaz na jakpsatweb tu nema, co delat.
Ty také nejsi schopen vydedukovat odkaz, takže odtud laskavě vypadni a nezapleveluj BrBmanovo vlákno svými psychózami.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0