Autor Zpráva
sheep
Profil *
Mel bych mensi prosbu,opet,jestli nekdo nezna jak obejit upload vetsi jak 2MB na server
Jelikoz podle skriptu mam INPUT,ale pokud ho vykonava i pod podminkou IF tak ho stejne nacte a vyhodi chybu ze byl presah pres 2MB.
No zkracene potrebuju aby kdyz bude pres 2 nepracoval dal.IF jako takovy at napisu DIE nebo EXIT pokud presahne vypise hlasku kterou dam,ale stejne vypise ze skriptu hlaseni ze byl vetsi... a to nechci....
Je tu jedna moznost upravit php.ini a prodlevu serveru ale na hostingu to jde spatne kdyz nejdou na ruku..

Diky za kazdou radu
Madenio
Profil
pokial je to explicitne obmedzene v php.ini tak klasickym uploadom to zial neporiesis. Videl som na to napisane nejake veci v jsp a v jave.
sheep
Profil *
no java neni zrovna muj obor


kdyby vyhodil nekdo alespon skript aby to nevyhazovalo error ze presahl 2MB,protoze omezit to pres IF nejde(alespon me)
DoubleThink
Profil *
Pokud je mi známo, překročení limitu POSTu způsobí jeho zahození.
Překročení limitu uploadu se projeví hodnotou UPLOAD_ERR_INI_SIZE v poli $_FILES['jmeno']['error'].

Warnings nebo Notices můžeš vypnout pomocí error_reporting()
sheep
Profil *
To jsem rad ze uz vim jak vypnout error,ale na to jsem se neptal.Ptal jsem se jak mam obejit fotku ktera je vetsi nez 2MB.Jestli je jiny zpusob nez menit php.ini.To je to co jsem hlavne chtel.
djlj
Profil
sheep
Možná nastavit v htaccess. Pokud ti to nepůjde, tak máš holt smůlu.
sventek
Profil *
Mělo by jít nastavit si maximalní možnou hodnotu v php ini pro tento script vlozením tohoto: ini_set("upload_max_filesize","10M"); - na začátek jeětě před odesláním hlavičky ... měl by nastavit maximální možnou hodnotu na 10MB

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0