Autor Zpráva
anonymní
Profil *
Dobrý den. Hledám program schopný automaticky převést kód PHP do kódu ASP.NET (C# nebo VB.NET). Zkoušel jsem už "PHP to ASP.NET convertor" od Microsoftu, ovšem přes veškeré úsilí se mi jej nepodařilo rozchodit. Znáte nějaký takový software?
Chamurappi
Profil
Reaguji na anonymního:
Pomohl by Phalanger?
anonymní
Profil *
Děkuji velice. Ovšem z webu, na který odkazujete, ani z nejrůznějších jiných se mi nepodařilo zjistit, zda umí přesně to, co potřebuji - převést PHP kód včetně funkcí, proměnných, cyklů, tříd do C# nebo VB.NET kódu použitelného v souborech .aspx. Pokud mi poskytnete odpověd na tuto otázku, budu vám velice vděčný.
Chamurappi
Profil
Reaguji na anonymního:
přesně to, co potřebuji - převést PHP kód včetně funkcí, proměnných, cyklů, tříd do C# nebo VB.NET kódu
Vážně to potřebuješ?

použitelného v souborech .aspx
ASP.NET nemusí běžet v souborech „.aspx“. Výkonné jádro aplikace může být zkompilované do DLL knihovny a pak je jedno, v jakém jazyce byl kód psán. I ty „.aspx“ soubory se při prvním požadavku kompilují. Každá část aplikace může být naprogramovaná v jiném .NETovém jazyku, po kompilaci na tom nezáleží.

Phalanger by měl umět zkompilovat PHP do .NETového bajtkódu, tedy na stejnou (či alespoň podobnou) úroveň jako kompilují kompilery C#, VB.NET, JScript.NET atd. — nepotřebuješ konvertovat syntaxi. Sám s tím nemám žádné zkušenosti, ale tvůrci Phalangeru (jsou to mimochodem Češi) popisují, jak může díky jejich vynálezu běžet pod .NETem phpBB, WordPress, Texy! atd.
anonymní
Profil *
Aha! Ano, děkuji! Moc jste mi pomohl a omlouvám se za nechápavost. Ještě jednou díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0