Autor Zpráva
lumpy
Profil
Prosímvás neviete ako by som mohol vytvoriť galériu, v ktorej keď chcem otvoriť nejaký obrázok, tak sa mi otvorí v novom okne, ktoré ale nebude také obyčajné internetové okno, ale niečo krajšie-napríklad s pozadím, a aby sa dalo prechádzať na ďalší obrázok kliknutím na nejaký odkaz ďalej.Takýto systém otvárania obrázkov je napríklad na týchto stránkach: www.tomasmrazek.cz, www.bouldering.cz alebo www.lezec.cz.

proste chcel by som si spraviť nejakú podobnú galériu ale neviem ako-zatial to mám dosť blbé-toto je odkaz na moju stránku
Tata
Profil
stiahni si www.irfanview.com jeho sucastou je aj sikovny album a v nom sa priamo daju vytvarat fotogalerie z fotoadresarov. takze si v adresari zorad obrazky, uprav rozmery a IV vygeneruje kompletny HTML adresar presne s tym, co potrebujes. adresar si potom vlozis cely do adresara s webstrankou a iba odkazes na subor.html, ktorym sa galeria spusti.
ak budes potrebovat upravit vzhlad galerie, najdes v adresari IrfanView adresar HTML a v nom tri subory *.html - v tych mozes zmenit dizajn
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0