Autor Zpráva
Nitra
Profil *
Ako mam prosim vas začať robiť s PHP vo webzdarma???tam mam nejake ze mysql server abo take daco....a celkovo z kade zozeniem kody???
YoSarin
Profil
Nitra
He?
Zkus
http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=trpaslik-uvod
http://www.php.net
Taps
Profil
mrkni i sem http://www.linuxsoft.cz/php/
Nitra
Profil *
vobec tomu nechapem ze kam mam dat ten skript a jak mam dat na neho odkaz abo co
Nitra
Profil *
joooooo strasne diki ide mi to joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo fakt vdaka
Figy
Profil
if((!$pripoj = @mysql_connect(SQL_HOST, SQL_USERNAME , SQL_PASSWORD))

$dotaz = "INSERT INTO registrace

($login, $heslo, $email, $prezdivku) VALUES ('" . addslashes($_POST[login]) . "', '" . sha1($_POST['login']) . "', '" . sha1($_POST['password']) . "', '" . sha1($_POST['email']) . "', '" . sha1($_POST['prezdivka']) . "', '" . sha1($_POST['jmeno']) . "', '" . sha1($_POST['prijimeni']) . "', '" . sha1($_POST['vek']) . "', '" . sha1($_POST['icq']) . "', '" . sha1($_POST['telefon']) . "' )";)



Nevite nekdo prosim kde mam chybu ???? ...ja uz sem bezradnej :'(
tiso
Profil
Figy - založil si si vlastné vlákno, nespamuj vlákna ostatných...
Nitra
Profil *
ok a este ze co je to prezdivka a tak aby mi to fungovalo
Nitra
Profil *
if((!$pripoj = @mysql_connect(SQL_HOST, SQL_USERNAME , SQL_PASSWORD)) to znamena ze tam mam doplnit meno a heslo manazera??

$login, $heslo, $email, $prezdivku) VALUES ('" . addslashes($_POST[login]) . "', '" . sha1($_POST['login']) . "', '" . sha1($_POST['password']) . "', '" . sha1($_POST['email']) . "', '" . sha1($_POST['prezdivka']) . "', '" . sha1($_POST['jmeno']) . "', '" . sha1($_POST['prijimeni']) . "', '" . sha1($_POST['vek']) . "', '" . sha1($_POST['icq']) . "', '" . sha1($_POST['telefon']) . "' )";)
a toto su ake udaje ze co tam mam dat alebo co je v prihlasovacom formulari???
djlj
Profil
co je to prezdivka
Přezdívka je například Tvé jméno Nitra nebo většina jmen zde registrovaných, kteří nemají přezdívku totožnou se jménem. (Nerozumím, proč se na to ptáš.)
djlj
Profil
to znamena ze tam mam doplnit meno a heslo manazera?
Jak to máme asi vědět?


toto su ake udaje
Takové, které byly někam odeslány POSTem.
Nitra
Profil *
ale ze ci mam tu prezivku ja doplnit
sak ty by si to mal vedet a kdo to ma vedet???
ale mam ich doplnit??
djlj
Profil
sak ty by si to mal vedet a kdo to ma vedet?
Ale já vůbec nevím, co po mně chceš :D.

ci mam tu prezivku ja doplnit
Když chceš; nikdo ti nebrání.
Nitra
Profil *
ale ci to bude potom fugovat jaaaaaaaj boze
djlj
Profil
ale ci to bude potom fugovat
Můžeš to vyzkoušet.

jaaaaaaaj boze
To samé si taky říkám.
Nitra
Profil *
prosim Vas poslite mi cely kod na stranku s tym prihlasovacim kodom a aj ta stranka ked je uz prihlaseny lebo ja to musim videt ako to bude vyzerat aby som to pochopil ze co kde...tu je odkaz na moju stranku tam si pls pozrite moj zdrojovy kod a hodte mi tam maznazera Nitra a heslo hkmnr a nevsimajte si design ani nic ja tam este len robim skusky...prosiiiiiiiiiim lebo strasne by sa mi to zislo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0