Autor Zpráva
Tio
Profil *
Ydravim vas, mam problem s uploadom souboru. skusal som uy spoustu scriptu s webu ale vzdy mi vyhodi:

Warning: move_uploaded_file(data/Picture 012 copy.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in C:Program FilesVertrigoServwwwindex.php on line 4

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move 'C:DOCUME~1TioLOCALS~1Tempphp6F6.tmp' to 'data/Picture 012 copy.jpg' in C:Program FilesVertrigoServwwwindex.php on line 4

Myslim ze mam asi zle konfigurovany server, pouzivam Vertrigo pack, je tam apache. viete mi prosim niekto helpnut?...dikes
djlj
Profil
Máš povolen zápis do složky data?
Leo
Profil
Nejak nechapu, kterym smerem se to snazite presunout, mate tam dva move_uploaded_file pro oba smery... Co z toho je docasny adresar pro upload a co trvale umisteni souboru? Leo
Dom
Profil *
Takovyto problem na nekterych servrech mam taky a na nekterych ne a zajimalo by me jak to vyresit :)
tomas.fejfar
Profil *
Pouzivam apache+php EasyPHP a nemam s tim problem. Doporucuju. Tady vidim chybejici lomitka ;)
Dom
Profil *
Tak sem to vyresil a pro vsechny co maji podobny problem mensi navod jak se toho zbavit:

Opravdu jde o to ze nemate nastaveny prava na slozku

Pokud se na FTP pripojujete pomoci total comander tak staci cilovou slozku oznacit pak soubor->zmena atributu a tam to namackate jak je libo a pak vam to pofrci

Jeste upozorneni za to ze to bude fungovat uku do ohne nestrcim a neberu zadnou odpovednost za zpusobene skody vami nebo tim ze se oslaby zabespecceni serveru a nejakej bidak vam to smaze (tyhle lidi nesnasim)
Dom
Profil *
tomas.fejfar jj to mam na lokalu taky ale problem je na hostingu (tedy u me) jinak si te dovolim trochu opravit apache+php to neznam apache -> je server php a to ze mas EasyPHP je jen distribuce nejake firmy a spravne by bylo napsat Apache(php)+MySQL+MyPHPadmin(administrace MySQL a to je easyPHP (alespon moje staricka verze) :D jen poznamecka takova mala :)
tomas.fejfar
Profil *
Dom Souhlas s tvou pripominkou. Ale ja myslel jako nastaveni apache+php (ze je v te distribuci OK)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0