Autor Zpráva
Mistr
Profil
Přátelé,

náhodou jsem na inetrnetu našel tuto stránku: http://czech-52364894740.spampoison.com/

Rád bych znal váš názor na uváděné informace.
simka00
Profil
mně se to líbí, proč ne? nápad je to zajímavý
Dero
Profil
Ano, zajímavý nápad určitě. Pokud to ale funguje, tak za chvilku projdou spamboti dalším upgradem. Nevím, docela rád bych si přečetl názor někoho erudovaného.
jozob
Profil
Vyzerá to zaujímavo. Dal som si to do bookmarku, určite to použijem.
simka00
Profil
Dero
za chvilku projdou spamboti dalším upgradem
když ti někdo dá e-mail, poznáš, jestli je skutečný, nebo smyšlený? ne. jedině tak, že pošleš e-mail a buď ti to pošle chybovou zprávu, nebo ne.
Marty
Profil
Nápad je to pěkný, možná jsem v minulosti již o něčem podobném četl.

Ze začátku to určitě nebude špatné, ale myslím že zakázat spam botovi indexovat určitou adresu je otázkou pár kliků. A stejně jako běžní uživatelé sledují co se děje na spamerském poli, sledují určitě programátoři spam robotů i to co se děje na poli boje proti spamu. Čili se to brzy proflákne.

A těch emailových adres tam taky zas tolik není.
jozob
Profil
simka00
Derovi išlo asi o to, že spamboti budú sledovať, či nežerú odkazy z podobných overených "spam poisonov".
simka00
Profil
jozob
kdyby těchto webů bylo více (udělat si vlastní skript snad nebude takový problém), tak by to pro ně mohl být aspoň trochu problém.
já mám ale stejně mail na gmailu a dostal jsem jen dva spamy od té doby, kdy jej mám (půl roku?)
PerToon
Profil
Nápad zajímavý a asi si ten odkaz na stránku dám... kdyby jen kvůli jiným uživatelům co třeba na stránku přijdou a dozvědí se tak o tom.
Radek Hrabůvka
Profil
Zajímavá myšlenka, když oni do nás, my jim dáme "papání". Kdo umí trochu PHP, může si vyrobit vlastní stránku s veselými adresami.

Na v podstatě nevýznamné stránce s Page Rankem 3 mám jednu svou adresu (psanou entitami). Chodí mi asi 10-20 spamů denně, do koše :-)))
Další, jinou adresu na webu mám zde v profilu, na ní zatím kupodivu nechodí nic. A na adresy, co jsem nezveřejnil, pochopitelně spam nechodí.
Tomik
Profil
Mě se to líbí, obzvášť:
special thanks to:
diskuse.jakpsatweb.cz/...
(a vypsaná REFERER adresa), to je vtipné... :)
jozob
Profil
<joke>Možno si spravím tak stovku podobných stránok, ale dám si tam svoj e-mail :-D</joke>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0