Autor Zpráva
jirinekwz
Profil
Ahoj chtěl bych se zeptat jak co nejjednodušeji si udělat aby na mé www stránce se dalo registrovat a pod přihlášením třeba chodit na chat a odesílat zprávy jiným uživatelům mého webu děkuji za odpověď..!
juneau
Profil
to musis napsat, jak jsi na tom se znalosti php.
jirinekwz
Profil
No moc ne ale rychle se učim
23k
Profil *
tak se uc dal ;)
Sámírka
Profil *
Tak jdi na Blueboard tam se registruj a tam si vyber co chceš udelat...To uz pochopis!
Sámírka
Profil *
Chyba! Klikni tady: Klikni!
ronnie
Profil
Na bluebord nejsou zadne registrace, nauc se zaklady php, na interval.cz je mnoho serialu, ktere se venuji registracim uzivatelu, vysledny script si pak muzes upravit.
A nebo rovnou ti muzu doporucit knihu PHP a MySQL - Názorný průvodce tvorbou dynamických WWW stránek od Larryho Ulmana - tam je primo popis, jak vytvorit registrace uzivatelu, sam jsem ten script zkousel.
jirinekwz
Profil
jo a jak je ta stránka
Tomik
Profil
Interval = www.interval.cz :)
Knihu si musíš koupit v knihkupectví, jinak já vřele doporučuji PHP - tvroba interakrtivních webových aplikací (něco o ní zde) od Jirky Koska.
krteczek
Profil
pokud chceš a jsi chapavy, tak na http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=425 je seriál (přímo díl věnovaný přihlašování a potom od dílu 68 je jak postavit www portál, je tam přímo použití přihlašování, jak se mění nabídka podle statusu uživatele, a spousta dalších věcí.
krteczek
Leo
Profil
"jinak já vřele doporučuji PHP - tvroba interakrtivních webových aplikací (něco o ní zde) od Jirky Koska."

Jenom to proboha ne, je z roku 1999 a priserne zastarala, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0