Autor Zpráva
zvěřiňák
Profil *
Hodně zdejších příspěvků začíná "Mám problém". Tak já problém nemám, ale potřeboval bych vysvětlit, jak mají udělanou nástěnku na "Spolužáci.cz". Adresa mojí třídy je Odkaz. Když se přihlásím a přejdu na záložku "Nástěnka", tak do vstupního pole jdou zadávat smajlíci ve formě obrázku. Zkusil jsem, jestli tam jde vložit jakýkoli smajlík, který zkopíruju z libovolné stránky na netu a jde to taky. Pak jsem zkusil tam vložit fotku ve formátu .jpg, jde to taky. Přitom to vstupní pole je normální Textarea a tam by to jít nemělo. Tak jsem si uložil příslušnou stránku na disk, že se na to musím podívat pořádně, jak to mají udělaný, otevřel ve FrontPage (pro jednodužší pitvání) a stejně jsem z toho jelen. Je tam příliš velké množství skriptů, jak externích, tak normálně v proudu dokumentu, že se v tom moc nevyznám. A protože vím, že nemáte co dělat, tak bych poprosil, jestli by mi to někdo alespoň rámcově trochu nepřiblížil. Připadá mi, že je to docela zajímavě řešené, třeba tím vysvětlením potěšíte i někoho jiného. Díky.
Str4wberry
Profil
Zkus si zde do adresního řádku zadat: „javascript:void(document.designMode = 'on');“.
zvěřiňák
Profil *
Jé, to je pěkný. Mozila to umí, ale IE7 né. Tak se jdu zase vrtat v nástěnce.
zvěřiňák
Profil *
Tak děkuji za nasměrování. Na nástěnce to používaj a strejda Google toho už našel hodně. IE7 to neumí jenom u mně, na jiném počítadle, samozřejmě, jó. Tak ještě jednou dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0