Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj mám dotaz, a vůbec netuším, jestli něco takového půjde, alesnad ano.

Potřeboval bych skript, který se připojí k databázi vytáhne z ní proměnné a těmi vyplní formulářová pole: Input hidden a toto pak předá dalšímu skriptu.

Již to mám celé hotové a funkční až na jednu věc. Musím kliknout na odeslat aby to proběhlo. Potřeboval bych ovšem, aby když už je formulář připravený, tak aby se automaticky odeslal, protože se bude jednat o skript, který bude běžet na pozadí a uživatel o něm nebude vůbec vědět.

Kdyby to bylo metodou GET, tak by se dala vygenerovat adresa, na kterou by se to připojilo už s těma proměnnýma (diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=X&topic=YYY), ale celý formulář je metodou POST a to neovlivním, tak se chci zeptat, jestli by mi byl někdo schopný poradit, jak tento problém vyřešit.

Předem moc děkuji za každou reakci. Lukáš
Taps
Profil
LukeZzZ
Podívej se na javascriptovou funkci settimeout
srigi
Profil
Toto dokaze cURL. Takze si over ci to tvoj server podporuje (domaci localhost nie je problem - aj na Win) a nastuduj si to v manuali alebo pohladaj nejake tutorialy PHP cURL. Je toho plno.
LukeZzZ
Profil
Taps
Jo ta funkce je dobrá, ale co ta funkce co by měla odeslat ten formulář?

srigi
Tam je problém, že ten script ke kerému se potřebuju připojit není u mě na serveru, ale bude to na externí službu, takže nemůžu editovat ten co skript, který se bude volat ani ovvšřovat co to podporuje a co ne.

Myslel jsem jestli není nějaká funkce,která se prostě připojí na danou adresu (nějaký redirect) a k tomu sebou vezme 3 proměnné, které předá skriptu stejně jako to dělá odeslání formuláře.
srigi
Profil
LukeZzZ
jo jasne, ten cURL pouzijes vo svojom skripte! Je to nieco ako HTTP klient. Zadas tomu adresu kde sa ma pripojit, nastavis hlavicky, pripojis POST alebo COOKIEs a ono ti to dokonca vysype HTML kod co vratil vzdialeny server.
LukeZzZ
Profil
srigi
Díky budu studovat a snad se s tím nějak poperu... aspoň teda doufám.
LukeZzZ
Profil
Děkuji za informace o cURL... našel jsem článek, kde bylo řešení již téměř dle mých představ, tak kdyby to někdo hledal, tak zde: http://myego.cz/item/uzitecne-funkce-pro-php-dil-5

Ještě jednou všem díky. Lukáš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0