Autor Zpráva
Hynek
Profil *
Je nějaký FREEhosting s nezablokovaným prihlašováním do mysql databáze "zvenku" tzn. ne z lochalhostu ?

Příklad: mám nainstalovaný program MySQL-Front, ale některé servery mají toto přihlašování zablokované. (tak se dá lehce přetížit sql)
DoubleThink
Profil *
Právě kvůli tomu je přihlašování mimo localhost zakázáno. IMHO ti tuto možnost žádný freehosting neposkytne.
Leo
Profil
Musite se pripojovat z jejich serveru, takze jedina moznost je pouzivat nejaky program / skript nainstalovany tam - napr. PHPMyAdmin, Leo
Radek
Profil *
Mysql-Front ma PHPTunelling, kterej to resi.

Dotazy:
1) A vite nekdo o placenem hostingu, kterej to umi (napr. pouze pro predem urcene IP)?

2) Vite nekdo o spolehlivem hostingu, kterej ma v MySQL povolenej "LOAD DATA INFILE filename..."

Radek
Leo
Profil
2) Vite nekdo o spolehlivem hostingu, kterej ma v MySQL povolenej "LOAD DATA INFILE filename..."

Pokud ti staci LOAD DATA LOCAL INFILE tak vim, pochybuju, ze to nekdo povoli pro vzdaleny soubory, Leo
Martin Kuželka
Profil
Radku, informoval jsem se u lidí z webhostingu Gringo.cz a Ti mi oznámili, že po domluvě toto možné je.
Radek
Profil *
ad 2)
a kde je vlastne problem? to je tam nejakej security-bug?
mam hosting na Czechii, drive to tam podporovali a pak to bez jedineho upozorneni utnuli. Jde mi o to, ze potrebuju resit synchronizaci dat mezi intranetem a www (na dedikovanej server to jeste neni).
LOAD DATA byla jedina schudna varianta jak to delat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0