Autor Zpráva
mafos
Profil
Zdravím,
řeším takový problém. Potřeboval jsem udělat formulář, jehož každá další hodnota by se aktualizovala podle toho co jsem zadal v předchozím select (data jsou načítána z databáze). Toto se mi podařilo vyřešit pomocí javascriptu, který jsem našel na internetu. Nejsem moc sběhlý v java scriptech, takže jsem to musel najít. Teď ale řeším problém, jak data odeslat. Formulář totiž vytváří java script a nevím jak do něj přidat name atd.. Je nějaká možnost vypsat všechna data z POSTu aniž bych znal u select name? Tzn. neexistuje nějaká funkce která mi vypíše všechno z POSTu?
Doufám, že mi rozumíte.
Děkuji za pomoc
fuckin
Profil *
print_r($_POST);

Je to vlastne normalni pole takze s tim i tak muzes pracovat.
Joker
Profil
Případně
var_dump
mafos
Profil
Takže super. Už to chodí. Ještě se chci zeptat, vypíše mi to toto:

Array ( [0] => 21.6. - 23.6., 2 nocí, 2 lůžkový pokoj [1] => 1 [2] => 0 [3] => 2 )

Tzn. že [0] je vlastně možné získat $_POST[0] atd.?

Děkuji
panther
Profil
mafos
Tzn. že [0] je vlastně možné získat $_POST[0] atd.?
a co kdyby sis to zkusil sám?
mafos
Profil
Taky možnost :-D
Jasný.
Díky
mafos
Profil
Zdravím,
ještě bych potřeboval jednu malou pomoc. Když mám v proměnný načtený 21.6. - 23.6., 2 nocí, 2 lůžkový pokoj je možné nějak odstranit všechno za první čárkou? Tzn. aby mi zůstalo pouze 21.6. - 23.6.
Děkuji mnohokrát
Lamicz
Profil
mafos: 1)
strpos();
- pouziji pro vyhledani prvniho vyskytu,
substr();
- orezani podle prvniho vyskytu
BTW samozrejme by sel pouzit reg. vyraz, ale tohle IMHO taky neni spatny
AM_
Profil
jen bych doplnil, že výpis složitějších polí je dobré buď prohnat nl2br nebo vrazit do HTML tagu <pre>, protože se formátuje jako prostý text a nikoli jako HTML, takže pokud ho tak necháme i vypsat, získáme krásně čitelné bloky.
mafos
Profil
Skvělý, díky moc za rady. Už mi to funguje.
Můžu se ještě zeptat, kde ty funkce hledáte? www.php.net samozřejmě znám, ale když něco potřebuji, tak to tam nikdy nenajdu. Bez problému si tam najdu informace o funkci, ale že bych tam našel co potřebuji to ne.
panther
Profil
mafos
Můžu se ještě zeptat, kde ty funkce hledáte?
buď tam a nebo google ti taky občas pomůže - o spoustě funkcí bylo na spoustě míst popsáno spoustu řádků ;-)

Neber to tak, že tě odkazuji na google, místo přesnější odpovědi, ale je to tak.
mafos
Profil
Neber to tak, že tě odkazuji na google, místo přesnější odpovědi, ale je to tak.

Asi jsem ani nečekal přesnou odpověď. Zkrátka hledat a hledat a hledat. Rozumím :-) Ještě se mám hodně co učit no.

Ještě jednou díky za všechny odpovědi a za pomoc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0